Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kirku, wydaje mi się,że była mowa, że po prostu nie będzie miała wyznaczanych dyżurów w serwisie sportowym w piątki, a nie, że znika z nich całkiem na czas udziału w programie. 

Moim zdaniem, dobry zabieg, że sparowano kogoś obeznanego z TV, z doświadczeniem w prowadzeniu z aktorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirku, wydaje mi się,że była mowa, że po prostu nie będzie miała wyznaczanych dyżurów w serwisie sportowym w piątki, a nie, że znika z nich całkiem na czas udziału w programie. 

Moim zdaniem, dobry zabieg, że sparowano kogoś obeznanego z TV, z doświadczeniem w prowadzeniu z aktorami. 

W sumie mogło tak być, ja pamiętam wersję o niepojawianiu się w wiadomościach sportowych, chyba nawet o tym pisałem w wątku Polsatu. Czyli mogli to doprecyzować do kwestii dyżurów w piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Polsko! zadebiutowało równo o 6:00 na antenie TVP1. Prowadzący na początku wyglądali na spiętych, ale wszystko idzie ku dobrej stronie :)

 

Teleexpress już z Michałem Cholewińskim, przy okazji jego emisji zniknął dopisek "NA ŻYWO" spod logotypu Jedynki.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną br. TVP1 pokaże serial paradokumentalny pt. ''Komisariat'' z Sebastianem Wątrobą. Nie wiem jak wy, ale ja jestem w szoku że TVP będzie robić paradokument.

Przecież paradokumenty w publicznej to nie nowość - TVP już miała jeden taki serial w historii, mam na myśli „Szkołę życia” emitowaną ok. 3,5 roku temu (co prawda na Dwójce, ale jednak). Nie oznacza to jednak, że podoba mi się ten ruch - jakby nie można było wykorzystać archiwaliów do zapełnienia ramówki :/

 

A co do „Dzień dobry Polsko”: ja jakimś wielkim fanem śniadaniówek nie jestem, ale program (jak na razie) mnie przekonuje :) Mam nadzieję, że będą trzymać się tego, co mówili na początku dzisiejszego wydania, czyli będą stawiać na rozmowy z ciekawymi ludźmi, uzdolnionymi, inaczej: wartymi poznania - wtedy na pewno będę częściej zaglądał do „Dzień dobry Polsko” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem z odtworzenia ''Dzień Dobry Polsko'' i powiem, że bardzo fajny jest ten program poranny. Anna Lucińska i Rafał Patyra świetnie sobie poradzili, gdzie także w programie pojawiła się m.in. gimnastyka oraz kącik języka angielskiego, który prowadzi YouTuberka Arlena Witt. Także w ''Dzień Dobry Polsko'' nie ma gotowania, gdzie za czasów ''Kawy czy Herbaty?'' gotowanie było.

 

Co ciekawe, ''Prognozę pogody'' prowadził Adam Giza - były dziennikarz TVS. Także jedna z dziennikarek ''Do Rzeczy'' prowadziła ''Przegląd prasy'' (@wislok pewnie wie kto to jest?).

 

Powrót poranka w TVP1 oceniam na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziennikarka ekonomiczna "Do Rzeczy".

Para Chylewska/Kurzajewski po raz pierwszy w "DDP" 8 Marca tj. w środę. Wygląda na to,że ten podział na dni być może jest docelowy,ale w związku z udziałem red. Pauliny Chylewskiej w komercyjnym formacie konkurencji na razie ich dyżur będzie w innym dniu. W tym tygodniu dwa razy ma być para Lucińska/Patyra.
 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY POLSKO w TVP1 oglądało wczoraj w 4+ 128 265 i było to 5 miejsce na rynku za POLSAT, TVN24, TVP INFO i TVN.

https://twitter.com/m_wojcicki

 

 

Widać  że  program  potrzebuje  czasu  żeby się  rozkręcił  na  dobry poziom oglądalności. Może sporo osób nie wie  że  taki program powstał?

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem na VOD serial ''Historia Roja'' i co ciekawe, nawet w tym serialu zagrał sam Grzegorz Braun, który wcielił się w postać komunistycznego pułkownika LWP.


Wczoraj w ''Warto Rozmawiać'' była ostra dyskusja na temat teatrów (w tym kontrowersyjnego spektaklu pt. ''Klątwa'' w Teatrze Powszechnym w Warszawie). Gośćmi byli m.in. Grzegorz Braun, Krzysztof Mieszkowski czy Tomasz Mędrzak (znany głównie z roli Stasia w starszej ekranizacji ''W pustyni i w puszczy''), gdzie najbardziej mi się podobała kłótnia pomiędzy Mędrzakiem a Mieszkowskim. Nawet tweet Wojtka Krzyżaniaka pojawił się w programie.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zaczął się o 22:30, a nie wolno dawać znaczka "tylko dla dorosłych" przed 23:00. Sceny były zamazane nieco, po pierwsze z powodu pewnych rzeczy, których nie powinno się pokazywać w telewizji o tej porze, a po drugie dlatego, że sam materiał ze spektaklu miał dość średnią jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prędzej powinien być kluczyk, skoro dla widzów dorosłych, ale go nie dano, bo program był po 22, a kluczyk można stosować od 23. Zresztą, młodzież w wieku 16 lat już i tak jest do przodu z wiedzą o czynnościach seksualnych, więc taką względną dorosłość mają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zaczął się o 22:30, a nie wolno dawać znaczka "tylko dla dorosłych" przed 23:00. Sceny były zamazane nieco, po pierwsze z powodu pewnych rzeczy, których nie powinno się pokazywać w telewizji o tej porze, a po drugie dlatego, że sam materiał ze spektaklu miał dość średnią jakość obrazu.

Tak zamazane jak w Wiadomościach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...