Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes... TVP zapowiedział kilka zmian w ramówce przede wszystkim TVP1. Zaciekawiło mnie to, że chce on kontynuacji serialu Ranczo. Byłoby fajnie, ale po ostatecznym zakończeniu ciekawe jak powrócą do niego i zapewne nie stanie się to lada moment, ale dopiero za parę lat, bo ekipa pewnie się rozleciała. Wiadomo, że nie problemem jest znowu ją zebrać, ale wzięcie się za napisanie scenariusza, czy dogadanie się ponownie ws. wykorzystania budynków do scen to jest czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes... TVP zapowiedział kilka zmian w ramówce przede wszystkim TVP1. Zaciekawiło mnie to, że chce on kontynuacji serialu Ranczo. Byłoby fajnie, ale po ostatecznym zakończeniu ciekawe jak powrócą do niego i zapewne nie stanie się to lada moment, ale dopiero za parę lat, bo ekipa pewnie się rozleciała. Wiadomo, że nie problemem jest znowu ją zebrać, ale wzięcie się za napisanie scenariusza, czy dogadanie się ponownie ws. wykorzystania budynków do scen to jest czasochłonne.

Juz raz czy dwa razy wcześniej też się żegnali i zdołali to potem zlepić. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie było tak, że po Pogodzie najpierw wyemitowano z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem pierwszą serię zawodów w Vancouver? Pamiętam, że podczas zawodów w Kanadzie oglądałem skoki na Eurosporcie i czasami zaglądałem na Jedynkę, by zobaczyć, ile wynosi opóźnienie, bo początek pierwszej serii zawodów kolidował z końcem Wieczorynki i Wiadomościami i opóźnienie było spore (jeżeli wprowadzam w błąd, to przepraszam - młody byłem i niewiele pamiętam z tej transmisji  :sad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sporcie po Wiadomościach nawet nie uściślili, że podają szczytową oglądalność niedzielnego konkursu skoków. W Panoramie było chociaż tyle. To już celowa manipulacja widzem. Nieładnie. I oni chcą stworzyć własny pomiar? Wolne żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, to chyba pierwsza wypowiedź Wolskiego od emisji szopki. Swoją drogą to chyba nawet lepiej, że twórca skomentował głosy krytyczne, że tak powiem, na chłodno, z pewnego odstępu czasowego. To daje pewien dystans. Zaskoczyło mnie nieco to, że były zarzuty o jakąś rzekomą gloryfikację nazizmu, akurat ja takich rzeczy nie zauważyłem w tym programie.

 

Pomimo tego, że nie mam zbyt dobrego zdania o tegorocznej szopce, to jednak diagnoza Wolskiego (która dotyczy nieco szerszego pola niż tylko ten program) jest moim zdaniem trafna, faktycznie coś się sknociło z humorem, że nawet tutaj jest podział. Choć co do ostatniego zdania tekstu to trochę zaprzeczę, bo akurat ja przesłanie pojednawcze w piosence końcowej znalazłem, o czym zresztą pisałem tutaj na forum i chyba też w "Medialnych" wspomniałem. I pewnie znalazłoby się nawet sporo osób, które to zauważyły.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo w szopce też się śmiali z PiS-u anie tylko z opozycji, ale nawet jakby śmiali się tylko z opozycji to co w tym dziwnego bo przecież to są żarty anie ma serio i nie powinna opozycja składać skargi na szopkę. W ucho prezesa się śmieją się tylko z polityków PiS to PiS też powinien złożyć skargę na ucho prezesa ale nie złożą bo wiedzą to żarty ale opozycja nie wie i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że w tvp np. Jakby był kaberton w tvp i by śmiali się z opozycji to też trzeba składać skargę na kaberton. @Ipo podam przykład powiedzmy jest kaberton lub szopka i się śmieją tylko z partii rządzącej anie z opozycji to by złożyłeś skargę do KRRIT czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...