Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze, ten szmelc powinien zlecieć już po pierwszym odcinku ;)

 

W wywiadzie dla wp.pl Marcin Wolski powiedział, że myśli o powrocie ''Szopki Noworocznej'' w której jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to najprawdopodobniej ''Szopka Noworoczna'' wróci po 6 latach przerwy do TVP1 w Sylwestra 2016/2017. Nowa ''Szopka Noworoczna'' miałaby być nawiązaniem do satyrycznego DTV Jacka Fedorowicza, w której także będą satyryczne piosenki.

 

Cały wywiad z Marcinem Wolskim znajdziecie tutaj:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Marcin-Wolski-dla-WP-Mam-z-Wiadomosciami-TVP-jeden-klopot-Powtarzaja-nasze-dowcipy-ale-juz-niesmiesznie,wid,18531138,wiadomosc.html

 

Bardzo fajnie, tylko jestem ciekaw, czy szopka będzie obustronnie śmieszna czy jednostronnie. Może pokażą, że potrafią śmiać się z władzy w TVP raz w roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn śledczy Anity Gargas ma słabą oglądalność na poziomie 630 tys. widzów: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magazyn-sledczy-anity-gargas-oglada-630-tys-widzow-w-tvp1

 

Moim zdaniem, jest to kolejna osoba lansowana na siłę, mimo że większość widzów jej nie chce. Program (podobnie jak publicystyka Wildsteina i Pospieszalskiego) powinien wylądować na jakiejś antenie tematycznej. Na TVP1 tylko marnuje pasmo w prime-time. Określanie tego programem "misyjnym", to niezłe nadużycie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest postęp, niedawno było,że ludzie nie chcą Wildsteina. 22.30 to prime time?? To pora emisji programu Pospieszalskiego. Konkurencja nie nadaje programów śledczych, więc może ta misja w przypadku Gargas  nie jest takim nadużyciem. Sam nie oglądam tego programu.  Konkurencja też nie nadaje już publicystyki politycznej w kanałach ogólnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to 22:30 nie jest jako "prime time" w ścisłym tego słowa znaczeniu, mi tu bardziej pasuje określenie "seconda serata" (wiadomo z jakiego to rynku ;) ). Widziałem jeden odcinek tego programu, to jest w zasadzie dość podobne do "Zadania specjalnego" z TV Republika, tyle tylko że obecnie jej program nie jest realizowany ze studia. Podobny sposób realizacji programu miał także Tomasz Sekielski w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

A czemu gorszy? To jest jedna z największych dzieł filmowych Andrzeja Wajdy, w którym kluczową sceną jest ''Polonez'' Wojciecha Kilara, który dzięki temu filmowi jest grany na studniówkach.

Edytowane przez Barti
Po znaku zapytania nie stawiamy kropki. Ot, taka mała poprawka. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pan Tadeusz" to niewątpliwie świetny wybór, aby uczcić wielkiego Polaka, ale ja myślę, że jakby puścili "Wałęsa. Człowiek z nadziei" to byłoby coś! :mrgreen: Żartuję, TVP teraz nie puściłoby bo wiadomo ;)

 

"Pana Tadeusza" oglądaliśmy na lekcjach polskiego, ale z wielką chęcią obejrzę raz jeszcze, niezapomniane role Daniela Olbrychskiego, ś.p. Krzysztofa Kolbergera (jako Adam Mickiewicz) i Bogusława Lindy i debiut Alicji Bachledy-Curuś jako Zosia, film niesamowicie dobrze ekranizuje tę epopeję narodową.

 

Ale "Człowiek z żelaza" lub "z marmuru" również byłby zjadliwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

A czemu gorszy? To jest jedna z największych dzieł filmowych Andrzeja Wajdy, w którym kluczową sceną jest ''Polonez'' Wojciecha Kilara, który dzięki temu filmowi jest grany na studniówkach.

 

Boże widzisz i nie grzmisz. Nie chce mi się googlować, ale film powstał około 2000 roku, czyli chcesz mi powiedzieć, że przed tą datą na studniówkach nie tańczyli Poloneza, bo jeszcze nie było filmu Wajdy? Nie ośmieszaj się.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ten film nie przypadł do gustu, rozczarowałem się, a czytałem "Pana Tadeusza" . Co nie zmienia faktu,że A. Wajda stworzył kilka wybitnych dzieł, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, jeśli nie najwybitniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TVP, najmądrzejsza decyzja, "Jtz" kończy jak "Suprajs" w Polsacie  :mrgreen:

 

Za tydzień w ramówce jest "Wielki Test na Prawo Jazdy", a za dwa tygodnie w ramówce juz nie ma "Jtz" (nawet w nocy) - czyżby ten nocny epizod był ostatnim odcinkiem?

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

''Kwadrans Polityczny'' zyskał nową prowadzącą, została nim Dorota Łosiewicz (publicystka ''wSieci'' i ''wPolityce.pl'', wspólnie z Rafałem Ziemkiewiczem współprowadzi piątkowe ''W tyle wizji'' w TVP Info).

Dodatkowo program prowadzić będzie Marek Pyza.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dorota-losiewicz-i-marek-pyza-prowadzacymi-kwadrans-polityczny-w-tvp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Listopada o 22.25 godzinna retransmisja z gali "Strażnik Pamięci" nagród przyznawanych przez Tygodnik "Do Rzeczy" w kategoriach Twórca, Instytucja i Mecenas. To już 4 edycja tego plebiscytu, którego rozstrzygnięcia poznamy 7 Listopada. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...