Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od 29 września TVP1 będzie emitowała o godz. 18:30 kolejny turecki serial pt. ''Królowa jednej nocy'', natomiast w październiku nie będzie emitowany program ''Co słychać, Polsko?''.

 

Jak widać, hasło ''obiecanki-cacanki'' w wykonaniu Jacka Kurskiego nadal obowiązuje. Obiecał ''Co słychać, Polsko?'' i słowa nie dotrzymał, gdzie wraz z tym postanowił dać kolejny turecki serialik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z serialem "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem"? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że oglądalność ich nie zadowala i nie kupili więcej odcinków. Więc co, chwilowa przerwa na przetłumaczenie nowych odcinków?

 

Kupili cały 1 sezon i go pokażą do końca , a 2 sezon zaczyna się pod koniec września w Turcji ,czyli u nas pewnie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godz. 21:30 TVP1 wspólnie z TV Republika wyemitują film pt. ''Soviet Story'':
http://niezalezna.pl/86173-wspolna-emisja-soviet-story-w-tv-republika-i-tvp1-sobota-1709-godz-2130

 


Właśnie oglądam serial ''Komisarz Alex'' i zauważyłem, że rolę policjantki gra Beata Fido (znana z filmu ''Smoleńsk'').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni Pawlicki gra w tego typu produkcjach, robi to wiarygodnie Nie było kłopotu dopóki nie mieliście wiedzy,że to jakaś rodzina z Maciejem i Janem Pawlickim. Typowe dyskredytacja jak za PRL . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kochanka,a narzeczona jeśli już. W produkcjach Hoffmanna gra Olbrychski, w produkcjach studia A Żak itd. Robienie afery z tego,że Pawlicki gra w produkcjach M. Kwiecińskiego .. To w tej branży rzecz naturalna,że pewna grupa twórców współpracuje z konkretnymi osobami i obsadza je w swoich produkcjach. Rozumiem,ze Pawlicki nie ma teraz prawa nigdzie grać - bo okazało się,że jest rodziną z Janem Pawlickim, tylko,że w "Czasie Honoru" czy w "Aleksie" gra już od dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał. Chodzi o to, że mamy tyle zdolnych młodych aktorek, ale akurat Więdłocha. Niesamowite wręcz. O Pawlickim w Alexie nic nie pisałem... Właśnie by uniknąć spekulacji nie powinien brać udziału w projekcie, którym zajmuje się jego brat. [...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu stanowiący zbędne odniesienie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni Pawlicki nie jest bratem Antoniego, piszcie zgodnie z faktami. Po drugie Jan Pawlicki nie jest już dyrektorem TVP1. Po trzecie informacja o zaangażowaniu A. Więdłocha to na razie niepotwierdzona informacja,a piszecie o tym jak o fakcie. Reasumując to z faktami powszechnie znanymi się mijacie,a plotki powtarzacie jako fakty.

@Up pisze ,że dramatycznie wzrosła liczba seriali, w których gra Pawlicki. To znaczy?? Ja właśnie słyszę,że ma grać w tym o żołnierzach wyklętych, są jakieś inne?? 

P.S. Może nam się ewentualna taka sytuacja nie podobać ,ale niestety to nie pierwszy nie ostatni tego typu przypadek. Kiedyś dla przykładu z "Miodowych Lat" została wygryziona Pilaszewska,a zastąpiła go żona Żaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo:

http://www.pomponik.pl/plotki/news-anna-popek-poprowadzi-teleexpress-za-macieja-orlosia,nId,2279315

 

Według tego artykułu, jeszcze jedna osoba ma opuścić ''Teleexpress''. Programu ''Co słychać, Polsko?'' jednak nie będzie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni z pewnością nie jest bratem Antoniego. ;) Więdłocha gra już w nowym sezonie więc jaka nie potwierdzona informacja? Sam fakty przeinaczasz, a zarzuczasz to innym. I kolejny raz tłumaczenie,że kiedyś było podobnie. Mialo być przecież inaczej!

No bratem nie jest, wystarczy Ipo zajrzeć chociażby do wikipedii by wiedzieć. Jeśli faktycznie już gra, to ok, z tego co czytałem wynikało,że Walach ma nie grać w kolejnym sezonie. Ja nie zarzucam tylko prostuję, tak jak i Ty w tym momencie. 

Nie pokazałeś bezpośredniego związku, ja myślę co napisałem ,że to raczej układ Pawlicki- producent Kwiatkowski, podejrzewam,że gdyby TVP pod poprzednim zarządem robiła tego typu serial to myślę,ze Pawlicki pewnie by grał.  Mnie to akurat odpowiada, bo nie mam nic do tego aktora, takie układy producencko-aktorskie to norma, zresztą co się dziwić,że ludzie, którym dobrze się współpracuje robią to przy kolejnych projektach. Robienie z igły widły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. Podałem przykład chociażby Miodowych Lat,  tak bywa, niekiedy współpraca się nie układa na planie i część aktorów odchodzi, są wyrzucani. Tak było chociażby z Martą Leleniewską i serialem "Malanowski i partnerzy". Życie,a Walach zdaje się gra dalej w MJM. Naprawdę tu nie potrzeba wielkiej polityki, dlatego podałem przykłady niezależnych TV i seriali. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...