Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś o tym poinformował, ale jutro w ramach hokejowego pasma, po transmisji meczu, czyli o 19:05 Jedynka wyemituje premierowo Reportaż "Katowice 40 lat wcześniej. Polska ZSRR 6:4"

 

Widać, że Ministerstwo Sportu i Rekreacji oraz TVP ostro zabrały się za promocję Hokeja podczas tego turnieju :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście. Nie jestem przeciwny z natury. Za dobre, czy chociaż pozytywne chwalić, za złe ganić. Co do zmian to prawdopodobne, że Kurski ma tu niektóre rzeczy w spadku. Ale nawet to wolę, niż jego dotychczasowo kadrowo-propagandową działalność. Dziwę się, że Ty akurat widzisz jago małe zasługi. Tak oto zamieniliśmy się rolami.

Poważnie mówiąc coś czuje w kościach,że Kurski jaki jest, taki jest, wiadomo,że prezesem być nie powinien jako czynny polityk do niedawna,że ma narzucone pewne rzeczy - wiemy o czym mówimy. Jednak myślę,że kolejny prezes TVP będzie dużo gorszy. Zauważyłem,że Ci dziennikarze na prawicy w większości są antysportowi.. Niech Kurski jak może dopnie negocjacje w sprawie chociażby IO czy kupili tą piłkę bo jak przyjdzie ktoś pokroju Karnowskiego to być może uznałby ,że to jest zbędne, trzeba nakręcić kilkanaście seriali o martyrologii narodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To może być efekt jakieś szerszej umowy, kupując hurtowo kilka produkcji płaci się mniej, jedne z nich osiągają większy sukces, inne nie. Na pewno "Wspaniałe Stulecie" wyeróżniało się na tle innych produkcji, serial kostiumowy, takich w otwartej TV nie było. Jednak większość z tych produkcji co leci obecnie to zwyczajna obyczajówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo to musiało być dość tanie, bo dopiero wchodziło to na rynek międzynarodowy, zresztą to był eksperyment dla TVP, jak widać udany. Dlatego zaczęto więcej kupować tureckich produkcji. Ale one teraz mogą być już droższe. Chociaż... druga część "Wspaniałego stulecia" (Kosem) będzie lecieć ledwo pół roku po rozpoczęciu w Turcji. Tam zaczęto w listopadzie, u nas pierwszy odcinek jutro. Przy czym u nas będzie to w formacie 45-minutowych epizodów, czyli że 3 odcinki w Polsce będą jak jeden w Turcji (bo tam są dłuższe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest trochę bez sensu. Po co tworzyć nowy program i w zasadzie dublować to, co już istnieje? Lepiej byłoby dać "Sportową Sobotę" i "Sportową Niedzielę" na antenę Jedynki, i ewentualnie w tych istniejących już audycjach robić zmiany, jeśli by były potrzebne. Zresztą, skoro to nowe ma trwać 20 minut, i obejmować wydarzenia weekendu, to albo będą one omówione po łebkach, albo się skupią tylko na kilku najważniejszych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 z najgorszym wynikiem w historii #dobrazmiana , a TVN ma w komercyjnej więcej niz tvp1 i tvp2 razem :D

Nie wiem z czego się cieszyć, że ludzie wybierają paradokumenty, które dominują na TVN-ie i Polsacie? Jak TVP także wprowadzi ten [beep] do ramówki, aby podnieść słupki oglądalności, to wtedy będzie dobrze? Osobiście już wolę te tureckie seriale od głupawych paradokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy 4 maja br. TVP1 będzie emitować serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem” przed „Wiadomościami”, natomiast program „Świat się kręci” zostanie przesunięty w miejsce tureckiej telenoweli - ustalił nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl. TVP chce w ten sposób wzmocnić pasmo przed głównym wydaniem serwisu informacyjnego.

 

Źródło: http://wirtualnemedia_pl/m/artykul/tvp1-ratuje-wiadomosci-zamienia-miejscami-wspaniale-stulecie-i-swiat-sie-kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy TVP 2 polegnie zupełnie. M jak miłość buduje im poniedziałkowe i wtorkowe wieczory.

 

Powiedzcie mi teraz jak oni mogą brać w ogóle pod uwagę wy[beep]e Klanu jak teraz tak strasznie boją się o oglądalność Wiadomości? Dadzą coś z dużo mniejszą wiadownią i udziały TVP 1 polecą jeszcze bardziej.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to kupują za mało produkcji europejskich,a w wakacje lecial taki francuski lekki przyjemny serial obyczajowo kryminalny i łapał się do top 20 tyg w grupie ogólnej. 

Ja nie rozumiem tego fenomenu tureckich seriali w tvp(poza wspanialym stuleciem bo to ogolnoswiatowy hit), licencje na pewno są tanie i to chyba dlatego.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...