Skocz do zawartości

Sagemy ISD 3275/4275/4285


Marcin87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ok, dzieki za odpowiedz jutro po pracy przejade sie do APSu, a jak mozna wiedziec to na jaki model wymieniaja np. Mini, czy cos trzeba placic za wymiane i czy od reki nowy dekoder dostaje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery Sagem i Thomson o statusie FTA i aktywowane w opcji Prepaid Wakacje z Cyfrowym Polsatem nie podlegają wymianie nawet na dekoder SD!

Do bezpłatnej wymiany na dekoder SD są tylko przeznaczone dekodery w czasie aktywnej umowy abonanckiej w okresie podstawowym i po nim (koniecznie umowa z obowiązkiem comiesięcznych opłat). Wymiana "czarnej skrzynki" na dekoder HD wiąże się z podpisaniem umowy od minimum obowiązku na pakiet familijny (dekodery od 1zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak mozesz wymienic dekoder (SD na SD nic nie placisz). Przy wymianie jest potrzebny dekoder (caly zestaw tak jak dostales w dniu zakupu). Tak wystarczy dowod. ;)

satman777@ Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I jak wygląda sprawa z sagemem 4285? Zablokowali go czy jeszcze nie? Bo nie wiem czy robić wpłate.

 

A orientuje się ktoś jak jest z wymianą tego dekodera?

 

Umowa podpisana była 2001-06-16 na 24 miesiące. Po skończeniu tej umowy nie podpisywałem nowej tylko korzystałem z dekodera w formie Pre-paid ( płaciłem oglądałem, nie płaciłem nie ogladałem :D ). Za dekoder wpłacona jest kaucja chyba 100zł albo 150zł. Ostatnio rzadko korzystałem z CP, ostatnia wpłata w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moze mi ktos wytlumaczyc jak to w koncu z tym blokowaniem Sagemow jest? Czy to nadal aktualne? I jaki jest powod tego blokowania? Przeciez one dzialaja wiec po co je blokowac? Jak komus przestanie dzialac to logiczne, ze uda sie do APSu i poprosi o wymiane ale poki co... Jak dla mnie to jedne z bardziej udanych dekoderow - teraz moze oferuja mniej bo i operator mniej je wspiera, ale przypomnijcie sobie co bylo na poczatku - portal multimedialny w tv, open tv, internet, itp.

Ja mam sentyment do tych dekoderow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...