Skocz do zawartości

Sagemy ISD 3275/4275/4285


Marcin87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie Sagemy ciagle dzialaja? Wg mnie jeden z lepszych dekoderow, pomimo braku HD i Dysku.

Działają, przynajmniej u mnie w domu mamy 1 egzemplarz z pakietem Super Film i śmiga, jakby nigdy nic od 8 lat, a inni się skarżą, że ich obecne, nowe dekodery ledwo co wzięte od CP już szwankują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala, dziala - sprawdzalem :) A strony sie powoli otwieraja, bo w czasach w ktorych ten dekoder byl wprowadzony na rynek, strony www to byl praktycznie czysty HTML, a teraz wiekszosc stron jest we FLASHu itp. a tego juz Sagemy nie obsluguja. Kurcze, szkoda mi tamtych czasow ;) Chcialbym sie cofnac do momentu wprowadzenia przez Polsat swoich dekoderow :) Fajnie wtedy bylo :) Wszystko niby dopiero raczkowalo ale mialo to swoj urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ożywiam temat. Właśnie dziś wymieniłem Sagem'a ISD 4285 (z netem) na dekoder M100 CPT. Sagem gubił częstotliwość, kasował kanały i nie mógł dograć innych niekodowanych. I ten dekoder pracował do dziś dla niedowiarków. Wcześniej miałem 3 Samsung DSR 7000 i może mnie zjedziecie, ale były to najlepsze dekodery. A M100 ma dość podobne menu do DSR7000 (ten soft z pomarańczowymi motywami, nie ten niebieski).

A tak w ogóle powiedziano mi, że dostaję nowy dekoder i że nie są to używane, prawda to ? Bo pamiętam, że CP dawał używki do serwisów. A pilot do M100 czarnego mam srebrny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, to mój pierwszy post:) Proszę o poradę. Mam stary dekoder Cyfrowego Polsatu Sagem 4285, zastanawiam się czy nadaje się on do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Posiada, oprócz wejścia na antenę satelitarną, wejście na antenę naziemną, a na obudowie posiada napis DVB - i nie wiem czy oznacza to, że obsługuje standardy dvb-s i dvb-t? Nie mam anteny naziemnej jeszcze i nie mam w związku z tym jak sprawdzić. Kartę CP posiadam i jak sprawdziłem ogólnodostępne FTA działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...
[mention=7003]vizir[/mention] Tak z ciekawości. Bo mi ten dekoder się spodobał

To był swietny dekoder! Tym bardziej jak na tamte czasy! Sam dostęp do internetu, który wtedy oferował był czyms niespotykanym w takich sprzętach. Szkoda, ze jego czasy już minęły...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...