Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ta sytuacja trwa już od kilku lat i ciągnie się i ciągnie, a co najgorsze, że nie zanosi się na to by wkrótce TVP i CP mieli się dogadać. Jest to rzecz jasna z dużą stratą dla abonentów. Ja uważam, że jest to wstyd by największa cyfrowa platforma w Polsce mająca 2 mln z hakiem abonentów pobierała sygnał kanałów ze zwykłej anteny siatkowej i wstyd by Publiczny nadawca jakim jest TVP pozbawiał tej liczby abonentów poprawnego odbioru swoich kanałów. Widać jak TVP zależy na widzach. Smutne lecz prawdziwe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie mądralo pokaż mi gdzie w tym wątku napisano że CP nadaje TVP1 i TVP2 na podstawie decyzji KRRiT? Cały czas pisano o wyroku sądu w tej sprawie, sam tak myślałem. Czy w tym wątku wspominano o must carry?

 

Jeśli CP "musi" rozprowadzać na zasadzie must curry kanały TVP to czy inne platformy na tej zasadzie nie "muszą" rozprowadzać Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mądralo pokaż mi gdzie w tym wątku napisano że CP nadaje TVP1 i TVP2 na podstawie decyzji KRRiT? Cały czas pisano o wyroku sądu w tej sprawie, sam tak myślałem. Czy w tym wątku wspominano o must carry?

 

Jeśli CP "musi" rozprowadzać na zasadzie must curry kanały TVP to czy inne platformy na tej zasadzie nie "muszą" rozprowadzać Polsatu?

 

"Must carry" obowiązuje sieci kablowe! Ustawa pochodzi z czasów, kiedy nie było jeszcze platform cyfrowych za to było mnóstwo małych sieci kablowych. Ustawa ta zobowiązywała je, aby programy w danym regionie (dostępne z anteny naziemnej) były również dostępne w sieci kablowej. Jak w danym miejscu nie było np. TVP-2 to operator kablowy nie musiał go umieszczać. Oczywiście umieszczali, zbierając sygnał z i innych odległych miejscowości. Nadawca nie miał obowiązku udostępnienia żadnego sygnału. Tylko ten z nadajników naziemnych. To, że KRRiTV wydała stwierdzenie, że "must carry" dotyczy również platformy cyfrowe, to można się kłócić, bo ustawa nie mówi o tym nic. Ale dobra niech będzie, że PC musi udostępnić TVP. To dlaczego nie udostępnia TVP-info? Przecież musi? Jedynkę i dwójkę udostępnia z anteny naziemnej bo TVP nie musi udostępnić jej sygnału cyfrowego. Powtórzę to co napisałem już wielokrotnie. Wystarczy wynegocjować umowę, zapłacić i cyfrowe TVP jest w ofercie. Ale polsat jest [beep]y na każdym kroku, co sprawia, że TVP jest jakie jest a i TVN-y możemy niedługo pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...