Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie i cicho wszędzie, i głucho wszędzie... Postanowiłem więc napisać do TVP (bo w Cyfrowym Polsacie to by mi wzorem zajechali: "Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat wciąż dąży do poszerzania swojej oferty") czy ich kanał będzie dostępny w CP. Oto odpowiedź od nich (z błędem!):

 

Witamy

 

Narazie kanał TVP Sport jest dostępny na platformie cyfrowej N, wprowadziły go także niektóre sieci kablowe.

 

Uprzejmie informujemy, że podpisanie takiej umowy w sprawie nadawania kanału TVP Sport leży wyłącznie w gestii sieci kablowych i platform cyfrowych. My ze swej strony jesteśmy gotowi podpisywać je w każdej chwili. Muszą jednak o to wystąpić dane sieci czy platformy. Jak narazie podpisała z nami umowę platforma N i mniejsze sieci kablowe.

 

Także należy pytać w swojej sieci o to czy zamierzają oni taką umowę podpisać. Proponujemy zapytać w Pana sieci kablowej czy podpisali taką umowę z nami na nadawanie tego kanału. Nie ma żadnych przepisów zmuszających sieci kablowe do nadawania tego kanału.

Panie Libicki, podpisz pan w końcu tą umowę i będzie święty spokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

nie minimum i nie standard, ja miałm założonego zeza dopiero jakiś czas temu (chyba 2 tyg), nie wszyscy mają zeza, wielu ludzi nawet nie wie co to i nie dziwie im sie, ja też nie wiedzialem chyba dwa lata temu, do póki nie zacząłem się interesować tą techniką. Sorry za offtop. Ale wracając do tematu to nie wiem jaka jest zawartość tego programu, jakaś część osób pisze, ze dobra, inna że beznadziejna, inni nie mają zdania wiec ja bym się jeszcze wstrzymał z tym kanałem przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakie 200 złotych?

Dwa konwertery + zez + DiSEqC można kupić już za około 80 zł,

a cały komplet do odbioru HB i Astry z anteną 80 za około 120 zł.

http://www.hollex.pl/index.php?page=spi ... 4b051e45f2

 

Gdyby na Astrze odkodowali TVP Sport przełaczniki albo monoblocki szłyby w sklepach jak ciepłe bułeczki.

Mam nadzieje, że kiedyś tak będzie. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podejrzewam, że gdyby dodali te wszystkie kanały, o których pisze się w innych wątkach i kanały TVP to ceny abonamentu poszły by w górę. A CP nie bardzo chce podwyższać ceny abonamentu (co widać gołym okiem). Wydaje mi się, że właśnie to jest głównym powodem dla którego CP z TVP nie może się dogadać. Co do 10 urodziń CP to został jeszcze ponad rok czasu także narazie nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Po drodzę będą jeszcze inne promocje m.in. bożonarodzeniowa i wielkanocna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...