Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze , że tak się dzieje . Uwierz mi na słowo , te dwa kanały to są naprawdę zapchajdziury .

TVP Historia --- prawie same powtórki , TVP HD --- jeszcze gorzej .

Mam TVP Historia i szlak mnie trafia bo kiedy bym tam nie zajrzał , oglądam powtórkę . Szkoda na te kanały miejsca .

 

To powiedz mi w którym kanale tematycznym jakiejkolwiek telewizji nie puszczają powtórek :?::!: TVP Historia jest naprawdę dobrym kanałem, który cały czas się rozwija. A to, że po południu lecą powtórki z rana albo na odwrót, to nie jest nic złego, a wręcz przydatne (dla mnie i dla wielu osób oglądanie telewizji rano nie jest możliwe). Tak samo jest choćby na kanale o podobnej tematyce jak TVP Historia - VIASAT History. Jestem pewien, że gdyby ten kanał wszedł do oferty programowej Cyfrowego Polsatu, nie byłby żadnym tam "zapchajdziurą", ale zyskałby wielu widzów i stałby się ulubioną pozycją dla ludzi, którzy cenią sobie kanały nie tylko ciekawe, ale także na wysokim poziomie. Dzięki tym ludziom kanał TVP Historia mógłby się dalej rozwijać. Nie mogę się już doczekać kiedy ten kanał znajdzie się w Cyfrowym Polsacie i pewnie nie tylko ja :)

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie: jakie kanały według ciebie nie są, jak to okreśłiłeś, "zapchajdziurami"? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I bardzo dobrze , że tak się dzieje . Uwierz mi na słowo , te dwa kanały to są naprawdę zapchajdziury .

TVP Historia --- prawie same powtórki , TVP HD --- jeszcze gorzej .

Mam TVP Historia i szlak mnie trafia bo kiedy bym tam nie zajrzał , oglądam powtórkę . Szkoda na te kanały miejsca .

 

Hmm... że TVP Historia to zapchajdziura ( TVP HD nie mam) to się nawet mogę zgodzić,

ale w/g ciebie to co można nadawać na kanale, który w NAZWIE ma Historia :?: transmisje na żywo :?:

ale w tym przypadku masz rację bo choć archiwa TVP są ogromne to poprę Twoją ocenę że za dużo tych powtórek i mogli by czasem coś "nowego" rzucić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w temacie ale dlaczego Cyfra+ do swojego transpondera gdzie są TVP1 i TVP2 nie dołączy system kodowania Nagravision3 (chyba mogłaby oczywiście takie coś zrobić ale CP musiałby zapłacić Cyfrze+). I z tego transpondera wtedy korzystałyby wszystkie platformy (CP, C+ i N).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Jesli chcemy zeby sie cos zmienilo z jakoscia TVP1,2 na CP to trzeba do nich pisac nieustanie a takze do TVP ze mamy zla jakosc obrazu na CP i niskie Bitrate ja czesto do nich pisze,jesli bedziemy wszyscy pisac moze cos osiagniemy

No nie, myślisz, że coś osiągniesz? Hehe, nie masz na co liczyć, pisanie do nich nic nie da. Najprościej byłoby, gdyby Cyfrowy Polsat dogadał się z Cyfrą tak jak n czy Orange. Mają tak wiele kanałów wspólnie nadawanych to te trzy, albo cztery kolejne by nie zaszkodziły.

Nic nie poradzicie na jakość tych kanałów, gdyby chcieli to by ją poprawili - nie chcą, nie poprawią. Być może taki jest dosył z Astry? Zwykłemu człowiekowi, przeciętnemu Kowalskiemu informacji na taki temat się nie zdradza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TVP 1 i @ powinny iść z tp C+, TVP Sport z tp n/ITI/TVN, a TVP INFO z tp CP. Widziałem kilka razy INFO (akurat w ofercie C+) i dziękuję :mrgreen: ) Wolę z tp CP - obraz jest lepszej jakości, dźwięk może nie zachwyca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP - Polsat - czy się dogadają ?

Już się "dogadali". Umowy podpisane, nowe kanały dołączone. Temat jest już wyczerpany i nieaktualny.

Ostatnie dyskusje o tym skąd ma być pobierany sygnał są niezwiązane z tematem, to już tylko i wyłącznie sprawa Cyfrowego Polsatu.

Także :locked: i przenosimy do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...