Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak wchodziła paczka HBO to CP trąbił o tym ile wcześniej :?:

Właściwie możesz mieć troche racji bo u mnie w dekoderze (echostar717a) kanały testowe były do wczoraj na pozycji 501 i 502 , a po ustawieniach fabrycznych znalazły się na pozycjach 201 i 202 . Ciekawe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu jednego dnia na niektórych kanałach TVP można zauważyć kilka razy reklamy Cyfrowego Polsatu.

TVP niby jest w sporze z Cyfrowym Polsatem a emitują reklamy CP. Nie rozumiem. A jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że podczas napisów końcowych w TVP1 w jednym z programów nie były widoczne (były ucięte) po lewej stronie ekranu pierwsze literki imion (np. zamiast Jan było widać tylko an). Czy to ze względu na rozdzielczość, która uległa zmianie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że podczas napisów końcowych w TVP1 w jednym z programów nie były widoczne (były ucięte) po lewej stronie ekranu pierwsze literki imion (np. zamiast Jan było widać tylko an). Czy to ze względu na rozdzielczość, która uległa zmianie? :?:

Według mnie to po prostu wina Twojego telewizora, bo to on uciął kawałek obrazu. Jaki masz? Z tyłkiem czy bez?

 

Rozdzielczość kanałów TVP nigdy nie wynosiła 720x576 px ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to szczerze mowiac "zwisa", czy sie dogadaja czy nie.

 

Mam TVP 1 i TVP 2 w dobrej jakosci oraz TVP Sport i Info za posrednictwem TNK. Jestem bardzo zadowolony i kazdemu moge tylko poleciec. Dodatkowo zeza na Astre i z Historia odbieram wszystkie programy TVP oprocz TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...