Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@butchermk:

 

Odbieraz Astre. To kanal narazie masz. :wink:

 

Cytat od Dominika Libickiego, prezesa "Cyfrowego Polsatu".

 

Mam również nadzieję, [...] że sukcesem zakończą się trwające z TVP negocjacje na temat obecności w Cyfrowym Polsacie kanałów tematycznych produkowanych przez Telewizję Publiczną.

 

Zrodlo by mh_misiek: http://wirtualnemedia_pl/document,,2066 ... bicki.html

 

Jesli on jest optimistyczny, to czemu nie my ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Daj spokój Jarek jak czytam niektóre posty to nie wiem skąd oni posiadają te informacje. Zwykłe nabijanie postów bądź bezsensowna walka kto lepszy Cyfra czy CP a to przecież tylko telewizja w życiu liczą się inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by chcieli, to by dolaczyli TVP3. Cyfra+ ma ten kanal, PC moglby przy uzyciu simulcryptu pobierac sygnal z ich transpondera, w koncu C+ korzysta z tp PC a "ten" z kolei nie korzysta na razie z zadnych czestotliwosci Cyfry+.

Ciekawe jakie sa przyczyny ze TVP3 nie moze sie znalezc w Polsacie Cyfrowym :?: Pewnie jak zwykle chodzi o pieniadze!

TVP 3 mozna ogladac wystarczy miec zeza i dograc z ASTRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A czy w TVP Film będą leciały jakieś nowsze filmy lub premiery filmowe?

 

@koleś zadajesz bardzo dużo pytań :!::!::!:

to ja mam jedno do Ciebie :!:

kiedy coś wreszcie będziesz wiedział :?::shock:

 

myślę że Ci pomogę- radząc poczytać choć kilkanaście postów wstecz

ja zawsze przed zamknięciem forum robię aktualną zakładkę, wchodząc otwiera mi się stan jaki był poprzednio i lece po postach, kilka dni mnie nie było i powiem Ci że w tej chwili już wiem wszystko (prawie :wink: ) co się działo tu od soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem gdzie tą plotkę usłyszałeś, czy wiesz jaka widownie i kasę TVN by stracił odchodząc z CP. pamietaj, że TVN jest [beep]y. udowodnił to tym, że zakodował cyfrowy sygnał, a analoga zostawił. tłumaczenie o prawach autorskich mija się z celem. tylko idioci łykają takie bzdety. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie zacznijcie martwic o kanaly TVN bo krąża sluchy ze TVN wypowie od stycznia umowe na retransmisje swoich kanalow platformie Polsatu

 

Oj tak słuchaj takich [beep]izmów wiesz jakie odszkodowanie by musieli płacić za zerwanie umowy?? Przecież sami podpisali wieloletnia umowę na dystrybucje kanałów TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style. Wiesz jaka kasę by musieli bulić za zerwanie tej umowy?? Stali by sie niewiarygodnym parterem na rynku, ich akcje na giełdzie poleciałyby w dól. Zastanów sie zanim napiszesz kolejną [beep]ną informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat obecności-nieobecności TVN-ów na CP i C+ był już tak wałkowany na wszyskich forach n, C+ i CP ze dajmy z tym spokój niektórym to się marzy ale muszą na tych marzeniach poprzestać i niech sobie tak wmawiają widocznie to dla dobra ich psychiki.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze kraza sluchy a nie ze to fakt

Mowil mi o tym jeden z dystrybutorow N

Samemu mi sie nie chce w to wierzyc bo ITI ma z tego kupe kasy ale z drugiej strony patrząc to jesli N sie slabo sprzedaje to wystarczy zabrac z PC wszystkie kanaly TVN i PC traci 500 tys abo w ciagu roku jak nie wiecej

Wlasnie na korzysc TVN wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...