Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż jakoś niemcy nie płaczą z tego powodu .

 

A skąd Ty wiesz o tym? Zapewne na niemieckich forach jest taki sam lament na niektóre tematy jak u nas. Jestem przekonany że poruszenie było ogromne z chwilą gdy zni[beep]i Vivę DE a obecnie zapewne także jest ale już mniejsze. My to mamy chociaż naszą jeszcze Vivę, Eskę, 4 Fun Tv... A tam? Jak patrzę na wybór muzyki FTA z Astry to współczuję im...

 

I co? Myślicie, że polską też czeka taka przyszłość :?: Sam nie mam dostępu do niemieckiej VIVY, ale czytając od Was to co dzieje się u stacji "matki" zaczynam się zastanawiać nad losami naszej wersji tego kanału..

 

To jest więcej jak pewne że naszą Vivę czeka to samo. Nie zauważyłeś obecnie coraz więcej show na antenie? OK, OK... Są to muzyczne show ale SHOW! Kiedyś na Vivie Polska było 100 % muzyki bez zbędnego paplania...

 

Tak dla przypomnienia... To logo... Ta belka z podpisem utworu... :cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

Za każdym razem jak patrzę na to logo i belkę to mam powrót w czasie gdy miałem 15 lat... Miło wspominam czasy z niemiecką Vivą gdy była na poziomie. Teraz jak tak przełączę i zatrzymam się na minutę to pomyślę: "KUR**** co oni zrobili z tą telewizją!!!" W czasach jej świetności miałem jakieś 15 lat i nigdy tego nie zapomnę... :(

 

Dziwię się że nikt nie wpadł na pomysł aby te wszystkie teledyski z tamtych czasów pokazywać. Przecież one istnieją, są nakręcone nie zostały wyrzucone, zniszczone. Mogliby kurna stworzyć jakiś kanał np. Viva Classic...

Według praw fizyki każdy sygnał radiowy i telewizyjny jest wysyłany z każdą sekundą daleko w kosmos. Sygnał z przed 15 lat, sygnał dawnej Vivy jest gdzieś obecny hen, hen, daleko miliardy lat świetlnych od nas... Wszystko bym dał aby go odebrać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurodance'u z lat 90-tych minionego wieku i Dance'u z lat 00'-02' emitowanego w VIVA, nie zobaczymy na żadnym kanale (wyjątek stanowi TV.Disco, ale sami wiecie, ile obecnie Eurodance'u leci w tej stacji...). Dla TV.Disco bardziej opłacalnym wyjściem jest emisja Disco Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba wytłumaczyła mi jak to jest z Eurodance na VH1 Classic. Stwierdziła, że tej muzyki jest tam mało, ale jest. Czasami na głównej playliście, ale są też pasma poświęcone tej muzyce: "Boogie Wonderland", "The 80s/The 90s Paried", "The 80s/The 90s Danced".

A poza tym, wczoraj (nie wiem czy też dzisiaj) jest fajny weekend na MTV Dance: „Oldschool Tunes vs. 90s Bangers Weekend". Tam też nie ma nic z tego co na Vivie w latach 90' ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurodance'u z lat 90-tych minionego wieku i Dance'u z lat 00'-02' emitowanego w VIVA, nie zobaczymy na żadnym kanale (wyjątek stanowi TV.Disco, ale sami wiecie, ile obecnie Eurodance'u leci w tej stacji...)

 

Gdy wystartował TV Disco był to mój ulubiony kanał. Prezentował właśnie wszystko to co pokazywała Viva De w latach 90. Jednak jak wiadomo zabito ten projekt na rzecz disco polo. Zapewne TV Disco pozazdrościł sukcesu Polo TV i postanowili naśladować ten kanał. Eurodance jest praktycznie już nieosiągalny w TV Disco. Pisałem o tym wszystkich na Fejsie i mailowo do nich ale nie doczekałem się odpowiedzi.

 

Co do innych kanałów które Eurodance emitują to jeszcze na IM1 można coś zobaczyć oczywiście w śladowych ilościach.

 

Zastanawialiście się dlaczego VIVA i VIVA Plus nie emitowały w swych magazynach "Retro Charts" i "Retro" w ogóle Eurodance'u?

 

Nie zastanawiałem się a dlaczego tak było?

 

 

Pamiętam bardzo dobrze jakie klipy były pokazywane na MTV Europe w latach 90. Można było tam spotkać troszkę tego co na Vivie DE ale nie wszystko. Nie wiem od czego to zależało dlaczego MTV wybrało akurat te a nie inne klipy a tych innych nie chciało pokazywać i można było je zobaczyć tylko na Vivie DE. To właśnie te klipy które MTV Europe puszczało można teraz zobaczyć na kanałach VH1. O innych zapomnijmy.

Dlatego przydałby się jakiś kanał z muzyką Eurodance non - stop jak to było na TV Disco na początku.

 

A poza tym, wczoraj (nie wiem czy też dzisiaj) jest fajny weekend na MTV Dance:

 

No wiem... patrzyłem... :jupi: Coś tam było ale przypomnę moje słowa z przed sekundy: To właśnie te klipy które MTV Europe puszczało można teraz zobaczyć na kanałach VH1. O innych zapomnijmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam że w latch 90-tych i początek lat 00 ' było inaczej MTV na poziomie VIVA też , bo wtedy były inne czasy (lepsze) byli inni ludzie nie wszystko było nastawione tylko na kase . MTV popsuło się gdzieś chyba 2004 rok a viva 2007 rok i idą coraz gorsze czasy , stare dawne już niestety nie wrócą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że w poprzednich latach kiedy viva de emitowała dance młodzież niemiecka wolała słuchac dance ?

Jak mi to MTV odpisała... :brawo: W obecnych czasach młodzież słucha muzyki na urządzeniach przenośnych a nie w TV :lol2: Poszła "wiącha" ode mnie i nastała cisza :lol2: Co za banda w tym Viacom :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się że w tym roku nie będzie już relacji z imprez ,,Mixery Massive Music"
W iM1 relacje były w sob. i nd o 20:00. W VIVA raczej już nie będzie relacji.
za rok będzie jeszcze gorzej pewnie :(

Za rok może nie być już muzyki w ogóle. Nocne pasmo "Night Sounds" jest skracane i coraz częściej rozpoczyna się po 03:00 w nocy. Od rana muzyka leci do 13:00, a wcześniej leciała do 15:00. Pod logo dodali trójkącik promujący jakiś program... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o viva geramny lata świetności ta stacja ma już za sobą daleko , teraz to śmietnik do wrzucania seriali i bajek starej vivy już nigdy nie będzie (Żałuję tylko że nie miałem długo dostępu do tej stacji kiedy jeszcze nadawała dobrą muzykę i ramówkę) VIVA COMET 2012 na viva geramny już chyba nie będzie , coraz mniej muzyki . (Żeby tą stacje wyciągnąc z dna na ląd trzeba by było wykupic ją od VIACOMU Składamy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma programu VIVA LIVE który był fajny miał fajną grafikę i był jeszcze dwa lata temu :( Jest coraz gorzej na vive de , gdyby można było cofnąc czas bo w przyszłości już nas nic fajnego nie czeka ze strony viva de i vivy pl (podobno na dniach ma wejśc nowa grafika vivy pl taka sama jak na viva geramny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...