Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie . Wszędzie są takie same belki , oprócz ''Get the Clip'' tam nie ma belki na środku.

Mnie się belki "GTC" nie podobają. Są takie zwykłe, czarne... Po rozpoczęciu klipu za szybko się pojawiają i na końcu teledysku za późno się wyświetlają :shock:

 

Kilkanaście klasyków można spotkać np. w magazynie "VIVA Sounds: Girls, Girls, Girls".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia oprawa "GTC" była o niebo lepsza od obecnej! Te wszystkie belki\paski w czasie tego magazynu tak wolno się teraz poruszają jak by chciały, a nie mogły.

Ale najlepsza oprawa ''get the clip'' to była ta :
.

Oprawa była niezła, tylko gorzej już było zawartością magazynu. Chodzi mi o to, że był malutki ekran. Pozostałą część ekranu zajmował czat "GTC" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, belki szybko się pojawiały i znikały i były kolorowe ,warto dodać że ta oprawa była używana jeszcze w nowej obecnej oprawie aż do 29.03.2011 kiedy viva de przeszła na całkowite nadawanie 16:9 z wss,wyłączając 4:3 ,wtedy viva używała już w każdej pozycji logo ''lusterko''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto dodać że ta oprawa była używana jeszcze w nowej obecnej oprawie aż do 29.03.2011 kiedy viva de przeszła na całkowite nadawanie 16:9 z wss,wyłączając 4:3 ,wtedy viva używała już w każdej pozycji logo ''lusterko''

Tak. Wtedy logo przeniesiono w lewy górny róg, przez co znajdowało się w mało komfortowym miejscu, bo nad belką:

scaled.php?server=193&filename=gtc.png&res=landing

 

Wszystkie belki "GTC" na ekranie przeszły mały lifting, bodajże w 2009\2010. Być może to pamiętasz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie . Ja mam vive de od 2009 roku po długiej przerwie (kiedy w 2003 straciłem dostęp do vivy de) w zasadzie pod koniec tego roku kupiłem satelitę ,pamiętam że wtedy mnie zachwyciła oprawa vivy de że wszystko jest tam tak dopracowane w tym czasie leciał u nas ''hit maker'' i raz było tak że na vive de leciał ''get the clip'' i jednocześnie ''hit maker'' ja se myślę boże jaki [beep] na naszej vive leci a co leci na viva de wszystko dopracowane i wogóle i niestety nie doceniałem wtedy vivy de pod wzgledem grafiki bo jak zobaczyłem jaka tam leci muzyka że nie ma dance tylko pop i te bajki to się zniechęciłem do tej vivy ,jedynie mnie ciekawił program ''viva live'' ''viva top 100'' parę razy widziałem ''vaste'' ogólnie dużo częściej leciała u mnie viva pl no i viva pl wtedy była jeszcze inna ,więcej muzyki z europy puszczali niż to co teraz.Ale napewno viva de była lepsza w 2009/2010 roku niż teraz.Dlatego teraz lubię popatrzeć na vive de jeszcze z 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem VIVE DE przed 2011... pamiętam, że już wtedy były narzekania na showy, które niestety były w ramówce, ale dało się wytrzymać. ;)

 

Teraz jak widzę np.: Kenny Vs. Spenny jak sobie leją czymś po jaj.ach i pokazują obleśne gołe du.py to mnie szlak trafia... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny smaczek na dzień dobry Rok 2002 ! :D aż mam dreszce takie mam wspomnienia z tym programem ah( pomimo ze słucham innego nurtu muzycznego to program Kultowy !) :smile:

 

PS. Z tym Niemieckim Dance w Niemczech jest jak u nas z Disco Polo trochę się tego wstydzą w Niemczech ( W Berlinie króluje Rap ale jak Viva nadawała z Koloni był własnie ten Niemiecki Dance) ...

 

Szukam kawałku z części 3 z 8:26-8:48 Może ktoś wie dość dużą miał w swoim czasie rotację na Niemieckiej Vivie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie doceniałem wtedy vivy de pod wzgledem grafiki bo jak zobaczyłem jaka tam leci muzyka że nie ma dance tylko pop i te bajki to się zniechęciłem do tej vivy

Do końca 2010 leciało jeszcze dużo klipów dance (najwięcej w "GTC"). Najmniej klipów dance, a najwięcej pop leciało wtedy w "Loveline" i innych podobnych grach sms-owych. Ja nigdy się nie zniechęcałem do VIVA DE, bo wiedziałem, że zawsze mogło być gorzej i się nie myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, daję linka do video o zmianach w VIVIE PL -http://www.viva-tv.pl/videos/viva-wyra-nie-inna-811138/. Jeśli to możliwe proszę administrację o przeniesienie tego postu do tematu o VIVIE PL.

Żeby nie było OFF-TOPU, to:

VIVA DE to całkiem niezły kanał. Gusta nastolatków się zmieniają, a Viacom musi reagować na te zmiany. Mam nadzieję, że kiedyś to będzie nie tyle niezły, tylko najlepszy kanał i "wróci do muzyki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusta nastolatków się zmieniają, a Viacom musi reagować na te zmiany. Mam nadzieję, że kiedyś to będzie nie tyle niezły, tylko najlepszy kanał i "wróci do muzyki".

Dobre czasy nigdy nie powrócą. Obserwując ramówkę VIVA DE stwierdzam, że kiedyś muzyki może nie być w ogóle. Już teraz bywają dni, że seriale trwają do 03:00 nad ranem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...