Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie w minionej oprawie nie było żadnych podpisów do programów rozrywkowych i seriali. Podpisy były tylko do programu "VIVA Spezial", a w pozostałych top listach podpisy graficzne. W magazynie "VIVA Wecker" logo zmieniało się w zegar. Możemy zegar - pobutka śledzić jeszcze w VIVA PL. Najlepszym magazynem bez podpisów był "Planet VIVA". Samo logo, jak za dawnych czasów. I jednocześnie to był ostatni magazyn, tylko i wyłącznie z samym logo kanału na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne wydanie Planet VIVA w Niemczech ostatni raz leciało podczas katastrofy na Love Parade. Wtedy zmieniono ramówkę, i większość dnia zajmowało właśnie Planet VIVA. Fajnie się wtedy oglądało VIVĘ DE, bo leciała też starsza muzyka (tak samo jak u nas, kiedy jest żałoba narodowa), ale niedługo to potrwało niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planet VIVA na ten program zwróciłem głównie uwagę przez czołówkę która mi się strasznie podobała jak prawie wszystkie czołówki programów viva de , program ''musik zum'' miał też bardzo fajną ,niestety nie pamiętam czołówki programu ''club rotation '' z poprzedniej oprawy ,ale obecna też jest fajna jako jedyna mi się podoba ,mam nadzieję że jak viva pl wprowadzi nową grafikę to zmienią ''viva clubbing'' na ''club rotation'' z tą właśnie czołówką : http://vimeo.com/18655980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale obecna też jest fajna jako jedyna mi się podoba ,mam nadzieję że jak viva pl wprowadzi nową grafikę to zmienią ''viva clubbing'' na ''club rotation'' z tą właśnie czołówką : http://vimeo.com/18655980

Najlepiej by było jakby przywrócili "Club Rotation". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne wydanie Planet VIVA w Niemczech ostatni raz leciało podczas katastrofy na Love Parade. Wtedy zmieniono ramówkę, i większość dnia zajmowało właśnie Planet VIVA.

A mi się wydaje, że po katastrofie Loveparade w Duisburgu były jeszcze normalne wydania "Planet VIVA". Wtedy jeszcze pół roku VIVA nadawała w starej oprawie...

Właściwie nie wiem, dlaczego zmieniono ramówkę w czasie tejże katastrofy? Przecież VIVA nie transmitowała tej imprezy w 2010.

 

@jackie :|

Masz możliwość odbioru VIVA DE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa oprawą. Nie jest ona najgorsza. Wszystko spaprali, kiedy dołożyli więcej seriali :(
Mi się ta oprawa nie podoba 100 razy wolałem poprzednią a co do seriali to prawda szlak mnie trafia ,jak je widze na tym kanale. Kto nie posiada viva germany nie ma czego żałować ,ja żałuję że nie miałem dostępu 4,5 lat temu do tej stacji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że jest słodko-kolorowa tylko ,moim zdaniem bardziej pasowała do vivy a ta obecna pasuje właśnie pod nadawane tam seriale .

I te motywy muzyczne z tą muzyką tym bardziej pasują do tych seriali i reality show , 100 razy lepsze były już te identyfikatory na kolorowych planszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek1991 w innym wątku wrzucił linki do tego klipu "Lichtenfels - Sounds Like A Melody" (

). W wersji live "Club Rotation" widać info na temat serialu i jego godz. emisji. Pamiętam, że takowe informacje przez długi czas spamowały ekran obok logo. Rzadko kiedy się zdarzyło, że było samo logo. Tutaj akurat ktoś nagrał z samym logo ( http://www.youtube.com/watch?v=lLRzIkz0 ... re=related ). Było tak właśnie w 2003.
A co to za program VIVA Quiz?? To jest program,gdzie puszczają teledyski,czy to też jest program niemuzyczny?

Przeszukaj ten wątek. Pisaliśmy już o magazynie "VIVA Quiz".

viva.png&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,dlatego właśnie również z tego powodu wolałem poprzednią oprawę gdy na ekranie przeważało samo logo i było widoczne .

(Zauważyłem już od dłuższego czasu że na vivie de podczas pojawiania się podpisu pod program to jest taki ''dźwięk'' niewiem po co go dali bez sensu. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zauważyłem już od dłuższego czasu że na vivie de podczas pojawiania się podpisu pod program to jest taki ''dźwięk'' niewiem po co go dali bez sensu. )

Wiem o co chodzi. Ten dźwięk słychać, gdy:

- pojawia się belka "gleich" w trójkącie po prawej stronie;

- w czasie top listy;

- po reklamach.

 

Nie podoba mi się to. Jak ktoś jest nie zorientowany, to pomyśli, że dźwięk dodany został przy produkcji klipów\seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...