Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale warto zauważyć że VIVA została przejęta przez VIACOM w 2004 i odrazu nie została zmasakrowana jeszcze przez pewien czas mi się wydaje że z 2 lata jak była w rękach viacomu jeszcze prezentowała pewien poziom i była stacją muzyczną , 2007 2008 rok w ramówce zaczeło się pojawiać dużo programów ''nie muzycznych'' i tutaj kolejny szczegół (nie wiem czy zauważyliście ale do 2010 roku viva prezentowała programy rozrywkowe nie tylko z MTV jeszcze z innych stacji rtl,pro7 i do 2010 roku to była jeszcze odrębna stacja mająca własne produkcje np: VASTA , VIVA LIVE . Ostateczny gwóźdź do trumny VIVY VIACOM wbił na początku 2011 roku zmieniając oprawę graficzną ,logo i tym samym ramówkę viva stała się typowym ''MTV2" bez własnych produkcji mającą na celu pokazywać programy PAY TV po premierze w MTV jako FREE TV za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi - nic nie trwa wiecznie :twisted: VIVA została pogrzebana, więc trza inne dobre kanały wypatrywać.

No dokładnie tak. Ja się już nie przejmuję VIVĄ Niemiecką i dawno znalazłem lepsze alternatywy ;) Oczywiście szkoda samej marki VIVA itp., ale nie ma co się wiecznie użalać, skoro i tak się nic nie zmieni ;)

Co do Cometów, to nie było ich, bo zamiast tego wyemitują MTV Europe Music Awards, które będą w tym roku we Frankfurcie. Możliwe, że w przyszłym roku już powrócą. Poza tym, w 2006 roku też ich nie było, a na następny rok już powróciły.

 

Ale warto zauważyć że VIVA została przejęta przez VIACOM w 2004 i odrazu nie została zmasakrowana jeszcze przez pewien czas mi się wydaje że z 2 lata jak była w rękach viacomu jeszcze prezentowała pewien poziom i była stacją muzyczną , 2007 2008 rok w ramówce zaczeło się pojawiać dużo programów ''nie muzycznych'' i tutaj kolejny szczegół (nie wiem czy zauważyliście ale do 2010 roku viva prezentowała programy rozrywkowe nie tylko z MTV jeszcze z innych stacji rtl,pro7 i do 2010 roku to była jeszcze odrębna stacja mająca własne produkcje np: VASTA , VIVA LIVE . Ostateczny gwóźdź do trumny VIVY VIACOM wbił na początku 2011 roku zmieniając oprawę graficzną ,logo i tym samym ramówkę viva stała się typowym ''MTV2" bez własnych produkcji mającą na celu pokazywać programy PAY TV po premierze w MTV jako FREE TV za jakiś czas.

VIVA psuła się już powoli w 2002-2003r., kiedy to chciała gonić MTV, wprowadzając programy niemuzyczne (kupowane od większych stacji) oraz anime (tak, VIVA już kiedyś emitowała anime, i to przed przejęciem przez Viacom ;)). Ale ostatni gwóźdź do trumny rzeczywiście dał Viacom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba rzadko oglądasz vive de, od 20.15 od początku tej nowej oprawy czyli od stycznia 2011 jest muzyka o tej godzinie nawet kiedyś to reklamowali jako viva music hour i leciało tam : poniedziałek - ''neu'' ,wtorek - ''viva top 20'' ,środa - ''retro charts'' , czwartek - ''viva sounds'' , ale szybko z tego zrezygnowali zwłaszcza z retro charts którego już wogóle nie ma i do niedawna leciało o tej porze ''viva sounds'' póki nie wprowadzili ten ''viva qiuz''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba rzadko oglądasz vive de

Częściej, niż Ci się wydaje :jupi:

 

Nawet kiedyś tutaj na forum została zamieszczona przykładowa ramówka VIVA, tylko nie wiem jaki to był dzień. Tak czy inaczej - tego dnia nie było muzyki. Może to był dzień weekend'owy? Najwyraźniej tak.

Ramówka 2012

06:00 VIVA Wecker

07:58 SMS-Guru

09:10 Neu

09:57 VIVA Top 100

12:06

Friendzone

12:33

Friendzone

12:59 Made

13:52 Teen Mom

14:40 I Used To Be Fat

15:34

Plain Jane

16:28 Futurama

16:53 Futurama

17:19 Futurama

17:44 Futurama

18:14 Family Guy

18:38 Family Guy

19:04 Family Guy

19:36 Family Guy

20:01 One Piece

20:28 One Piece

20:58 One Piece

21:24 One Piece

21:53 One Piece

22:19 Drawn Together

22:43 Drawn Together

23:07 Drawn Together

23:34 Celebrity Deathmatch

 

23:58

Celebrity Deathmatch

00:21

Die Ren & Stimpy Show

00:50 One Piece

01:16 One Piece

01:43 Night Sounds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogli ale nie zostali niestety. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że rozciągają materiał w 4:3 do dziwnego formatu 14:9, w efekcie czego na górze i na dole brakuje trochę obrazu. Większości tutaj to raczej nie przeszkadza, ale mnie osobiście tak. Na niemieckich forach też bardzo protestują przeciwko takiemu nadawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pasmo VIVA MUSIC HOUR było od dawna i leciało od poniedziałku do czwartku 20:15-21:15, a ten program co podałeś to był z niedzieli, bo w niedziele muzyka była (i chyba dalej jest) tylko do 12:00 i w niedzielę w nocy leci "Die Ren & Stimpy Show".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA psuła się już powoli w 2002-2003r., kiedy to chciała gonić MTV, wprowadzając programy niemuzyczne (kupowane od większych stacji) oraz anime (tak, VIVA już kiedyś emitowała anime, i to przed przejęciem przez Viacom ;)).

Wtedy jeszcze leciał ,,South Park" na dokładkę :D

 

W VIVA AUT powinni udostępnić nowy TXT, gdyż rano lecą całkiem inne pasma muzyczne, niż w VIVA DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ma ktoś archiwalny program vivy de z niedzieli jeszcze z 2010 roku mogą być ostatnie miesiące tego roku ?

Tutaj możesz sobie przeglądać program od 3 lipca 2010 r.: http://presse.viva.tv/channel/9/program ... &year=2010

Jak chcesz przejść do następnego tygodnia to wybierz przy "Gehe zu KW" kolejny tydzień. Tylko w tył się już bardziej nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...