Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu beznadziejne? W ogóle się nie rzuca w oczy i jest najsłabiej widoczne spośród wszystkich logo ekranowych, jakie widziałem. Za to mniej podoba mi się jego kształt. Mógł zostać poprzedni styl trójkątów. Drugi fajny pomysł na półprzeźroczyste logo obrała Tele5 PL, też jedno z najsłabiej widocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na odwrót. ;)

Podoba mi się kształt tych trójkątów. :D

Beznadziejne (bynajmniej dla mnie) właśnie dlatego, że jest słabo widoczne. Nie jestem fanem wielkich lóg ekranowych i takich które bardzo rozpraszają, ale po prostu nie przemawia do mnie to "lusterko". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać (chyba kiedyś już o tym pisałem), że po wprowadzeniu nowej oprawy (styczeń\luty 2011) logo było dużo słabiej widoczne, niż jest teraz. To też było takie jakby lusterko, ale nie "dorobione" :D

 

W programie "VIVA TOP 100" poprawiono logo na ekranie. Już nie znika, gdy pojawiają się belki z tytułem klipu. Szkoda, że w pozostałych pozycjach dalej znika, gdy wyświetla się belka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkąty są ostre - ponieważ Viva DE chciała zaakcentować tym zmianę polityki Programowej Stacji . Więcej w Filmiku od samego Viacomu - Wersja Angielska

 

Co do samej Oprawy - Motywy muzyczne danych programów - Wymiatają 100 lat przed wszystkimi ( szczególnie ten Motyw http://www.youtube.com/watch?v=HadiNtFHU48 ) Logo średnie - Racja bardzo mało widoczne ma to Plusy i Minusy ( Czasami jak nie zobaczysz na EPG nie wiesz jaka to stacja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał jest beznadziejny.Co na niego przełącze to leci albo jakiś głupi serial albo jeszcze głupsza kreskówka.Oczywiście wszystko z niemieckim dubbingiem.Szkoda czasu i miejsca na liście dla tej stacji.

 

Bo to nie jest już ten sam kanał co w latach `90. Znacznie się zmienił. W latach `90 na niemieckiej Vivie było 99% muzyki a jedyne "gadanie" jakie było to godzinny program o filmach, magazyn interaktywny ale z przerwami na klipy. Kto ma minimum 26 lat ten wie o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed zakodowaniem MTV DE było dużo magazynów muzycznych. Od 06:00-08:59 VIVA Wecker; 09:00-10\11:59 Planet VIVA; 12:00-12:59 Loveline; 13:00-14:29 Get the clip; 14:30-14:59 Feat.\Style star\Dance star\The girls of playboy mansion; 15:00-15:59 VIVA Live! [...] 17:30-19:59 Get the clip; 20:00-21:59 VIVA Spezial; 01:00-05:59 Nachteexpress. To było coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było między 16:00 a 17:30 i między 22:00 a 1:00 ?

Dni powszednie - 16:00-16:59 Outback Jack; 17:00-17:59 The Fabulous Life Of... \ 17:00 Virgin Diaries 2; 22:00-22:59 Klaas' Wochenshow; 23:00-23:29 Dirty Sexy Money; 23:30-23:59 The simple life 5; 00:00-00:29 Date oder fake?; 00:30-00:59 Du bist...; 01:00-01:59 America's Next Top Model.

 

W swoim archiwum nawet mam ramówki z 2008.

 

Wszystko wskazuje na to że będziemy mieli na naszej Vivie to samo co obecnie na niemieckiej.

Do takiego układu jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby co idzie? Wszystkie 'szoły' na Vivie PL są jednak choć trochę związane z muzyką i teledyskami:

 

Hot or Not - konkurs na staż prezentera na Vivie, który będzie prowadził magazyny muzyczne w stacji!

Kolejno odlicz - Polscy artyści i celebryci oceniają klipy w temacie przewodnim.

Mjuzik Kłiiiz - Teleturniej, który sprawdza(ł) wiedzę widzów/gwiazd na temat muzyki rozrywkowej.

100 klipów, które... - Odliczanka dotycząca klipów kojarzących się z Vivą przez 10 lat (?).

Królowie Densfloru - Polscy celebryci tańczą w rytmie przebojów Vivy.

Viva Fan #1 - Teleturniej o gwiazdach, gdzie ich fani walczą o spotkanie z nią...

 

Sorry za off-topic. Ale nasza Viva pozbyła już się dawno temu: Słitaśnych urodzin, Cribs, My Own czy Pudelka z ramówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot or Not - konkurs na staż prezentera na Vivie, który będzie prowadził magazyny muzyczne w stacji!

Kolejno odlicz - Polscy artyści i celebryci oceniają klipy w temacie przewodnim.

Mjuzik Kłiiiz - Teleturniej, który sprawdza(ł) wiedzę widzów/gwiazd na temat muzyki rozrywkowej.

100 klipów, które... - Odliczanka dotycząca klipów kojarzących się z Vivą przez 10 lat (?).

Królowie Densfloru - Polscy celebryci tańczą w rytmie przebojów Vivy.

Viva Fan #1 - Teleturniej o gwiazdach, gdzie ich fani walczą o spotkanie z nią...

 

No właśnie... coraz więcej show... Nie pamiętasz dawnej ramówki? Kiedyś tego nie było. Były same teledyski w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że kiedyś ramówka była według mnie muzycznie 100 razy gorsza. Do 15:00 były same gry sms-owe bądż pasma Planet Viva. A potem po kolei: In & Out, Viva Spot, Ringtone/Street/Net/EuroTop/Download. I potem to samo co przed 15-stą. Tyle, że było jeszcze czasem wieczorem Fristajlo, Personality, O co Kaman?! czy Viva Hits Polska. A potem o 22:00 powtórki Download/Ringtone/Street/Net (EuroTop w niedziele - powtórka), i od 23:00 aż do 6:00 był Nightrider czyli gry sms-owe. ;) W piątki było jeszcze VIVAMOVIE, a w weekend Specjalista, Chartsurfer i PL Top 10. A tak to dodali chociaż: Sprawdź to!, Viva Night Spot, Sexy Viva, 4 Girls Only i inne pasma tematyczne. I zauważ, że np. Królowie Densfloru, Shibuya, 100 klipów które..., Fristajlo, Świeżunio czy Łowy Króla Disco to 'szoły' skończone. Teraz jedynie jest Hot or Not (wiosna), Kolejno odlicz, Viva Fan #1 (jesień) i Mjuzik Kłiiiz (wiosna). ;)

Reszta to powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączcie VIVE DE po 01:00 w nocy. Leci wiele hitów, które u nas możemy oglądać w Esce TV. Gdyby VIVA DE nadawała przez całą dobę muzykę - niewątpliwie byłaby najlepszym kanałem muzycznym FTA w Polsce\Niemczech\Austrii

 

he, he... Kiedyś, 15 lat temu, w Polsce był szał na punkcie niemieckiej Vivy ale teraz role się odwróciły i "dojcze" oglądają nasze programy muzyczne bo u nich słabiutko z taką muzyką :smile: Nawet robią sobie porównania: http://www.youtube.com/watch?v=VLjhZmKNggw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...