Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2009


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Najlepszy kanał ogólnotematyczny-TV Puls-w tym roku największe zmiany na plus.

2.Najlepszy kanał informacyjny -TVN 24-chyba kwestia przyzwyczajenia.

3.Najlepszy kanał filmowy-Canal + -"premiery" nie zawsze są "premierami",ale są.

4.Najlepszy kanał sportowy-Eurosport 2 -w tym roku za Bundesligę.

5.Najlepszy kanał popularno-naukowy-National Geografic-zawartość tematyczna ciekawsza od Discovery.

6.Najlepszy kanał dziecięcy-Disney XD-za podwyższenie wieku oglądalności.

7.Najlepszy kanał muzyczny-VH 1-to z racji mojego wieku.

8.Najlepszy kanał zagraniczny-ARD -za sport w obszernym wydaniu.

9.Najlepszy kanał HD- nie posiadam.

10.Najlepsza paczka kanałów premium-Canal + -jest przeważnie w czym wybrać.

11.Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 roku w Polsce-Polsat Futbol,chociaż go nie mam,ale za jednotematyczność duży plus.

12.Najgorszy kanał wprowadzony w Polsce w 2009 roku -Patio TV-bez rewelacji.

13.Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry + -zdecydowanie History,bo lubię i brakuje nadal tego typu kanałów .

14.Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu-nie posiadam.

15.Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy N -nie posiadam.

16.Kanał ,który powinien pojawić się w Polsce /mojej platformie,kablówce- VH 1 Classic-muzyka ,która mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - świetne seriale i sport na żywo. Filmy też niezłe.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - duża konkurencja dla TVN 24. Moim zdaniem lepsi prezenterzy i lepszy sposób przekazywania informacji.

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ - lepsze filmy, ciekawe dokumenty, a także rozrywka. Oby tak dalej!

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport - najlepsze ligi piłkarskie, Euroliga, NBA, a także wiele, wiele więcej. Oprócz sportu, świetna publicystyka.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic - najlepsze dokumenty, a także największa tematyka tychże programów. Szkoda, że kanał jest na wyłączność w C+.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - najlepsze kreskówki, nie emitowane już od dawna na CN. To są prawdziwe kreskówki!

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - najlepszy kanał prezentujący muzykę. Bez zbędnych smsów i grafiki na ekranie. Szkoda, że tylko jedna platforma może cieszyć się tym kanałem.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - DSF - najlepszy sport, za darmo. Szkoda, że na Astrze, a nie na HB.

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD - sport w prawdziwym HD. Jest to najlepsza jakość kanałów HD w Polsce.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - sport + film = sukces. Najlepiej dobrana opcja premium w Polsce.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - NG Wild HD - najlepszy kanał przyrodniczy. Na dodatek w HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat HD - Cóż, myślałem, że będzie niezły kanał, a tu nic ciekawego. Mam nadzieję, że kanał się rozwinie.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - History - świetny kanał historyczny. Dobra konkurencja dla Viasat History.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat Futbol - nareszcie kanał wyłącznie z piłką. Całkiem niezłe prawa.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Eska TV - najlepszy muzyczny kanał. Szkoda, że tylko w n.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - NG Wild SD - najlepszy kanał przyrodniczy. W SD, bo HD nie odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za Mam talent i Milionerów.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info - Najwięcej sportu ze wszystkich kanałów informacyjnych, a do tego świetną oprawę.

3) Najlepszy kanał filmowy - TCM - za klasykę filmów.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - za snooker, bowls, wrestling, beach soccer i wiele innych. :D

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za Pogromców Mitów, Poturbowanych, Szkołę przetrwania i Miami Ink.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - za niektóre programy skierowane dla nastolatków i za filmy młodzieżowe.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Viva Polska - za 'O co kaman?', 'PlTop10' i za dobrą muzę ! :D

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RaiSportPiu - za niektóre sporty, których nie zobaczę w polskich TV.

9) Najlepszy kanał HD - Nie posiadam.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - Co prawda nie posiadam ich, ale jest tam sport i film w jednym.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Film - Za dobrane filmy, które już nie raz mnie zaciekawiły.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Futbol - Za to, że zabrał prawie całą piłkę z PS i PSE.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - ---

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat Film - Z takich samych powodów jak wcześniej w tym kanale. (p. 11)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - ---

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - National Geographic Channel - Za programy przyrodnicze i dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN za Mam Talent i Kubę Wojewódzkiego.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News, byłby TVN24, ale za p. Olejnik i jej rozważania na temat grypy stanowczo - NIE.

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ za świeże premiery fimowe, Simpsonów i Magię Kłamstwa.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport za odrobinkę pokera, piłkę nożną i NBA :)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD za 'Jak to jest zrobione' i Pogromców w HD :D

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang od początku startu stacji najlepszy, teraz jeszcze z nowym Garfieldem bezkonkurencyjny wymiatacz ;]

7) Najlepszy kanał muzyczny - Scuzz. 100% Rocka FTA i w 16:9, nic dodać, nic ująć ;]

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - nie wiem czy można, ale również Scuzz, j.w.

9) Najlepszy kanał HD - MTVNHD za koncerty rockowe w HD i w pięknej jakości dźwięku no i tegoroczne niespodzianki, m.in. Billy Talent na Rock Am Ring 2009 i Slipknot live w HD ;]

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+, filmy, seriale, sport w najlepszej jakości obrazu i możliwość wyboru napisów.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat HD za Pierwszą Miłość i Kiepskich w HD :D oraz inne w 16:9.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Film - słabe, odgrzewane kotlety przerywane reklamami, mniam :/

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Eurosport2HD za Bundesligę i kręgle :]

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nickelodeon za świetne bajki i seriale

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - za dużo by tu wymieniać, moja kablówka jest tragiczna, więc sam nie wiem co wybrać, postawię na Nickelodeona bo oferta bajkowa opiera się na ZigZapie i Minimini :/

 

Co do 11 to poczekałbym jeszcze na Rebel TV, ale Bóg ich tam wie czy i kiedy wystartują, więc niech Polsat HD ma swoje miejsce na mojej liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN (zaskakująco wysoki poziom programu Mam talent!, wprowadzenie w postaci pilotażowej odważnego serialu Grzeszni i bogaci; zresztą brak poważnej konkurencji w tym segmencie w tym roku)

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 (fachowo prowadzony kanał bez jawnego faworyzowania partii - jak ma to miejsce w TVP Info)

3) Najlepszy kanał filmowy - TVP Kultura (mimo że nie jest typowym kanałem filmowym, osiąga nieosiągalny dla wielu kanałów filmowych poziom)

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport (bardzo bogata oferta piłkarska)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD (w miarę sensowny kanał z grupy Discovery)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel (oddziałuje na gusta współczesnej młodzieży)

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV (lider w dziedzinie technologicznej wśród kanałów muzycznych, niezły repertuar)

8) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL (Formuła 1, Milionerzy i dobra oferta filmowa)

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD (bardzo dobra jakość techniczna i programowa)

10) Najlepsza paczka premium - nFilm HD (dobrze prosperuje na przyszłość)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w PL - Eska TV (lider w dziedzinie technologicznej wśród kanałów muzycznych, niezły repertuar)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w PL - Orange Sport Info (totalne schrzanienie kanału sportowego, nawet nSport jest lepszy)

13) Najlepszy kanał wprowadzony do C+ w 2009 - History SD (pierwszy od długiego czasu oryginalny pomysł Cyfry+ na rozszerzenie oferty pakietowej)

14) Najlepszy kanał wprowadzony do CP w 2009 - Polsat Futbol (spory krok w rozbudowie oferty sportowej CP)

15) Najlepszy kanał wprowadzony do n w 2009 - Eska TV (lider w dziedzinie technologicznej wśród kanałów muzycznych, niezły repertuar)

16) Kanał, który powinien się pojawić w mojej platformie - Travel Channel (jedyny prawdziwy kanał podróżniczy na rynku, w n niestety go nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1, chociażby za Wiadomości i filmy, które nie są przerywane

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24, z uwagi na bieżące informacje. Szybciej przeczytam pasek, niż przeszperam newsy na Wp.pl

3) Najlepszy kanał filmowy - TCM, klasyka filmu, w tym roku poprawili repertuar. Dodatkowo filmy nie są przerywane reklamami.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport, ze względu na Wrestling i ciekawy komentarz do skoków narciarskich.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic, chyba najlepiej prezentuje programy naukowe, dokumentalne i o zwierzętach. Katastrofa w przestworzach, Czysta Nauka i różnego rodzaju programy historyczne to moje ulubione audycje

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang, najlepszy kanał z kreskówkami, mimo że trochę już zaczyna się psuć, to nadal go najczęściej oglądam

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1 Polska, trochę starszej muzyki...chociaż coraz jej mniej. Czekam na Rebel TV.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Classic, za moją ukochaną epokę lat 80, brak reklam. Szkoda że nie mam dostępu do tego kanału, czasem jakieś okienko...

9) Najlepszy kanał HD -

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO, tutaj częściowo z faktu że posiadam te kanały, druga sprawa to dużo premier i brak reklam... oraz dużo powtórek

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Nickelodeon, ma kilka ciekawych seriali animowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls za wprowadzone zmiany i przyrost abo (choć sam nie ogladam)

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 za szybkość i wszechstronność

3) Najlepszy kanał filmowy - Ale kino - kanał nie premium ale z ambitnym i dobrym kinem

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport za siatkówkę

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete za wszechstronność

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - o wyborzse decyduja moje dzieci bo ten kanał ogladaja najczęściej

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTVNHD - jedyny kanał gdzie muzyki jest dużpo i w dobrej jakości.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - DSF w dlaszym ciagu mi sie przydaje do podglądu niektórych sportów (Liga niemiecka w piłce ręcznej i Puchar Anglii)

9) Najlepszy kanał HD - Canal Sport HD - za jakość transmisji sportowych (nie tylko obraz)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal + za całokształt - filmy , sport + dokument

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Animal Planet HD - za jakośc i zawartość . Szkoda że jeszcze mało tych dokumentów

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Discovery ID - porażka (jak dla mnie)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - History - bardzo ciekawy program nie tylko o charakterze stricte historycznym ale popularno naukowym

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat HD (wreszcie niektóre pozycje w HD)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - National Geo Wild HD Sama nazwa wyzwala emocje

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - BBC HD - będę czekał niecierpliwie i ta platforma która ten kanał wprowadzi będzie miała u mnie pewne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny – Polsat – bo po prostu są dobre filmy, seriale i sport (F1, siatkówka, Liga Mistrzów)

2) Najlepszy kanał informacyjny – TVN 24 – w pełni profesjonalny kanał informacyjny,

3) Najlepszy kanał filmowy – TCM – za bogatą bibliotekę filmową od Złotej Ery Hollywood do współczesności

4) Najlepszy kanał sportowy – TVP Sport – tylko i wyłącznie za transmisje Speedway Ekstraligi

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy – BBC Knowledge – „Wiedza podana inaczej niż zwykle! Tutaj fakty są fascynujące” ale głównie za Top Gear, Dni, które wstrząsnęły światem, Podróżę Michaela Palina

6) Najlepszy kanał dziecięcy – Disney Channel – za seriale The Suite life of Zack and Cody , Czarodzieje z Waverly Place oraz wiele innych bajek i seriali (przy tym punkcie skorzystałem z pomocy siostrzeńca)

7) Najlepszy kanał muzyczny – MTV HD – za to, że jest to pierwszy międzynarodowy kanał muzyczny w jakości HD i w porównaniu do MTV w jakości SD jest tu muzyka i koncerty a nie durne seriale i programy typu „Show”

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - pusty głos - przy tej ilości polsko-języcznych kanałów praktycznie nie oglądam już zagranicznych stacji tv

9) Najlepszy kanał HD – Animal Planet HD – tego się nie da napisać to trzeba oglądnąć, po prostu świat zwierząt jakiego nie znamy i to w jakości HD.

10) Najlepszy paczka kanałów Premium - Canal + - głównie za sport na wysokim poziomie

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Animal Planet HD – tego się nie da napisać to trzeba oglądnąć, po prostu świat zwierząt jakiego nie znamy i to w jakości HD.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce – Polsat Futbol – niby kanał piłkarski ale z mało ciekawymi ligami a Liga Europejska nie jest tak fascynująca jak Liga Mistrzów.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+ - Travel Channel - ciekawy kanał podróżniczy i dużo lepszy od Discovery Travel & Living

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu - Polsat Film – ciekawe filmy bez dodatkowych opłat tylko niepotrzebne te reklamy

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n - NG Wild HD – idealny kanał dla miłośników naprawdę dzikiej i niebezpiecznej przyrody

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie - Fishing and Hunting – interesuje mnie ta tematyka a krótkie okienka w Sportklubie mi nie wystarczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - filmy, seriale, rozrywka, do tego sport (najlepsza mieszanka)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - 16/9, wg mnie najlepszy kanał informacyjny

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ Film - najlepsze filmy i premiery

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport - boks, siatkówka, piłka ręczna, itd. (najlepsza mieszanka)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - Top Gear oczywiście

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon - zwala z nóg

7) Najlepszy kanał muzyczny - 4fun.tv - najwięcej dobrej muzyki, zwala z nóg

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF - najlepsza stacja

9) Najlepszy kanał HD - Polsat HD - no wreszcie Polsat w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - po prostu najlepsza

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Orange sport info - pierwsza informacyjna stacja sportowa (nie licząc nSportu)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Film - żenada

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - History - bardzo dobry kanał

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nickelodeon - najlepsze bajki i seriale

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Animal Planet HD - nauka o zwierzętach w HD

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP HD - super programy z TVP w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny – TV Puls - za pozytywne zmiany, mimo braku inwestora

2) Najlepszy kanał informacyjny – TVP Info - za ostatnie zmiany

3) Najlepszy kanał filmowy – Canal+ - za to jaki jest

4) Najlepszy kanał sportowy – Eurosport - za ciekawe transmisje

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy – BBC Knowledge – za ciekawe programy

6) Najlepszy kanał dziecięcy – Nickelodeon - moim skromnym zdaniem najlepszy

7) Najlepszy kanał muzyczny – Eska TV - bardzo polubiłem ten kanał

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Direct 8 - za ciekawe filmy i programy, mimo iż słabo rozumiem po francusku

9) Najlepszy kanał HD – TVP HD - za całokształt

10) Najlepszy paczka kanałów Premium - Canal + - za sport, filmy itp.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Futbol - niby go nie mam, ale wiem, że ofertę ma ciekawą

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce – Orange Sport Info - zawiodłem się na tym kanale

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+ - Travel Channel - ciekawy kanał podróżniczy, nie mam Cyfry+, ale kiedyś go widziałem i mi się spodobał

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu - nie posiadam

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n - nie posiadam

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie - TVP Seriale - pod warunkiem, że seriale z innych anten TVP przeniesiono by do tego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP2, za Grażynę Torbicką i jej "Kocham Kino".

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24, jest najbardziej opiniotwórczym medium.

3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino - za 15 x Gutek Film

4) Najlepszy kanał sportowy - ESPN Classic Sport - bo dobitnie pokazuje, że sport to już historia.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Da Vinci, za programy o historii jedzenia.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Mini Mini - jest WIELKI, daje chwile odpoczynku od natarczywych dwulatek.

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1 Polska, Trochę za dużo reklam, przetkanych teledyskami, ale da się wytrzymać.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - EuroNews - chciałbym, żeby już nie był zagraniczny, ale Polski.

9) Najlepszy kanał HD - HBO HD - A tak jakoś podoba mi się.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal + Simpsonowie

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - N Film HD - Za Tomka Raczka

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - ID Discovery - Strach po nim z domu wychodzić.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -History - fajne dokumenty o kolejach.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat HD - za to że wreszcie jest.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Eska tv - za to że na razie nie ma reklam.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Brava HD - kultura wysoka w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP2 za rozrywkę której ostatnio na niej nie brakuje (programy Laskowika oraz Kocham cię Polsko)

2) Najlepszy kanał informacyjny - 3 nominacje : ex. TVN24, z uwagi na bieżące informacje oraz TVP Info które zasługuje po zmianach wrześniowych na medal ,Polsat News natomiast za ciekawe programy m.in Nowy Dzień który o poranku jest też w "dużym" Polsacie

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film - całkiem udany projekt Polsatu

4) Najlepszy kanał sportowy - ex. Eurosport za zróżnicowanie w dyscyplinach oraz Canal + Sport/Orange Sport - za ciekawe programy o ekstraklasie piłkarskiej

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete który chyba jest najbardziej podążającym za światem kanałem dokumentalnym

6) Najlepszy kanał dziecięcy - ex. Boomerang i Disney Channel za ciekawe propozycje programowe za serwowane w tym roku

7) Najlepszy kanał muzyczny - ex. VH1 Polska za trochę tego i trochę tego :P + także dla Vivy Polska która wreszcie pozbyła się krótkich smsowych programów które psuły ramówkę

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ogólno tematyczne kanały SVT z Szwecji za traktowanie Eurowizji w którego to w naszym kraju możemy pozazdrościć. Nagroda również za nowoczesny serwis informacyjny dla kanałów informacyjnych BBC

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - za duże zróżnicowanie programowe

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO dużą liczbę premier i małą jak mówicie ilość reklam

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - kanały wprowadzone przez Polsat (za wyjątkiem Polsat Jim Jam który na razie nie prezentuje się ciekawie)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Futbol - tu uczepił bym się niedopracowania który objawia się słabą i co najważniejsze bardzo krótką ramówką

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - brak nominacji

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat Film - za ciekawe filmy w tym te emitowane w dużym Polsacie.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - NfIlm'y ! Wadą tych kanałów jest tylko późna godzina startu emisji.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - RTL oraz RTL 2 które może by się przyjęły i zagroziły Polsatowi no i najważniejsze Euronews który gdyby nie TVP do byłby szybko po polsku. Obecnie kablówki takie emitują wersje angielską a Polacy nie gęsi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV PULS - za pozytywne zmiany w ramówce

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP INFO - Poranek TVP INFO

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ - za najlepsze premiery

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+SPORT - za Ekstraklasę

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - PLANETE - za dokumenty niezależne

6) Najlepszy kanał dziecięcy - MINIMINI - za ramówkę bez przemocy

7) Najlepszy kanał muzyczny - 4FUN TV - za teledyski dużo lepsze niż na VIVIE PL

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF - za sport i za to że jest FTA

9) Najlepszy kanał HD - CANAL+SPORT HD - za Ekstaklasę w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - CANAL+ - za to ,że jest jedyną pacą film+sport

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - REBEL TV + za wprowadzenie świeżości na rynku telewizji muzycznych

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - POLSAT HD - za pseudo HD

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - ORANGE SPORT INFO - dlatego ,że jest pierwszym kanałem informacyjnym w Polsce

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - POLSAT JIM JAM - dlatego ,że jest oficjalnie w pakiecie MINI

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - EUROSPORT 2 HD - jedyny godny uwagi kanał ,który wszedł tego roku do n

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - BBC ENTERTEINMENT w Cyfrze+ - za brytyjską rozrywkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doczytałęm regulaminu ;]

 

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat (za całokształt prezentowanej ramowki)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (za niefaworyzowanie jedynej słusznej partii jak to robi kanał iti)

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO (ciekawe filmy :P )

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport (klasa sama w sobie, zawsze można cos ciekawego zobaczyc tam)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD (za Amerykańskiego Choppera)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel (jak bym był młodszy to bym tylko to ogladal :P)

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1 (z tego całego dziadostwa w kanałach muzycznych wybieram najmniejsze zło)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF (mało reklam, duzo soortu i bawarska muzyka)

9) Najlepszy kanał HD - Discovery HD (za Am.Chop.)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO ("na stojaka" i filmy)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Futbol (tyle meczów na zywo z jednej kolejki pucharów europejskich nigdy w Polsce nie było)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - nfilm HD (nie wiedziałem co wybrać to zrobiłem losowanie....)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - History (bo nie wiedziałem co wybrać, a na serio to widzę, że kanał ma dosyc ciekawa ramówkę)

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat Futbol (jak w punkcie 11)

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Eska TV (jak by nie patrzeć mimo, że muzyka której nie lubię, kanał świetniej jakosci)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - WWE HD (hehehe... nie mialem innego pomysłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za Detektywa Monka :wink:

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 - za Magazyn 24 godziny.

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ za najnowsze hity filmowe.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport - za najlepsze ligi europejskie.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - za ciekawą różnorodność tematyczną.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang za kreskówki z dzieciństwa.

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH 1 - jeszcze tutaj można tylko czasami posłuchać dobrej muzyki.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - DSF - za to że nadając FTA posiada całkiem ciekawe prawa sportowe i pokazuje piłkarskie turnieje halowe :wink:

9) Najlepszy kanał HD - Nie posiadam.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal + za świetny poziom.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to -

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to -

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - TVP Sport - za I ligę piłkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. I miejsce TV Puls za wprowadzenie nowej, ciekawej ramówki i nowej oprawy graficznej, II miejsce TVN, III miejsce Polsat.

2. I miejsce TVN 24 za miłych prowadzących i ciekawego pasmo informacyjne, II miejsce TVP Info, III miejsce TVN CNBC Biznes.

3. I miejsce nFilm HD za nadawanie w wysokiej rozdzielczości, przystępną cenę oraz interesującą ramówkę, II miejsce HBO, III miejsce AXN.

4. I miejsce Polsat Futbol za to, że jako pierwszy kanał o piłce nożnej w Polsce odciążył anteny Polsatu Sport/Extra, II miejsce Polsat Sport III miejsce Eurosport.

5. I miejsce Discovery Ch. za niezmiennie ciekawe propozycje programowe i nowe odcinki ulubionych programów, II miejsce Animal Planet, III miejsce Planete.

6. I miejsce Disney Channel za moim zdaniem najlepsze urozmaicenie ramówki (znajdzie tu coś dla siebie zarówno siedmio-, jak i dwunastolatek), II miejsce Cartoon Network, III mniejsce Boomerang.

7. I miejsce MTV Two za to, że w przeciwieństwie do innych stacji muzycznych nie schodzi "na psy" i jest dość szeroko dostępna, II miejsce VIVA Polska, III miejsce VH1 Polska.

8. I miejsce RTL Deutschland za doskonałą jakość dźwięku i obrazu, nowe hity filmowe i nadawanie FTA, II miejsce Pro 7, III miejsce M6.

9. I miejsce TVN HD za prawdziwą jakość HD i darmową dostępność na platformie "n", II miejsce National Geo HD, III miejsce Polsat Sport HD

10. I miejsce HBO za szeroką dostępność, dość szybkie pokazywanie premier kinowych i przystępną dal polski cenę, II miejsce Canal +, III miejsceCinemax

11. I miejsce Polsat Futbol za odwagę, jako pierwszy kanał o piłce i chyba sukces, II miejsce nFilm HD/HD2, III miejsce Eska TV

12. I miejce Investigation Discovery za średniej jakości ramówkę i moim zdaniem złą samoprezentację, II miejsce Polsat Jim Jam, III miejsce - brak

13. I miejsce History Channel - ciekawy kanał, który na pewno przypadnie wielu osobom do gustu, II miejsce Travel Channel, III miejsce Orange Sport Info

14. I miejsce Nickelodeon za ciekawe i pełne humoru kreskówki, II miejsce Eurosport 2 HD III miejsce Polsat Film

15. I miejsce Nat Geo Wild HD za porządność i bardzo interesujące propozycje o dzikiej przyrodzie, II miejsce Animal Planet HD , III miejsce Eurosport 2 HD.

16. Obecnie mam TNK , więc aby nie szaleć: I miejsce TV 4 bo jest to kanał nadawany naziemnie i powinien być szeroko dostępny, II miejsce AXN, III miejsce Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
9. I miejsce TVN HD za prawdziwą jakość HD i darmową dostępność na platformie "n",

Oby więcej takiego Cha De :lol2:

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny – Polasat – za sporą dawkę sportu, Wydarzenia, Malanowskiego, a także ciekawe filmy oraz programy rozrywkowe.

2) Najlepszy kanał informacyjny – tu mam dylemat, bo Polsat News jest naprawdę dobry. Postawię jednak na TVP Info. Ciekawe magazyny, dobry serwis sportowy, fajna oprawa (choć poprzednia była lepsza, podobnie jak ticker), emisja interesujących dokumentów oraz Sportowego Wieczoru/Niedzieli, mały minus-czasami Klarenbach urządza małe show :/

3) Najlepszy kanał filmowy - TCM - za klasykę kina - część filmów puszczanych na tym kanale to moje ulubione :P

4) Najlepszy kanał sportowy – Polsat Sport Extra - najbogatsza i najlepsza oferta sportowa w Polsce.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - bardzo lubię tą stację za interesujące programy historyczne (szczególnie o II wojnie światowej), podróżnicze no i sportowe.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BBC Cbeebies - jedyny w Polsce kanał, który oprócz emisji bajek (świetnych!) uczy je czytania itp.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - za to, że na ekranie nie ma żadnego syfu typu SMS itp.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sat.1 - za Komisarza Rexa, Ligę Europejską i Ligę Mistrzów

9) Najlepszy kanał HD – Eurosport HD – duża ilość transmisji w HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium – HBO - jedyne w Polsce kanały, które można nazwać premium. Premiery, a także ciekawe dokumenty i Na stojaka

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Futbol - w końcu ktoś pomyślał, aby stworzyć tematyczny kanał sportowy.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - nFilm - miały być kanałami premium, a są... zdecydowanie za słabe na premium.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to – History - świetny kanał o historii, do tego programy naukowe

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to – TVP Sport – bardzo różnorodna oferta, sporo dokumentów, mecz Bytovia – Wisła :D

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - ID - trochę kryminalistyki i w n się przyda. :)

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to – Sportklub i Sportklub+ - Brasileirao, Primera Division, Copa del Rey, Foot Brazil, Motor World, Global Football, mistrzostwa stanowe Brazylii, Bartłomiej Rabij.... oczywiście chcę tych stacji w Cyfrowym Polsacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN, jak na razie przemawia do mnie ich ramówka

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24, lata doświadczeń robią swoje

3) Najlepszy kanał filmowy - brak

4) Najlepszy kanał sportowy - brak

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - brak

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Jetix Play, z sentymentu, bo puszcza stare dobre kreskówki

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1, dają i starą i nową muzykę

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Classic, za stare przeboje

9) Najlepszy kanał HD - brak

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+, z przyzwyczajenia i Łapu-Capu

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - NFilm HD, dużo ciekawych propozycji

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat JimJam, nic nowego Polsat nie przedstawił

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - nie ma takiego

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie ma takiego

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nie ma takiego

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - VH1 Classic, ze względu na stare utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny:

I. TV Puls za wprowadzenie nieco świeżości i nowoczesności do polskiej telewizji, za program Dyżur i świetną oprawę

II. TVS (Silesia) przede wszystkim za A nom się to podobo i porankowe (a w szczególności wydania świąteczne) Radio Silesia

III. Tele 5 - czasami można trafić na dobry wieczorny film

 

2) Najlepszy kanał informacyjny:

I. Polsat News, żeby dać wielkiego kopa dla jedynego i słusznego TVN24 :P

II. TV Biznes (kanał informacyjny biznesowy) za to, że mimo kilkuletniej obecności na polskim rynku, nadal nie przynosi oczekiwanych zysków, jest FTA. Ot, zagłosowałem na niego w telekamery.pl, niech ma :]

III. brak

 

3) Najlepszy kanał filmowy:

I. Polsat Film za dobre filmy znane z anteny Polsatu. Ramówkę Polsatu sprzed 10-15 lat darzę dużym sentymentem

II. Canal+ za wprowadzenie świeżości (oprawy graficznej)

III.

 

4) Najlepszy kanał sportowy:

I. Extreme Sports - fascynują mnie różnego rodzaju sporty ekstremalne. Lubię to oglądać, ale nie lubię tego uprawiać

II. brak

III. brak

 

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy:

I. Discovery za Szkołę Przetrwania i Zabij szkodnika. Ubolewam tylko nad ogromną ilością reklam...

II. brak

III. brak

 

6) Najlepszy kanał dziecięcy:

I. Disney Channel za młodzieżowe seriale takie jak Nie ma to jak statek czy Hannah Montana. Czasami lubię rzucić na to okiem ;)

II. brak

III. brak

 

7) Najlepszy kanał muzyczny:

W Polsce nie ma takiego. Można zagraniczne? ;)

I. Bliss (Astra 28,5E) za dużo starych i niezapomnianych hitów

II. The Voice (Hellas Sat 39E) za emisję wielu teledysków będących na topie. Ogólnie, to Bułgarzy robią bardzo dobrą telewizję, przykładem jest kanał Pop Core, MM czy City TV

III. Kiss TV (Intelsat 45E) - jest to kanał rumuński, opis ten sam co przy kanale The Voice

 

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny:

I. zdf_neo. Świetnie przygotowana ramówka (np. emisje wielu koncertów z minionych lat, dobre filmy jak w ostatnim czasie przed Wigilią emitowany Napoleon, szereg filmów dokumentalnych). Krytykowany przez komercyjnych nadawców i słusznie! zdf_neo nie nadaje żadnych reklam! Czy w Polsce byłoby to możliwe? Marzenia...

II. English Club TV za zmiany, jakie wkrótce stację czekają. Przejście na format 16:9, odświeżenie oprawy graficznej, ramówki, znaczne poprawienie jakości emitowanych materiałów. Niech TVN zobaczy, jak powinno się robić telewizję, której celem jest nauka języków obcych poprzez rozrywkę (tu mam na myśli umarły TVN Lingua)

III. Pro 7 za bloki filmowe Bluckbuster i pamiętane z czasów dzieciństwa pasmo Trick 7

 

9) Najlepszy kanał HD:

I. brak

II. brak

III. brak

 

10) Najlepsza paczka kanałów premium:

Tak się zastanawiam, czy w Polsce istnieje jeszcze jakaś telewizja premium? Zbyt dużo u nas narobiło się telewizji nazywających się tym mianem. No ale cóż, każdy chce zarobić... Pozostaje nam tylko wybrać paczkę, która posiada najwięcej praw do emisji najbardziej "ekskluzywnych" produkcji

I. brak

II. brak

III. brak

 

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce:

I. Polsat Film za to, że kanał przypomina ten stary, dawny Polsat

II. brak

III. brak

 

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce:

Tu bym wpisał każdy inny, jaki został u nas wprowadzony... To wynika z faktu, że nie przepadam za polską telewizją

I. brak

II. brak

III. brak

 

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to:

I. brak

II. brak

III. brak

 

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to:

I. Polsat Film - opis jak wyżej

II. brak

III. brak

 

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to:

I. NGC Wild HD - ten kanał najbardziej mnie ciekawi i to właśnie jego, chciałbym poznać nieco bliżej. Może kiedyś...

II. brak

III. brak

 

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to:

I. English Club TV - powinna być u nas dostępna stacja telewizyjna, która uczy języków, szczególnie angielskiego

II. Jakiś kanał spod znaku NRJ. Najlepiej, aby to była stacja muzyczna, bądź rozrywkowa. Podsumowując, kanał mający w nazwie NRJ

III. RTL - mimo słabszej ramówki kanałów z Niemiec, jednak chciałbym, aby w Polsce był obecny kanał spod tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVS - za "VIPO", "Szafa" i "Muzyczny Relaks"

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - za brak stronniczości

3) Najlepszy kanał filmowy - brak

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport - za profesjonalne imprezy sportowe

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - brak

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel - za Hannah Monntana

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - pierwsza prawdziwie sprofilowana stacja music tv w Polsce

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Classic, za stare przeboje

9) Najlepszy kanał HD - Polsat Sport HD - tak jak w PS

10) Najlepszy paczka kanałów premium - brak

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - NFilm HD, dużo ciekawych propozycji

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - NFilm HD - miał być premium a jak na razie jest przewaga powtórek z TVN

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Animal Planet HD

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to -

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nie ma takiego

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - NRJ HITS - dobra muzyka, dobra jakość przekazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujemy w następujących kategoriach:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVS, chociażby za Izaure i za ogólny rozwój

2) Najlepszy kanał informacyjny - mimo wszystko TVN24, za wysoki poziom merytoryczny

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO, mówcie co chcecie, ale ten kanał (i HBO2 wraz z HBO HD) wyprzedzają w tej kategorii inne kanały o lata świetlne

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport, za wspaniałe sukcesy siatkarzy i siatkarek

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic, za polepszenie oferty

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel, za to, że innych kanałów nie znam :P

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1, za Final Countdown

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ARD za super transmisje sportowe

9) Najlepszy kanał HD - brak (jesteśmy jeszcze za daleko w tyle z kanałami HD zeby przyznawac jakiekolwiek nagrody)

10) Najlepszy paczka kanałów premium - paczka HBO, nie ma zbyt duzego wyboru, ale podtrzymuję wybor z kategorii 3.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -nFilm HD ,patrząc w program stacji można zazdrościć abonentom n-ki :D

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - zdecydowanie Polsat Futbol, wielkie plany, 4 kanały z serwisami, aż wreszcie opóźniony start, słaba jakość i przede wszystkim- beznadziejna jak na warunki Polsatu oferta programowa. Obym mógł za rok napisać, że to najlepszy kanał 2010

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - brak , ciężko powiedzieć

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Polsat HD, namiastka dobrej jakości

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - brak, jak w 13.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Sportklub, mimo słąbej oferty programowej, nie obraziłbym się, gdyby CP dorzucił jeszcze Sportklub (albo od razu S2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zabije za głosowanie a'la RafiX ;)

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny:

I. Polsat - za filmy, za sport (F1 <3) i troszkę na zachętę

II. TVN - za "Mam Talent" - to szczególnie. Poza tym za klasę, którą pokazuje przez okrągły rok

III. TV Puls - spooory postęp tej stacji, mimo ucieczki Murdocha

 

2) Najlepszy kanał informacyjny:

I. Polsat News - oprawa graficzna, poziom merytoryczny i techniczny, i za (wreszcie!) jakąś alternatywę dla TVN24

II. TVN24 - za super Poranek TVN24 i super Dzień po dniu. No i za szybkość informacji

III. TVP Info - fantastyczna, wprowadzona we wrześniu oprawa graficzna zmieniła ten kanał nie do poznania. Może wciąż trochę jedzie wiochą, ale da się w końcu go pooglądać dłużej, nić 30 minut.

 

3) Najlepszy kanał filmowy:

I. Canal+ - numero uno w Polsce, jak ktoś wątpi to zapraszam na PW :lol:

II. Kino Polska - dzięki niemu można się przekonać, że polska kinematografia jest naprawdę na wysokim poziomie

III. brak

 

4) Najlepszy kanał sportowy:

I. Canal+ Sport - najlepsze ligi, najlepsi komentatorzy, najlepsza stacja

II. Eurosport - praktycznie codziennie coś live, praktycznie wszystkie dyscypliny i najważniejsze wydarzenia - w Eurosporcie

III. ESPN Classic - za podróże sentymentalne, za odkurzanie z półek tego, co inne stacje mają w archiwach a nie chcą pokazywać

 

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy:

I. Discovery - "Brainiac", "Jak to jest zrobione" i wiele, wiele więcej super programów

II. National Geographic - za ukazywanie piękna i zróżnicowania naszej planety

III. brak

 

6) Najlepszy kanał dziecięcy:

I. Disney Channel - za Disneya - tego "starego" i "nowego" ;]

II. Disney XD - jak wyżej

III. brak

 

7) Najlepszy kanał muzyczny:

I. VH1 - czasem playlista wskoczy prawidłowo, to i muzyka gra porządna

II. Eska TV - format i jakość. Tylko kuźwa, te jingle przed każdym teledyskiem... :evil:

III. VIVA Polska - za świeżość i pójście w kierunku klasyki popu

 

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny:

I. ESPN America - bez niego większość sportów wciąż znalibyśmy jedynie z amerykańskich filmów

II. Trace - za określenie definicji wyrażenia "kanał muzyczny"

III. CNN - za transmisję LIVE lotu pustego, srebrnego balonu :lol2: A na poważnie - za informacje chociażby o śmierci Jacksona, bo oczywiście na polskie kanały nie było co liczyć...

 

9) Najlepszy kanał HD:

I. Eurosport HD - za wreszcie porządną jakość i wreszcie za porządną jakość HD. Tak czymać :)

II. Nat Geo Wild HD - <3

III. brak

 

10) Najlepsza paczka kanałów premium:

I. Canal+ - sport premium, filmy premium - wątpliwości brak

II. brak

III. brak

 

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce:

I. Orange sport info - za pokazanie nSportowi co to jest kanał informacyjno-sportowy

II. Nat Geo Wild HD - jakbym miał wymieniać, to by mi znaków w poście pewnie zabrakło ;)

III. brak

 

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce:

I. Investigation Discovery - same powtórki z Discovery, jakość mydlana. Idź pan z tym...

II. brak

III. brak

 

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to:

I. Orange sport info - najczęściej oglądam, więc głos idzie tu

II. TVP Sport - za magazyny i pokaźne archiwum ;]

III. brak

 

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to:

I. Polsat Futbol - taka dawka meczów Ligi Europejskiej powala na kolana

II. TVP Sport - za magazyny i pokaźne archiwum ;]

III. Polsat Film - jak się okazuje, Polsat jak chce, to potrafi

 

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to:

I. Nat Geo Wild HD - znów tłumaczyć? :roll:

II. Eska TV - opis wyżej

III. brak

 

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to:

I. EurosportNews - jednak OSI, a tym bardziej nSport do pięt mu nie dorastają

II. MTV Dance - oj, wiele bym dał za niego... to jest kanał muzyczny!

III. brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za ciekawe filmy, seriale i sport.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - za pasek z informacjami sportowymi.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - dużo ciekawych filmów z najwyższej półki (i nie tylko).

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport - za różnorodność i pokazywanie wielu wydarzeń krajowych i międzynarodowych.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - dużo ciekawych filmów dokumentalnych, oraz Top Gear.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - za pokazywanie starych dobrych kreskówek.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - muzyka rockowa 24/7. Długo czekałem na taki kanał.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL2 - najlepszy zagraniczny kanał, jaki kiedykolwiek oglądałem.

9) Najlepszy kanał HD - MTVNHD - nie posiadam, ale podobno jest bardzo dobry.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - dużo ciekawych filmów z najwyższej pólki (i nie tylko).

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Rebel TV - muzyka rockowa 24/7. Długo czekałem na taki kanał.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Orange Sport Info - zakodowali go, mimo że od początku temu zaprzeczali. Poza tym nie jest tak dobry, jak myślałem.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+ - History - lubię czasami obejrzeć dobry film historyczny.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu - Polsat Film - dużo ciekawych filmów.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n - Nat Geo Wild HD - lubię czasami obejrzeć dobry film przyrodniczy.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Animax - dobry kanał pokazujący anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za Mam Talent BrzydUle

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP INFO - za całokształt

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - dużo ciekawych filmów z najwyższej półki

4) Najlepszy kanał sportowy - ORANGE SPORT INFO - za różnorodność i pokazywanie wielu wydarzeń krajowych i międzynarodowych.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - tylko za ten program Top Gear.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie oglądam

7) Najlepszy kanał muzyczny - itv za muzyke ktorej nie ma nigdzie indziej

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - DELUXE MUSIC - przede wszystkim za wszystkie całe teledyski M. Jackson

9) Najlepszy kanał HD TVP HD - nie posiadam, ale podobno jest bardzo dobry.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - dużo ciekawych filmów z najwyższej polki

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - ORANGE SPORT INFO - mimo ze zakodowany

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+ - nie mam to się nie wypowiem

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu - Polsat Film - dużo ciekawych filmów.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n -TV.4 -najbardziej wyczekiwany kanał w platformie

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - teraz mam chyba już wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za całokształt lubię go oglądać a TVNu nie oglądam

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP INFO/Rzeszów - fajna ramówka szczególnie po godzinie 0.00 oglądam te programy dokumentalne bo są naprawdę ciekawe TVP INFO oglądam najczęściej z siatki ponieważ mam wtedy dostęp do TVP Rzeszów

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - Duużo premier i bez reklam co ważne 8)

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport/Extra - za siatkówkę i F1

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy BBC Knowledge - jak już coś oglądam to tylko BBC Knowledge Discovery się przy nim chowa

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - ach te stare kreskówki

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV co prawda dopiero wystartował ale już mi się podoba dużo rocka a to lubię (brakowało takiego kanału)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - CNN int - zagraniczny ciekawy program informacyjny

9) Najlepszy kanał HD - MTVN HD - bardzo dobry muzyczny kanał HD

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - najlepsze filmy mam dużo z nim styczności na co dzień

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Rebel TV - moim zdaniem najlepszy kanał a reszta to wyżej

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2009 r. w Polsce - Polsat Film - moim zdaniem jeden z najgorszych kanałów jakie wyprodukował Polsat żadnych nowości same powtórki filmów z Polsatu i bardzo marna jakość to klasyczna zapchajdziura bo Polsatowi brakowało kanału o tej tematyce jak by się postarali to przecież mógłby to być kanał pokazujący filmy z wyższej półki puki co to jest dno

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - History - bardzo dobry kanał pokazujący ciekawe programy historyczne

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - TVP Sport - brakowało tego kanału w ofercie a ja go chętnie oglądam

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - Nat Geo Wild HD - bardzo ciekawy kanał dobra ramówka

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - jest ich wiele ale ja czekam na DMAX i BBC HD (który był już zresztą zapowiadany i nie wiem dla czego go nadal nie ma w Polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...