Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odradzam ten tani moduł w hollex, kupiłem , ale są problemy z dekodowaniem z niektórych transponderów, dopiero jak kupiłem NP4 extra to zadziałało --> do czasu aż te dwa transpondery zblokowali :(

mają jeszcze moduł firmy SMIT http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/862 ... ccess-smit może ten zadziała, daj znać jeśli go wypróbujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam tagie trochę głupie pytanie ale, jakie sa szanse że wszystko znowu wróci do normy i będzie działać na innych dekoderach i na jak długo ?

Strasznie mnie wnerwia ten biały złom i chciałbym kupić coś fajnego. Po prostu nie mogę sie doczekać :D

 

#43 można oglądać na innym dekoderze. Musi być tylko dostosowany do współpracy z kartami Viaccess używanymi przez TP

Zadawałem tam pytanie dlaczego nie ma możliwości obecnie oglądania odp. wyżej

 

Źródło http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynsk ... %C3%B3w_tv komentarz 48 Pana Wojtka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest to prawda, tyle, że po ostatnich zmianach w zasadzie większość dostosowana nie jest (a była) i to jest cały problem. Trzeba czekać aż pojawią się poprawki oprogramowania do tunerów i nic tu się nie zmieni, bo TP nie zwiększała długości ECM-ów dla zabawy. Jak długo? Zależy jak się producenci postarają, może dzień, może tydzień, może kilka miesięcy, a może niektóre tunery poprawki nie dostaną nigdy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przed momentem dzwoniłem dopytać się dlaczego tak zrobili.Swoje pytanie argumentowałem tym że płacę abonament,a karta nie jest parowana.Wtedy babka mnie poinformowała że legalny odbiór jest tylko na białym kiczowatym złomie,czyli SHD-85.Babka mówiła że złamałem poważnie regulamin,ponieważ wg. regulaminu mam korzystać z "dennego białka" i dlatego zablokowali coś na karcie,ale nie wie co takiego.

 

Za to mnie pocieszyła że programy TVP1, TVP2, TVP Info, Nat geo sd, Orange sport, i być może Polsat prawdopodobnie będą dalej działać.

 

PS.Korzystam z tunera sd Ferguson AF-6318CR. Czyli nie mam jak sprawdzić kanałów w DVB-S2, bo obsługuje on jedynie DVB-S,bo to starszy Ferdek.Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niepotrzebnie się "chwaliłeś" na tej infolinii, bo teraz mogą Ci w ogóle zablokować kartę i wypowiedzieć umowę za złamanie regulaminu (przecież chyba wszelkie rozmowy z infolinią są nagrywane)... Pewne rzeczy lepiej przemilczeć :D ...

 

Swoją drogą fajnie by było gdyby "Satkurier" zrobił w najbliższym czasie test jakie tunery i moduły poprawnie obsługują kartę "TP" po tych zmianach (wtedy każdy miałby jasność jak sprawę skutecznie rozwiązać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to będzie ten punkt regulaminu czy inny ? Przeleciałem nie cały i nie dokładnie

 

Dział II §4 pkt 7 http://uslugitelekom.blox.pl/resource/R ... 763515.pdf

Zmiana typu Dekodera w trakcie obowiązywania Umowy wymaga

złożenia zamówienia. Abonent, który zawarł umowę, na podstawie

której otrzymał ulgę za udostępnienie Dekodera, nie może w trakcie

jej obowiązywania zmienić typu Dekodera.

 

Dowiedziałem sie także że biały dekoder nie będzie miał dodanej możliwości nagrywania

 

Przepraszam, że chwilę to trwało. Przekazuję, co udało mi się dowiedzieć. Niektóre odpowiedzi dotyczą spraw poruszanych przez więcej osób, więc ich nie powtarzam. #43 można oglądać na innym dekoderze. Musi być tylko dostosowany do współpracy z kartami Viaccess używanymi przez TP. #40 w SHD-85 raczej nie planujemy nagrywania. W opracowaniu jest inny dekoder, w którym od razu będzie taka opcja. Niestety nie znam daty jego wprowadzenia. Swoją drogą chcieliśmy uzupełnić SHD-85 o nagrywanie na zewnętrznym dysku USB, ale niestety producent obawiał się, że nie wystarczy na to mocy procesora. #38 to dziwny problem, że HDMI dekodera się dogaduje z HDMI telewizora. Zbadamy ten problem. #37 też zostaliśmy zaskoczeni przez Emitel :-( Marcin #32 nie wiem dlaczego płacisz za OS i OSI, dlatego proponuję zgłosić reklamację. #28 tak, naprawimy DVB-T, tylko to niestety chwile musi potrwać. Co do odtwarzania innych formatów filmów z USB, to na razie tego nie planujemy. Pozdrawiam

 

http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynsk ... %C3%B3w_tv

 

PS. Może inne dekodery wymagają wyszukania kanałów na nowo próbował ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GBox to dodatek dla odbiorników na systemie operacyjnym Linuks, innym się do niczego nie przyda.

 

Piszę jeszcze raz: każdy, kto ma odbiornik nie na Linuksie - nie może nic zrobić. Żadne kombinacje Wam nie pomogą. Musicie czekać na nowe softy dla swoich tunerów, co może potrwać niewiadomą ilość czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...