Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, mogę się nie znać, ale jakim cudem uprawnienia dla kart "TP" mogą być przesyłane na kanale, który jest "FTA" i to jeszcze takim nadawanym z transpondera "Cyfry+" :D???

 

W ogóle właśnie na jakim kanale są przesyłane uprawnienia/aktywacja dla kart "TP" (pomijając "4Fun tv" :D )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to już łatwiej mi uwierzyć, niż w "4Fun Tv" (naprawdę w "TP" zalecają właśnie ten kanał w kwestii uprawnień/aktywacji???) :D .

Co prawda mnie to nigdy nie spotkało ale w tym dziale znajdziesz wypowiedzi wielu takich, którym kazano ustawić ten kanał i czekać. Szukaj głównie wypowiedzi w wątku o dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecają też jak widzę używanie do "odświeżania" uprawnień kanału "Orange Sport" :D .

 

W "4Fun Tv" nie wierzyłem, bo zazwyczaj jednak jest tak, że jakąś kartę można aktywować tylko na kanale danego operatora, kodowanym w jego systemie kodowania, a już nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby uprawnienia były przesyłane na kanale "FTA", bez jakiegokolwiek systemu kodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie kolego, raczej to nie wchodzi w rachubę gdyż sam zajmuję się instalacjami więc wiesz. U mnie wszystkie kanały z C+ idealnie odbierają, tylko właśnie z Orange lipa. Może faktycznie do TP zadzwonię i spytam się o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, opisz w czym masz problem:

1. Nie masz kilku programów (jakich) czy też

2. Zamieniasz karty i na jednej chodzą kanały a na drugiej nie.

3. Inny powód.

 

U mnie wczoraj była wichura i nie zauważyłem niczego złego. Uprawnień też Ci nie zdmuchnęło więc musi być to jakaś [beep]oła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet podstawowy z TP i na pewno nie mam NICKELODEON (kanał zakodowany) a pozostałe to mam z C+, aczkolwiek jak wyjmę kartę C+ i np przełączę na TVP1 czy TVP2 też kanał jest zakodowany, mimo że karta TP jest włożona, umowa na TP kończy mi się dopiero w październiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossini - kanały dodali tylko tym którzy podpisali aneksy na nowy pakiet rozszerzony, a jako że masz zakodowane TVP1 i TVP2 to skończyły Ci się uprawnienia na karcie. Musisz poczekać np. na TVP1 aż zostaną przesłane, ale jak masz karte Cyfry to ja wyjmij na czas aż będziesz łapał uprawnienia, bo gdy dekodujesz z karty c+ to twój dekoder napewno nie będzie łapał uprawnień od orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ,

 

Mam taki problem..... posiadam karte telewizji TP i dekoder, tylko on jest na tyle beznadziejny że musi się łączyć z liveboxem a ja mam go w drugim pokoju, tak że taka opcja odpada.

Czy jest możliwość podłączenia tej karty pod inny dekoder i żeby wszystko działało ? Mam jeszcze dekoder cyfrowego polsatu HD (skończyła mi się umowa) tylko on ma zabezpieczenie, z tego co wiem może działać tylko z jedną kartą, i sprawa jest taka....... czy jak dam jakiemuś specowi do rozblokowania ten tuner to będę mógł z niego korzystać z kartą TP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...