Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To odbiornik SD - wkładanie karty TP do niego nie ma sensu, bo większość kanałów TP nadaje w DVB-S2, którego ten (stary) Ferguson nie widzi. To musi być jakiś sprzęt HD (nie ważne, czy masz jakiekolwiek kanały HD wykupione w TP, czy nie - chodzi o obsługę DVB-S2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to fajnie , a mógłby ktoś podać jakiś model takiego dekodera albo powiedzieć w jakiej cenie najtańszego, używanego można dostać ?

znalazłem jeszcze na allegro coś takiego "turbo-konwerter-bloker-tnk-seca-conax-viaccess-4w1" jakie to ma zastosowanie w praktyce ?

 

Ariva 100 np. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta telewizyjna, ale satelitarna (np.: Prof 7500, czy TBS QBox 2/3), a nie jakakolwiek telewizyjna. Do niej antena satelitarna, a do komputera czytnik Phoenix. Całość zamknie się w podobnej cenie, co najtańsze stacjonarne tunery HD. W każdym razie generalnie wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym większą czcionkę na przyszłość.

Co do innych tunerów to każdy, który jest w stanie obsłużyć Viaacces 3.0. Jeśli masz wgrany ten soft to będzie chodzić. Kartę można dzielić zarówno po LAN jak i za pomocą np. clone+ (potwierdzone, nie wiem jak z innymi splitterami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam na Forum :)

 

Mam aktualnie Telewizje TP po satelicie i przymierzam się do Cyfry+ aby trochę piłki pooglądać jako że Orange Sport zakończył transmisje ligii :(

Zastanawiam się jakie pudełko wybrać... Myślałem:

1. zostawić dekoder TP, wynająć od CP jakiś HD PVR. Będą dwa.

2. zakupić coś nowego, z tego co przeglądałem Forum to wychodzi na Opticum - X7 lub 9600. Mają dwa czytniki więc bez dodatkowych modułów obsłużą TP i CP. PVR jest, więcej mi nie trzeba :)

 

cenowo podobnie (wynajęcie+aktywacja v zakup) - pytanie tylko czy taki zestaw będzie działał bez problemów - może ktoś posiada taki zestaw ?

a może coś innego ktoś zaproponuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyli mam rozumieć ze jak kupię sobie ten dekoder Opticum HD X703p i posiadając pakiet podstawowy TP przełożę do niego kartę TP bez modułu CI (tak?) i będzie mi śmigac tak jak na SHD 85, czyli wszystkie kanały co mam obecnie dostępne ? Jezęli tak to kupuję go bez zastanowienia. Ten szajs od TP jest tak zblokowany ze z dvb-t nie ma TV 6 i brak możliwości nagrywania usb (tutaj było by wszystko?) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...