Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę się upewnić.

Czy jeśli mam kartę tp z aktywnymi pakietami L i M i włożę ją do fergusona ariva 100 to czy będzie odbierać wszystkie kanały z moich pakietów ?

I mam rozumieć że ariva 100 nie potrzebuje do poprawnego działania internetu (a konkretnie liveboxa z internetem jak w przypadku shd 85) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
każdy na którym masz Viaacces

 

Sorrki, moze moje pytanie jest juz troche nudne. Mam metlik ale chce wiedziec, czy dobrze rozumiem. Czyli dostane karte z dekoderem od TP, ktory musze wziasc. Ale karta dziala w kazdym module Viaccess od wersji 3.0 w zwyz? Karty do platformy satelitarnej tp nie sa parowane z dekoderem? Tak?

 

Czy za wynajem dekodera placi sie cos, czy jest juz w tym abonamencie? Czy dziala dekoder TP bez karty na kanalach FTA? Ma ten dekoder Diseqc 1.0? Czy dziala karta tp ze splitterami Smart Wi oraz Clone+ poprawnie?

 

Dzieki!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy TP Orange chodzi na module Viaccess 3.0. Tyle wiemy... Dla mnie na razie sensacja!!! :brawo:

 

A jak to jest? Ja nie musze brac chyba neostrady lub neofonu, zeby miec telewizje satelitarna od TP? Mieszkam za granica i nie moge wziasc poprostu internetu. Na stronie internetowej TP usluga telewizji jest maloszczegolowo opisana...

 

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up puki co trzeba wziasc paczke z neostrada ( ale jest możliwość bez, ale opłata za pakiet podstawowy to cos kolo ~60zł)

po nowej edycji systemu ma się pojawić usługa DTH w wersji standalone w normalnych cenach

 

@edit

 

Sukces ! :D

SciFi i nawet Universal działa z tp 10834 , na globo 9600TS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green Ninja, ciekawe rzeczy piszesz... A co jeszcze swieci? Zdawaj nam tu relacje... :wink:

 

Strasznie sie napalilem! W listopadzie akurat konczy mi sie umowa z C+. Mam full a wezme sobie teraz C+Start a mam jeszcze CP Premium! Git!!! :brawo::brawo::brawo: Bede mial super zestaw! Aaaach... Kocham Polske poprostu!!! Dzika ale piekna!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Scifi i Universal nic więcej póki co nie działa i z tp. 10834 mają one rozdziałke 544x576 czyli gorzej niż na źródłowym transponderze gdzie nadawane są w rozdzielczości 640x576. Audio na nowym tp. 160 kb na starym 128. Kanały jak wiadomo są dostępne tylko po polsku z nowego tp. bez możliwości wyboru wersji angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy możliwa jest aktywacja karty "TP" w innym tunerze, czy trzeba podłączyć ten "firmowy"???

 

Ja obecnie z "TP" mam samą "neostradę", ale gdyby faktycznie stała się dostępna z "nieparowanej" jak rozumiem z niczym karty kodowej "TP" cała oferta "Nki", to mógłbym zainteresować się też telewizją, tylko oczywiście zrobiłbym taki "myk", że tego firmowego sprzętu od "TP" bym nawet nie wypakowywał z pudełka, a kartę umieścił od razu w czytniku mojego "Globo HD S1" i stąd pytanie czy aktywację karty "TP" mógłbym zrobić od razu w "Globo HD S1", czy jednak musiałbym w tym celu wypakować "firmowy" tuner "TP"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest przy pierwszej aktywacji ale potem uprawnienia na innym niż też oferowany przez TP bez problemu przechodzą uprawnienia.

Oczywiście tuner zgodny ze systemem viaccess

 

ale aktywacja też raczej powinna przejść bez problemu jeżeli taki tuner nie będzie blokował EMM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...