Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder marki Opticum 9600 HD TS. Dokładna instrukcja: Jak wejść w naziemną:

 

1. Wciskasz OK na pilocie od dekodera. Pokazuje się lista ULUBIONE.

2. Wciskasz FAV na dolnym lewym rogu pilota. Biały przycisk.

3. Pokazuje się dodatkowa lista: Grupuj. Po prawej obok listy ULUBIONE.

4. Wciskasz EXIT. Nad strzałkami w prawym górnym rogu. Okrągły czarny przycisk.

5. Z dostępnej listy "Grupuj" jak niżej:

 

Wszystkie TV

Naziemne

Satelita

Ulubione

Operator

CAS

 

Wybierasz: Naziemne.

 

6. Dostępne kanały ukazują się z lewej strony.

7. Wybierasz dowolny kanał.

8. Cieszysz się dostępnymi kanałami naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

 

 

Podobno można mieć też DVB-T oraz SAT na jednej, własnej liście ULUBIONE. Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, testuję TS 9600, przeczytałem kilkadziesiąt stron wątku, ale nie znalazłem tego, co mnie nurtuje. Mam diseqc Globo 4/1, tuner "widzi" tylko 2 porty, a Siriusa na 3 porcie przełącznika już nie. A kiedyś gdzieś wyczytałem, że odbiornik ten obsługuje do 4 konwerterów. Może coś mam nie tak ustawione, proszę o pomoc. Soft 3.19 alt.

Problem nieaktualny - "Edycja satelity" i jest już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Hollexie w moim mieście i gościu powiedział, że dekoder HD9600 sprzedają z wgranym alternatywnym softem. Mam pytanie czy to jest legalne i czy nie będę miał problemów. Dobry jest ten soft? I jeszcze jedno sprzedają go o 100 zł drożej niż na http://www.hollex.pl. O co tu wogóle chodzi? i jeszcze powiedział, że nie ma już softu na satelicie OTA z Astry tylko aktualizacja przez usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie hollex robi to według własnego uznania ja uważam że jest to oferta zrobiona pod klienta tak jak by dla lepszego popytu. Nie jest to bezwzględny zakaz Globo według nich robisz wszystko na własną odpowiedzialność. Hollex na pewno nie da Ci potwierdzenia z jakim software sprzedaje tuner bo wie że i tak w niedługim czasie zaczniesz mieszać softami i wgrywać co się da żeby tunerek lepiej chodził. Moje prywatne zdanie kup gdzie indziej zaoszczędzisz 100 złotych. Bo napewno zaczniesz w nie długim czasie zmieniać oprogramowanie tak robi każdy, wszystkie softy mają niedoróbki. A Globo to mnie już załamało zupełnie, z tym odgrzewaniem starych kluch (softów), Oni nie robią nic konkretnego, 'jakieś powiększanie czcionek, zmiana koloru jakiejś bzdury itp.". A spraw związanych z dużo znaczącymi funkcjami " ani słychu ani dychu!".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...