Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Freibag napisał:

TVP3 Poznań jako chyba jedyny ma regionalny ident/pauzę w nowej oprawie:

 

Zrzut-ekranu-2022-09-15-150231.png

 Aż sie prosi by zamiast herbów dać stare logotypy ośrodków tym samym je wskrzeszając. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 Do wirtualnego studia dużej przesttzeni nie trzeba. Jedynie zielone tło.

Jak widać robione tanio. 

Pasmo będzie emitowane w porze kiedy większość osób jest w pracy. Mało kto zauważy zmiany w ramówce TVP3. 

W linkowanym przez Ciebie materiale jest nieścisłość. Mówią tam o nowym kanale. A to nowe pasmo w ramach TVP3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo TVP 3 Info moim zdaniem jest całkiem dobre. Chętniej przełączę tam niż na TVP Info.

 

Wydaje mi się, że są różnice w paśmie na TVP 3 Warszawa i reszta regionów.

Poza tym chyba są też powtórki pasma - ale to może być moje wrażenie.

Trochę mi to też przypomina formułę Wydarzeń 24 - po trochu wiadomości + sport + pogoda.

 

14 godzin temu, Mateusz2006 napisał:

To ja nie wiedziałem że w regionalnych TVP 3 miała lecieć liga hokeja.

https://hokej.net/artykul/polska-hokej-liga-jednak-bez-tvp3

Takie coś świadczy tylko o tym, że w TVP jest nadal bajzel.

Jedno odwołanie prezesa i już zmiany mające wpływ na najbliższe dni. Przecież powinny być jakieś umowy o ich niedotrzymywaniu nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP3 Szczecin ma najmniejsze (i najlepiej usytuowane) logo ze wszystkich oddziałów terenowych

Obecnie mniejsze logotypy mają TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław (w podobnej wielkości, ale nieco większe niż w TVP3 Szczecin i przesunięte w lewo) oraz TVP3 Szczecin (według mnie taką wielkość i pozycję na ekranie powinny mieć wszystkie logotypy oddziałów TVP3 oraz logo podczas pasma wspólnego)

Reszta oddziałów na powiększone logo

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 Nic nowego, tak jest podczas każdej zapowiedzi od 2011 roku.

 

Cytat

Proponuję zmianę oprawy programu "Obiektyw ".

Będzie nowa oprawa i nowe belki (https://bialystok.tvp.pl/62230267/obiektyw-w-nowej-odslonie), ale jeszcze trzeba poczekać, gdyż niebawem wszystkie programy informacyjne ośrodków TVP mają mieć nowe zunifikowane oprawy.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przygotowujemy się również do nadawania programu naszego w HD i to nastąpi w niedalekiej przyszłości – powiedział Tomasz Pietrzykowski, kierownik wydziału realizacji i techniki TVP3 Białystok.

Czyżby to była zapowiedź rychłej migracji MUX-3 na DVB-T2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od niemal tygodnia (od 18 października) zostało odświeżone studio Aktualności TVP3 Rzeszów - na niemal całej długości studia są ekranu - wg. mnie trochę tego nie przemyśleli, nie zmienili kadrowania i w miejscu poprzedniego ekranu nie ma nic i na podłodze widoczny jest kant co wygląda mało estetycznie

https://www.facebook.com/tvp.rzeszow/posts/pfbid0kjsx9BmDJqwxwje6uQGProhuWttRVxtyPp9QwkaUmARzTzBbjameMpCMHUr9aQaNl

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy TVP 3 w HD na satelicie.

Jakoś miejsce dla 5 stacji MWE i 5 stacji HD się znalazło z innych transporterów Canal+.

Mam nadzieję że po MŚ TVP 3 będzie HD.

Niech TVP w końcu wynajmie transponder bo TVN już wynajmuje cztery transponder i może zabraknąć miejsca na orbicie.

TVN raczej jeszcze jeden załatwi pewnie.

Edytowane przez Kiler
Transponder a nie transporter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...