Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek79 Będziesz rozczarowany. @dvbtowiec masz rację. Pisałem mailowo do pana Leszka Kułaka, kiedy planują udostępnić trailer kanału, stronę www, itp, i odpisał mi - "Szanowny panie, udostępnimy w ostatniej chwili".  Więc podejrzewam, że trailer kanału udostępnią zapewne 18 marca, gdzieś w okolicach rana, kiedy to stacja już ruszy, pewnie wtedy poznamy też ramówkę. 

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars Podejrzewam, że tak będzie z CTV9, niebawem (VIDOC TV) :) Nie mają zbyt dużo nowości, więc specjalnie nie ujawniają nic wcześniej, chodzi o to, by widz został do końca i zobaczył, a jak pokazali by już teraz, to większość by się rozczarowała na starcie i by nie oglądali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, swordfish napisał(a):

"Widok TiWi"?

Żadnych KiWi 🤣🤣 wywaliłbym całkiem napis Widoc. Zawsze powtarzam że powinno się mówić Te Fauł a jeszcze lepiej chyba że mówisz TiVi N Według mnie powinni pójść wprost po zmianę nazwy na RED TOP jednocześnie złożyć wniosek o cofniecie na obecne kanału RED TOP kablówki które nie mają mogłyby dodać kanał do ofert przed startem.

 

A co do oferty to nie dawałby na nim seriali przed świętami a dopiero od kwietnia powinni ruszyć na samych filmach i dopiero zapowiadać seriale na kwiecień.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Ale zadałem też pytanie czy mają już gotowe logo VIDOC TV, i oprawę, to odpisał, "Wszystko w swoim czasie".

To po co się na grupach dyskusyjnych promowali z intro CTV9 skoro jeszcze nie wystartowali i już nazwę zmieniają? :) Nie widzę tu logiki działania. Jeszcze bym to rozumiał gdyby w ramach integracji zmieniali na nazwę jednego z już nadających kanałów. Ale skoro to nowa nazwa, to chyba nie do końca przemyśleli swoją strategię marketingową pod jaką nazwą chcą się promować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda niezłej oprawy, ale ona i tak dotarła tylko do kilku pasjonatów rynku TV. Widz "masowy" o niczym nie wie i minie trochę czasu zanim zauważy nowy kanał...

 

Nazwa Vidoc TV nawet mi się podoba. Ciekawa gra słów nawiązująca do tematyki i widoku na coś (chociażby na ekran :P ).

 

Jeśli się przyjmie to może także aplikacja Red GO zmieni kiedyś nazwę. Słowo RED może się kojarzyć z Red Tubem :)

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CYFROmaniak Nazwa VIDOC TV, nawiązuje do VIDEO AND DOCUMENTARY, prezes rady RED CARPET MEDIA wyjaśniał już to :) Myślę, że kanał ma szansę się przyjąć, zależy tylko, jaką ofertę nam zaserwują. Z informacji które dostałem zakupili 4 czeskie seriale, w tym dwa z NETFLIXA, jeden z 2024 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@CYFROmaniak Nazwa VIDOC TV, nawiązuje do VIDEO AND DOCUMENTARY, prezes rady RED CARPET MEDIA wyjaśniał już to :) 

 

Czy z mojego posta wynika, że tego nie wiem? :)

 

41 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Tylko problem jest taki że jeśli prezes musi wyjaśniać nazwę, to znaczy że ona jest nietrafiona. To widz powinien ją rozumieć. 

 

Nie musiał nic tłumaczyć, po prostu dodał taki szczegół przy wypowiedzi dla Wirtualnych Mediów. 

 

Nazwa powinna zapadać w pamięć. Dobrze też jak jest zrozumiała, ale czy każdy widz rozumie co znaczy TVN, HBO, Zoom, EWTN, TVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak startowało radio RMF, niektórzy przekręcali nazwę i słuchali RFNu. Mało kto pamięta, że RMF było skrótem od Radio Małopolska Fun. Te słowo Fun dlatego, że początkowo retransmitowali francuskie Fun Radio.

A może spolszczyć nazwę i przemienić na TV Widok?

Wprowadzić dobrą i rozpoznawalną markę jest ciężko. Wystarczy popatrzeć jak cudacznie nazywały się banki. Mieliśmy BZ WBK - Bank Zachodni Wielkopolski Bank Kredytowy. Teraz nazywa się Santander Bank Polska. Ktoś może pomyśleć, że Santander jest miastem w Polsce.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Santander_(miasto)

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...