Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

To całe szczęście, że ja nie muszę czekać na reklamy od Polsatu bo mi je dostarczają codziennie 🤣

 

A fakty są takie: Vidoc nie ma umowy reklamowej z TVN Media, zaczęli emitować reklamy z Red Top przy jednoczesnym wyłączeniu monitoringu na tym kanale co oczywiście jest złamaniem umowy z domem mediowym. No jednak takiego cyrku na rynku telewizyjnym to ze świecą szukać. 

No i dobrze pan tu napisał. Chodzi o to, że TVN dał im jasny sygnał, że sprzedadzą im reklamy dopiero wtedy, jak stacja będzie w NIELSENIE, inaczej im nie sprzedadzą, a oni emitowali reklamy z RED TOP, na co TVN się nie zgodził. Tak wygląda cała sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Ale stacja jest w Nielsenie od 13 maja. Jednocześnie od 13 maja nie ma w Nielsenie Red Top w którym są reklamy. Komedia to za słabe słowo. 

Ja wiem tylko tyle, co napisałem. Takie mam informację od ich dźwiękowca, który sam się śmieje z tego, co się tam wyprawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Ale stacja jest w Nielsenie od 13 maja. Jednocześnie od 13 maja nie ma w Nielsenie Red Top w którym są reklamy. Komedia to za słabe słowo. 

 

No to pewnie pomału "przenoszą" swoje zobowiązania z Red Topu na Vidoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2024 o 19:49, Pawop napisał(a):

Wydaje mi się, że po ujednoliceniu kanałów ViDoc emoji1.png i Red Top, wrócą po jakimś czasie do tej drugiej nazwy

Prędzej już można spodziewać się w przyszłości fuzji kanału z Red Carpet TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na zmianę nazwy Red Top Tv na ViDoc TV 1. - Będziemy nadawać ten sam program. Do sieci kablowych jako ViDoc TV 1, a naziemnie jako ViDoc TV.

 

Ale pomysł, będą nadawać ten sam kanał na dwóch koncesjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie jest takie głupie, jeśli zbyt szybko nie dało się  zasięgu zasięgu w kablówkach z kanałem naziemnym. Ramówka ta sama, tyle że sprzedaż czasu antenowego na reklamy oddzielna.

Nie wiem czy to się jakkolwiek kalkuluje biznesowo.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...