Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na planete+ i ale kino+ są loga półprzezroczyste :-)

Wszystkie loga kanałów tematycznych są przezroczyste, tylko Ale Kino i Planete nie są kolorowe.

 

Nie wydaje mi się, że KRRiTV przyczepiła się do wielkości oznaczeń wiekowych, TVP HD nadal ma malutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - loga to niech w te pędy zrobią półprzezroczyste jak Canal+ a nie takie żarówy bo mi dziurę w plasma TV wypali.....

 

Chyba byś musiał non stop mieć na jeden kanał przełączony żeby tak się stało.

Jak mają być loga, takie że ich nie widać w ogóle, to już wolę w pełni kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam jakąś pomyłkę operatora. Dwa tygodnie temu na stronie Cyfry+ były TVN TURBO HD oraz TVN STYLE HD taki news wisiał nie cały dzień później obydwa kanały zmienieli na SD. :smile:

 

Mogą tak zostawić mi i wielu innym by to nie przeszkadzało. :D

 

Blink również jest w pakiecie Canal+Start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba Eurosporty SD są teraz w pakiecie Canal+Start? Widnieją one na stronie cyfry i wyglądają jakby to była jakaś promocja przy zamawianiu przez internet

 

OD 16 listopada do końca miesiąca listopada dla pakietu start w ramach promocji odkodowane są obydwa Eurosp :D:D orty w ramach promocji.. To chyba o to chodziło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, promocja dotyczy tylko EUROSPORTU 2. Po drugie, mają na stronie jakiś błąd z podświetlaniem kanałów w pakietach. Mi np teraz w pakiecie Canal+ Start pojawiły się kanały HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD :lol2: Jak poklikam inne pakiety i wrócę do Canal+ Start, kanałów HBO już nie ma... ot, ktoś z webmasterów się nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba Eurosporty SD są teraz w pakiecie Canal+Start? Widnieją one na stronie cyfry i wyglądają jakby to była jakaś promocja przy zamawianiu przez internet

 

OD 16 listopada do końca miesiąca listopada dla pakietu start w ramach promocji odkodowane są obydwa Eurosp :D:D orty w ramach promocji.. To chyba o to chodziło..

 

na pewno nie chodzi o to

 

a moze to zarys zmian i znowu sie ktos pospieszyl z przeciekiem kontrolowanym? :)

 

wtedy każdy kibic (łącznie ze mną) brałby u was chyba tylko Canal+Start, dla mnie super! Ale to zbyt piękne niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj uprawnienia w C+ nie beda przechodzily na TVP info

Zmiana parametrow na liscie C+, wiec TVP info jest juz z polsatowskiego TP

Uprawnienia na tvp 1, tvp 2, c+ sd i innych z tp Cyfry.

 

Nowe parametry techniczne kanału TVP Info dla abonentów CYFRY+:

Hot Bird 8 (13,0°E)

tp. 79 (12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: TVP INFO

PID V: 261

PID A: 262

PID PCR: 261

SID: 10506

PID PMT: 32

Provider: Cyfrowy Polsat S.A.

Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - CYFRA+), Viaccess PC 3.0 (TP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj uprawnienia w C+ nie beda przechodzily na TVP info

Zmiana parametrow na liscie C+, wiec TVP info jest juz z polsatowskiego TP

Uprawnienia na tvp 1, tvp 2, c+ sd i innych z tp Cyfry.

 

[...] (TP)

 

To ciekawe, co piszesz, gdyz dzis po godz. 16 przedluzalem umowe (przeszedlem z kompakt na c+optimum) i konsultant kazal mi wlaczyc dekoder na TVP Info. W krotkim czasie dekoder zlapal nowe uprawnienia.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...