Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ot co kolorowe sa bardziej widoczne i wiesz jaki kanal ogladasz , :) tych szarych przezroczystych nie widac jak jest duzo ruchu na ekranie ,

Dziala tv rachunek , kilka minut temu przy zegarze na ekranie ukazala sie zielona koperta , nie zniknie dopoki nie odczytasz wiadomosci z kanalu 190 :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działa ta "koperta" znaczy się nie pojawiła się.... ale jakoś mnie to nie martwi.... Ciekaw jest kiedy dadzą nowy soft do Pace'a PVR i co tam będzie z nowego... Lucius pisał, że jeszcze testują.... mam nadzieję, że wzięli sobie do serca te nasze uwagi i nie zrobią falstartu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @wujektom.

 

Oglądacie kanał czy logo.

Jak logo jest widoczne to jest narzekanie że zasłania obraz i wypala się na plazmach.

Jak C+ posłuchała i zrobiła przezroczyste to narzekacie że loga nie widać O_O

 

Co do argumentu że nie wiadomo jaki kanał to od czego masz guzik info albo nazwa kanału (w niektórych dekoderach) na panelu.

 

Ja jestem bardzo zadowolony z nowego loga bo przynajmniej plazma odpocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOGO na wszystkich kanałach nie powinno w ogóle być.

Bo niby po co. :woot:

Ogląda się treść jaka jest wyświetlana na ekranie, a nie jakieś loga. :D

A pisanie, że jeszcze mają być kolorowe, to już przesada, większość by chciała wszystkie loga kanałów mieć przeźroczyste bez koloru.

W każdym tunerze przecież jest lista kanałów i tam można sprawdzić, jaki kanał ogląda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga są świetne, bo są mało widoczne. Tak powinno być na każdym kanale! Brawo Cyfra! Świetna również animacja loga na kolor przez 5 sekund po starcie programu. Pozwala to wyraźnie pokazać jaki kanał oglądasz. Szkoda tylko tych oznakowań wiekowych :? Gdyby ich nie było na ekranie praktycznie nie było by widać żadnych zbędnych [beep]ółek. Jak dla mnie zmiana wyszła zdecydowanie na ... + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to poszerzalo oferte sportowa C+, a nie tylko pilka, pilka i pilka. A na polskim rynku szczegolnie szkoda by mi bylo Orange Sport.

 

@agyz Ja ma tv Full HD ale nie zamierzam doplacac za HD w przypadku tv wiec szczegolnie mnie to denerwuje.

 

Jeżeli masz TV Full HD to niezależnie od dekodera , możesz obraz ustawić na taki format , jaki Ci odpowiada ( 16/9 , 4/3 , 14/9 , ZOOM ) tak jest w moim TV Samsung UE46C6500 .

Chociaż tuner emituje ,, sztywne 16/9 ,, to telewizor ma możliwość zmiany formatu obrazu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...