Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sportklub i Sportklub POL są na jednej częstotliwości, w Cyfrze na kanale 111 jest SportKlub POL. Kanału SportKlub na liście Cyfry nie ma bo są problemy z kodowaniem, jak je usuną to podmienią kanał, a SportKlub POL pewnie usuną z transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci nieźle powiedzieli: w ciągu najbliższych miesięcy mogą... go odłączyć bo "znikome zainteresowanie Abonentów" :brawo: Zapewne jeszcze dodali, że to wina producenta kanału i oni nic nie mogą zrobić. Słusznie, że wina producenta kanału ale jakby na nim to wymusili toby mieli - przecież płacą za ten kanał. Mnie się zawartość tematyczna kanału podoba ale jakość obrazu i dźwięku już nie

Pisałem do ludzi ze SportKlubu a nie Cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie działa funkcja Pilot na tym kanale i nie ma go w EPG Program.

 

Ja dzisiaj z rana oglądałem pokera na SportKlubie i EPG działało. Inna rzecz, że godziny w ogóle się nie zgadzały. Pokre miał być do 10:30, a już chyba o 10:05 leciał telemarket. Mnie wkurzyła na tym kanale inna rzecz, a mianowice reklamy. Być może nie jest tak podczas nadawania innych programów, ale w trakcie pokera reklamy były średnio co 5 minut... czyli rozdanie - reklama - zwiastun - rozdanie - reklama - zwiastun itd... Gdybym nie lubił oglądać pokera, to dawno już przełączyłbym na inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem, ale uważam, że jest kilka kanałów które powinny dostać pierwszeństwo w EPG - np. tvp seriale, cc family...

 

Owszem. Jak również Discovery World, Discovery Science, TVN Turbo i pewnie jeszcze kilka by się znalazło.

Tak prawdę mówiąc wszystkie kanały z oferty powinny być w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ciebie nie zmusza abyś był abonentem tej platformy, na rynku masz większy wybór.

A co do jakosci kanału SPORTKLUB to CYFRA+ nie odpowiada za to z jaka jakoscią dany kanał jest nadawany gdyz sam nadawca kanału dostarcza sygnał na Hot Bird-a, podobnie jest z takimi kanałami jak MTV czy BBC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencyjne platformy oficjalnie (CP, N) dołączyły już kanały HBO 2 HD, HBO COMEDY HD, CINEMAX 2 HD na swoje listy kanałów, a nasza szanowna Cyfra + jak zwykle ostatnia w kolejce, bo jak zwykle pewnie znów mają jakieś problemy techniczne... albo technicy mają przerwę obiadową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...