Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A temu że trzeba więcej kanałów HD dodawać i iść technologicznie do przodu a nie stać w miejscu... Nie myśl że to o tobie, ale przez osoby które nadal zostaja przy TV SD i kupują np: nowy TV ale SD i nie sa zainteresowane HD, przez takie osoby stajemy się zacofani, bo dystrybutor kanalów HD nie wprowadzi ich więcej jak nie będzie tym zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD jestem zainteresowany tyle ze teraz nie mam mozliwosci odbioru i dlatego wolalbym jakis kanal SD,a jak mialbym kupowac teraz telewizor to nie kupilbym z ekranem CRT tylko jakas plazme lub LCD.@ Tomo21 ma troche racji moze lepszy jakis dobry kanal w SD niz slaby HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak dodadzą to pewnie jakieś takie które mało kto ogląda..

A może jakiś następny program autorski Cyfry+ ? :)

 

Raczej nie jest możliwe żeby nic nie dodali. CPolsat w ubiegłym roku też dodał sporo kanałów a ten rok też nieźle zaczął więc myślę że cyfra nie będzie spała bo konkurencja rośnie :)

Cyfra+ według mnie jest najsilniejsza polską platformą satelitarną ale do ideału troszkę jej brakuje i musi te braki czymś minimalizować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to wazne kto ile dodal kanałów dwa czy trzy lata temu był zastój w c+ i oni tam jeden kanał na rok dodawali podczas gdy CP dodawal po 5, 6 kanałow na miesiac iwec w tamty roku sie to wyrownało chociaz Polsat znowu nie był tak bardzo w tyle pojawiły sie kanały Polsat Hd, polsat futbolx4 polsat jim jam, polsat film vod od polsatu, nick, tvp sport, tvp info, eurosport hd 2, mtvn hd, discovery hd, 2 kanały erotyczne i mozliwe ze jeszcze cos zapomnialem wiec wcale tak zle nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra rzeczywiście sprostowanie CPolsat dodał kilka kanałów :)

A cyfra to chyba 14 czy 18 kanałów o ile się dobrze orientuje :brawo:

@Tazz CP dodal w tamtym roku sporo kanalow? Mozesz mi wymienic te kanaly?

 

Nie wiem jakie kanały dodał Cpolsat bo moją pierwszą platformą była Cyfra i raczej przy niej zostanę :)

@jacekplacek

Odpowiedź na twoje pytanie :D

 

(...) pojawiły sie kanały Polsat Hd, polsat futbolx4 polsat jim jam, polsat film vod od polsatu, nick, tvp sport, tvp info, eurosport hd 2, mtvn hd, discovery hd, 2 kanały erotyczne i mozliwe ze jeszcze cos zapomnialem wiec wcale tak zle nie bylo

 

@domel

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life to dziadostwo..

Dla Ciebie dziadostwo, ale nie zmienia to faktu, że obok AXN, jest to najlepszy kanał serialowy na naszym rynku i dużo ludzi byłoby zadowolonych z jego dodania.

Jeśli chodzi o NG Wild, to i tak te najnowsze produkcje przyrodnicze są na głównym NG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NG Wild, to i tak te najnowsze produkcje przyrodnicze są na głównym NG.

 

Nic bardziej błędnego.

Może było tak dwa lata temu.

 

Mam Cyfre i N-kę i niestety National Geographic HD zmienił się na kanał popularno-naukowy. Wystarczy popatrzeć na ramówkę.

Nat Geo wild HD to bardzo dobry kanał strikte przyrodniczy.

 

Nat geo wild HD jest tym dla NG czym Animal Planet HD dla Discovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Nasir-a w kwesti nat geo wild. Dzisiaj bylem u kolegi ktory ma polsat i przez kilka godzin patrzylem co na tym kanale puszcaja i szczerze powiem ze nicz tych programow nie jest emitowane na zwyklym nat geo ani na hd. Interesujacy kanal, przydal by sie w C+ - o wiele lepsza alternatywa dla Animal Planet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...