Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście niedowiarków i we wszystkim widzących spiskowe teorie o niegodnych działaniach C+ nie brakuje.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie C+ jest informacja że oba kanały będą znajdowały się w pakiecie Podstawowym.

Mam nadzieję że tak będzie bo rozczarowałem się po wprowadzeniu TVP HD i BBC HD których

w pakiecie Komfortowym + nie mam dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość, tak naprawdę za przyczyną TOP Gear, zapewne BBC nie chce dużej kasy za te kanały więc dają je w podstawowym, doszli do wniosku, że więcej zarobią na reklamach jeśli kanał będzie dostępny w podstawowym. BBC Poland ,CP zagrał im na nerwach, bo BBC Livestyle przenieśli aż na 246 kanał, to mogło pomóc C+ (być może N też) w negocjacjach w sprawie dodania kanałów do ich oferty.

Tak naprawdę mi zależy tylko na BBC Knowledge, ale innymi też nie pogardzę :D

 

Ciekaw jestem czy będą brali kanały z tp. CP czy właśnie po to zmieniali FEC na swoich tp. by wsadzić paczkę BBC, wszystko zależy od stanowiska CP. Czekamy na efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już kilka razy było pisane, że kanały BBC nie są nadawane z transpondera CP, tylko z tp. Globecastu UK - 11.117 V :] Więc nie do CP należy, a raczej należała decyzja :wink:

 

A to sorry, nie przeczytałem wszystkich postów, mój błąd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Na stronie C+ jest informacja że oba kanały będą znajdowały się w pakiecie Podstawowym.

Mam nadzieję że tak będzie bo rozczarowałem się po wprowadzeniu TVP HD i BBC HD których

w pakiecie Komfortowym + nie mam dostępnych.

 

Kolejny raz powtarzam. Jak wprowadzali TVP HD też była początkowo info, że kanał będzie w powitalnym i to się zmieniło jak dodali dane stacji i kanał zagościł w ofercie. Aktualnie są to domyślne dane!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie C+ jest informacja że oba kanały będą znajdowały się w pakiecie Podstawowym.

Mam nadzieję że tak będzie bo rozczarowałem się po wprowadzeniu TVP HD i BBC HD których

w pakiecie Komfortowym + nie mam dostępnych.

 

Gdzie to pisze ? podaj dokładny link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BBC jest 100 razy lepszy. MiniMini to stacja, która tylko przyzwyczaja dzieciaka do bezmyślnego gapienia się w ekran. A BBC "uczy".

 

Jezu, wreszcie ktoś to powiedział :brawo: Zawsze tak twierdziłem - "MiniMini" to tylko marna podróba "BiGBee" jak mawiają Anglicy :roll: Boleśnie pod tym kątem przeżyłem swego czasu jako rodzic przesiadkę z CP na C+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Cyfrowi wysłannicy przeglądają to forum, to może w końcu się zlitują i rozważą Boomerang! Ten kanał naprawdę nie ma odpowiednika na żadnym innym - to jest jedyny kanał z klasyką kreskówek bez przemocy i durnoty serwowanej w obecnych produkcjach.

Tak sobie marzę i marzę o tym Boomerang... i w międzyczasie daję zarobić Polsatowi... skoro u nich jest.... a czytam to forum i widzę, że nie jestem jedynym dopytującym się o Boomerangu do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i kanały BBC pojawią się w Cyfrze+ w najbliższym czasie, ale nie zastanawia Was, że tego newsa podrzucił użytkownik, który w tym dniu, co napisał posta również się zarejestrował. Do tego dochodzą te linki. Do opisów tych kanałów za pomocą strony nie można było dojść, tylko bezpośrednimi linkami. Nie szukam tu teorii spiskowych, a raczej badań reakcji rynku na dołączenie kanałów BBC do oferty Cyfry+. Reakcja raczej była pozytywna, więc pewnie po zakończeniu wyłączności CP na te kanały, czyli na początku grudnia kanały te dołączą do oferty Cyfry+. Taki mały prezent Mikołajkowy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja pozytywna? Rzucisz informacją o jakimkolwiek kanale i od razu euforia. Później oglądalność na poziomie 0,1% i masa marudzenia, że nie potrzebny.

 

Już za niecały tydzień, na Polskim rynku, zadebiutuje nowy kanał - Polonia2, drugi kanał znanego wszystkim kanału Polonia1. Dzięki nowemu kanałowi, widzowie będą mogli jeszcze raz obejrzeć najciekawsze reklamy. Kanał wejdzie do oferty Cyfry+ na zasadach wyłączności.

Huraaaa, Cyferka rządzi!!!!1

 

Gdyby Cyfra reagowała na wszelkie jęczenia abonentów na forum, to w chwili obecnej liczba kanałów dla dzieci wynosiła by coś około 20 sztuk. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Cyfrowi wysłannicy przeglądają to forum, to może w końcu się zlitują i rozważą Boomerang! Ten kanał naprawdę nie ma odpowiednika na żadnym innym - to jest jedyny kanał z klasyką kreskówek bez przemocy i durnoty serwowanej w obecnych produkcjach.

Tak sobie marzę i marzę o tym Boomerang... i w międzyczasie daję zarobić Polsatowi... skoro u nich jest.... a czytam to forum i widzę, że nie jestem jedynym dopytującym się o Boomerangu do kompletu.

 

Co mają "Cyfrowi wysłannicy" do Zarządu Spółki, czy Specjalistów od Zakupów, którzy to zajmują się dołączaniem nowych kanałów?????

 

Ci co mogą coś zrobić z C+ mają to forum głęboko, a Ci co mają trochę czasu i wiedzy ze źródła, wpadają i pomagają jeśli tylko potrafią... z pewnością w kwestii Boomerangu nic nie zrobią... tak samo z resztą kanałów z listy życzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych Bumerangów - już i tak za dużo jest kanałów dla dzici - Potrzebny jest kanał sportowy oraz CANAL+SPORT 2 HD. To jest oczywiste i takie sa wymagania klientów.

 

To, że takie są wymagania twoje, to nie znaczy od razu, że większości klientów.

Oferta sportowa mogłaby zostać poszerzona jedynie o SportKluby i ew. ESPN America, bo na kanały sportowe Polsatu ani na nSport szans nie ma najmniejszych. Ale pomijając ten fakt - kanałów sportowych jest obecnie 9 (nie licząc wersji HD), a niedługo dojdzie kolejny - Canal+ Gol. Kanałów dla dzieci jest o ile się nie mylę 5, więc w porównaniu do oferty sportowej, na pewno nie jest ich za dużo. Wiele osób o wiele chętniej powitałoby w ofercie Boomerang i Nickelodeon niż jakieś nowe kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...