Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

N'ka ma 27 kanałów HD, a CP 21. Prócz BBC HD resztę kanałów, których nie ma w Cyfrowym Polsacie n'ka ma na wyłączność, więc nie ma możliwości, aby CP dołączył je do swojej oferty.

Na rynku są jeszcze trzy polskojęzyczne kanały HD, które nie są w żadnej platformie satelitarnej, co równoznaczne jest z tym, że CP mógłby dołączyć je do oferty. Są to TVS HD (nie biorę pod uwagę kanałów +1), History HD oraz Radio na Wizji HD. Podsumowując CP nie ma zbyt dużego pola do popisu i oferta nie jest uboga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi, a po co w CP TVS HD?. Wystarczy wersja SD tego kanału, a i tak zapewne mało kto to ogląda, bo nie sądzę, aby mieszkańca np. Polski północnej interesowały wiadomości ze Śląska. Co do kanałów HD, to są jeszcze (poza tymi co wymieniłeś): Travel Channel HD, Viasat Nature HD/Viasat History HD. Tych kanałów też w żadnej DTH nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei bym chciał aby Cyfrowy Polsat przestał się wygłupiać i dodał na listę wszystkie polskie FTA jakie są na Hot Birdzie bo obecnie dzieli je na dwa obozy tzn. - tych dobrych i tych złych. I tak mógłby wsadzić Edusat na pozycje 170 a z muzycznymi zrobić następująco:

145 MTVN HD

146 MTV Polska

147 Czwórka - Radio na Wizji

148 Viva Polska

149 4fun.tv

150 Eska TV

151 VH-1 European

152 Rebel TV

153 Polo TV

154 TV Disco (gdy ruszy)

Pochylona czcionka to brakujące kanały

Podobnie z radiem gdzie na 10 pozycje powinni dać Radio Kaszebe a na 11 Radio Jasna Góra zaś na 311 w liście telewizyjnej pakiet stacji radiowych z Cyfry + gdzie jest np: TOK FM. Zresztą w liście radiowej można zrobić lifting:

1. Jedynka PR (na telewizyjnej 300 i 311 (tam też jest Polskie Radio Dla Zagranicy)

2. Dwójka PR (na telewizyjnej 301 i 311)

3. Trójka PR (na telewizyjnej 302 i 311)

4. Czwórka PR (na telewizyjnej 303 i 311)

5. RMF FM (na telewizyjnej 304)

6. RMF Maxxx (na telewizyjnej 305)

7. RMF Classic (na telewizyjnej 306)

8. Radio Zet (na telewizyjnej 307)

9. Radio Złote Przeboje (na telewizyjnej 308)

10. Radio Planeta (na telewizyjnej 309)

11. Radio PIN (na telewizyjnej 310)

12. Radio Kaszebe

13. Radio Jasna Góra

312 na liście telewizyjnej Paczka stacji radiowych z Cyfry+

Pochylona czcionka to brakujące kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja z kolei bym chciał aby Cyfrowy Polsat przestał się wygłupiać i dodał na listę wszystkie polskie FTA jakie są na Hot Birdzie bo obecnie dzieli je na dwa obozy tzn. - tych dobrych i tych złych. I tak mógłby wsadzić Edusat na pozycje 170 a z muzycznymi zrobić następująco:

145 MTVN HD

146 MTV Polska

147 Czwórka - Radio na Wizji

148 Viva Polska

149 4fun.tv

150 Eska TV

151 VH-1 European

152 Rebel TV

153 Polo TV

154 TV Disco (gdy ruszy)

Pochylona czcionka to brakujące kanały

Podobnie z radiem gdzie na 10 pozycje powinni dać Radio Kaszebe a na 11 Radio Jasna Góra zaś na 311 w liście telewizyjnej pakiet stacji radiowych z Cyfry + gdzie jest np: TOK FM. Zresztą w liście radiowej można zrobić lifting:

1. Jedynka PR (na telewizyjnej 300 i 311 (tam też jest Polskie Radio Dla Zagranicy)

2. Dwójka PR (na telewizyjnej 301 i 311)

3. Trójka PR (na telewizyjnej 302 i 311)

4. Czwórka PR (na telewizyjnej 303 i 311)

5. RMF FM (na telewizyjnej 304)

6. RMF Maxxx (na telewizyjnej 305)

7. RMF Classic (na telewizyjnej 306)

8. Radio Zet (na telewizyjnej 307)

9. Radio Złote Przeboje (na telewizyjnej 308)

10. Radio Planeta (na telewizyjnej 309)

11. Radio PIN (na telewizyjnej 310)

12. Radio Kaszebe

13. Radio Jasna Góra

312 na liście telewizyjnej Paczka stacji radiowych z Cyfry+

Pochylona czcionka to brakujące kanały

 

A co to ma wspólnego z tym wątkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję postawić sprawę jasno w Cyfrowym Polsacie. Otóż powinny być dodane inne programy polskie, powinny do oferty powrócić takie programy jak TV1000 albo E! Entertainment oraz kanały BBC HD. Podpisać umowę z Cyfrą+ i otrzymać Planete, Mini Mini, Zig Zap/Hyper, Domo TV!, tak jak Polsat dał im swoje kanały, a od N otrzymać takie kanały jak.: Wojna i Pokój, MGM HD, itp... oraz dodać na listę CP kanały takie jak.: Eska TV albo Polo TV.

 

To jest tyle mojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Za dużo wymagasz od CP. Zacznijmy więc od kanałów Wojna i Pokój,MGM HD - te kanały są na wyłączność w n i jej sojuszniku - platformie TP !

Podpisać umowę z Cyfrą + - no nie wiem.....to akurat nie jest do przewidzenia ale może się zdarzyć....jeśli oczywiście podpiszą no i wracamy do punktu wyjścia,którego nie trzeba tłumaczyć...

 

TV1000 - w sumie możliwe,tylko musieliby podpisać umowę z Viasatem....

E! Entertaiment - (?) no nie wiem. Tutaj stawiam znak zapytania.

 

Podsumowując - są średnie szanse.Do końca roku jeszcze sporo czasu,więc wszystko może się zdarzyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja chcialbym zeby polowe programow usuneli a zostawili tylko wartosciowe bo wiekszosc to smiecie ktorych nikt prawie nie oglada

 

Popieram Twój pomysł. Wprawdzie nie mam CP tylko nkę, ale problem jest ten sam. Spokojnie wystarczy 30-40 kanałów, a nie z 80 jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...