Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to w Cyfrowym Polsacie najbardziej uboga jest oferta filmowa i serialowa. Mnie brakuje kanałów:

 

Universal Channel, SciFi Universal, 13th Street Universal, Movies 24, KidsCo, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, TV1000, Discovery Historia, ID Investigation Discovery, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, VH1 Classic European, E! Entertainment, BBC HD, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC CBeebies, Sportklub, Sportklub+, ESPN America, Filmbox Extra, Filmbox Family, Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy coś wiadomo na temat dostępności kanału TVP Historia dla abonentów z tunerami SD? Mnie tam wszystko jedno, bo mam zeza na Astrę 19,2*E, ale wiele osób pyta o ten kanał, który jest na liście, a nie mogą go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostęp do TVP historia to na szybką zmianę chyba się nie zanosi.W ostatnich dniach krążyła plotka że po wycofaniu TVN w-wa TVP historia zajmie jego miejsce,a jak się okazuje włączono tam TVN HD+1 więc niektórzy abonenci jeszcze sobie poczekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja na miejscu Polsatu utworzyłbym dwa kanały na wyłączność np. o nazwie ( od Cyfrowy Polsat ):

CP FILM HD

CP FILM HD 2

Emitowałbym filmy np z HBO, CANAL +, N-FILM :D Utworzyłbym Pakiet SUPERFILM cena np. 45zł :lol2: ( zawartość pakietu ) :

HBO

HBO HD

HBO 2

HBO 2 HD

HBO COMEDY

HBO COMEDY HD

CINEMAX

CINEMAX HD

CINEMAX 2

CINEMAX 2 HD

CP FILM HD

CP FILM HD 2

 

I taka była by moja wizja CP, skoro N ma swoje kanały z "nowościami" i cyfra plus to na co polsat czeka, Bo ten POLSAT FILM to rownie dobrze moglby byc polsat 2, tym bardziej ze chwali sie iz posiada juz ponad milion klientow " jest najwieksza platforma hd w polsce " to cos kobinowac w tym kierunku by zaczeli ubogacic swoja oferte o wlasne kanaly :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@orlik0000 żyje w innym świecie, a propozycja może się jak najbardziej ziścić jeśli Polsat zakupi prawa do wytwórni, które w tej chwili są we władaniu Canal+ oraz nFilm HD.

A to, że na dzień dzisiejszy jest to nie realne to już inna sprawa. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale tylko przez kilka miesięcy N ma mieć TVP1 HD a to już 6 miesięcy jak by nie patrzeć, także jest szansa że i w CP się pojawi, a swoją drogą to ciekawe dlaczego N ma na wyłączność skoro to jest kanał ogólnodostępny publiczny więc każda platforma powinna mieć nawet i w wersji " TEST HD ".

 

Rzeczywiście ma TVP1, TVP2, TVP INFO i nawet TVP SERIALE być w HD ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie. Teraz zrobi się wysyp kanałów w HD a za niedługo kanały 3D wyprą je i tak będzie zabawa co róż to nowe technologie, ale swoja drogą to HD już powinno być standardem na dzisiejsze czasy powinny wersje SD zanikać ale to tylko moje skromne zdanie... Też i koszta to również trzeba brać pod uwagę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niedługo ma ruszyć też TVP-2HD. Szkoda, że N ma na wyłączność TVP-1HD.

 

Tyle że oficjalnie nie ma czegoś takiego jak TVP 1 HD. To co ma nka to jest tylko upscalowana kopia TVP 1 robiona przez nich samych. Trzeba poczekać aż weźmie się za to samo TVP i wtedy można mówić o dołączeniu do innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

http://pl.wikipedia.org/wiki/TVP1_HD

 

To jest link który parę wątpliwości rozwieje.

 

Pozwolę sobie zacytować zdanie z tego artykułu:

 

Po rozpoczęciu emisji, widzowie skarżyli się na dużą ilość programów nadawanych w formacie 4:3, oraz na słabą jakość materiałów w jakości HD. Podczas oglądania niektórych programów można zobaczyć na kanale TVP 1 HD informację "Oglądaj jednocześnie w jakości HD na kanale TVP HD". Telewizja N poinformowała klientów, że to TVP jest odpowiedzialne za sygnał.

 

 

 

Tyle że oficjalnie nie ma czegoś takiego jak TVP 1 HD. To co ma nka to jest tylko upscalowana kopia TVP 1 robiona przez nich samych. Trzeba poczekać aż weźmie się za to samo TVP i wtedy można mówić o dołączeniu do innych platform.

 

 

Te zdanie mówi wręcz odwrotnie, że TVP jest odpowiedzialna za to a nie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@orlik0000

Zrozum, że Polsat czy CP kanału z filmami "młodszymi rocznikowo", ot tak sobie, nie może zrobić. W celu stworzenia takiego kanału musiałby kupić prawa do jakiś konkretnych wytwórni filmowych, ale te, tak jak wcześniej pisałem są we władaniu Canal+ oraz nFilm HD, więc jest z tym mały problem. Po za tym na dzień dzisiejszy Polsat nawet nie jest chętny do stworzenia tego typu kanału.

Ale skoro wątek ma tytuł, jaki ma to daję Ci spokój. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@orlik0000

 

Ale skoro wątek ma tytuł, jaki ma to daję Ci spokój. ;-)

 

Dzięki będę mógł spać spokojnie :jupi: A na poważnie to tylko mała fantazja :D Ale dzięki za odpowiedź wyjaśniłeś chociaż z tymi kanałami c+ i nfilm i prawami do wytwórni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...