Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@moryl, tyle że, to nie CP usuwa kanał TVN HD+1, a robi to tylko Grupa ITI. To oni podjęli decyzję o likwidacji kanału z dniem 04.11.2011. CP nie miał tutaj nic do powiedzenia. @Matthías, ja także uważam, iż najlepszym rozwiązaniem byłoby przełączenie transporderów CP do MPEG-4 i DVB-S2, ale na to także się raczej nie zanosi w najbliższym czasie, patrząc na to, jak CP do pakietu Mini HD sprzedaje dekodery SD. Jednym słowem niepotrzebnie robią sobie podwójną robotę, bo i tak wcześniej, czy później CP będzie zmuszony przełączyć transpordery do MPEG-4 i DVB-S2, a tym samymi wymienić klientom dekodery SD na HD. Tego raczej nie unikną.

Chodzilo mi tylko o fakt ze wypowiedzenia beda w cp ,c+ i n dlatego powinni sie starac aby nie stracic swoich abonentow a byc moze zyskac od konkurencji.Dlatego powinny wprowadzic nowe programy lub jakies ciekawe promocje a tu sen zimowy a u konkurencji cos sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl, w Cyfrze+ nie ma TVN HD i TVN HD+1, więc z powodu likwidacji tego drugiego wypowiedzenia będą tylko w CP i N. A co do samego CP, to nie od dziś wiadomo, że teraz liczy się głównie rozwój i promocja Internetu LTE.

Wiem o tym ale jest Movies24 ktory bedzie tylko do konca roku a do tego ma byc zmiana regulaminu czyli wypowiedzenia beda a tvnhd juz za kilka dni bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavel, ale takiego kanału jak TVP1 HD oficjalnie nie ma. A to co jest to zwykły test na potrzeby platformy N. Co do kanałów Viasat, to żaden polski DTH ich nie ma w ofercie. Słyszałem, że kanały Viasat, to są jedne z droższych kanałów. Przykład z BBC pokazuje, iż prezes CP jest bardzo oszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista nie ma znaczenia, Ci od układania listy nie mają pojęcia co zrobią Ci od negocjacji z nadawcami, ewentualnie Ci drudzy mogą poinformować pierwszych jak zmieniają układ kanałów, żeby uwzględnili to co już jest zaklepane. Widać przy ostatniej zmianie listy nic z SD zaklepane nie było, a jak jest teraz to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy z SD coś dodadzą bo nawet 7 pozostałych telewizyjnych kanałów FTA i 2 darmowych stacji radiowych z Polski nie ma a co dopiero te płatne. A co do listy stacji to miejsce na kolejne by się znalazło wystarczy tylko zrobić parę rzeczy a mianowicie:

1. Usunąć duble na liście (dotyczy to też kanałów abonenckich) jak i na satelicie

2. Przesunąć VOD,kanały erotyczne i kanały abonenckie na pozycje od 300 do 400 a radiowe i testy na 400 do 500

3. Ściaśnić kanały usuwając luki np: w kanałach filmowych i przesuwając kanały od 66 w tył o 6 pozycji

4. Zmniejszyć powierzchnie stacjom HD na liście o tyle ile jest potrzebne - na samym przeniesieniu Nicka HD na 118 pozycje zyskujemy 10 pozycji.

I myślę że to by wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja chciałbym, aby w CP pojawiły się kanały: BBC HD, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC CBeebies, BBC Entertainment, TVP1 HD, TVP2 HD, MTV Rocks, Viasat Nature HD, Viasat History HD, TV1000, Viasat Explorer/Spice, Viasat Nature, Viasat History, Travel Channel HD, 13th Street Universal, Universal Channel, Sci-Fi Universal, E! Entertainment i nowy kanał HD od FIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentoris, nie tylko ja. Widać, że CP jakoś słabo rozumiem oczekiwania swoich klientów, szczególnie tych z wyższymi pakietami.

 

Wypowiedź mentorisa to ironia.

 

A wracając do kanałów, to są inwestycje dosyć poważne, przecież nie da się pstryknąć palcem i kanał już jest. Pozatym nie widzę sensu dodawania TVP1 HD, TVP2 HD..

 

Mi do szczęścia brak sensownego kanału sportowego, bo to co serwuje Polsat Sport, Futbol i inne woła o pomstę do nieba. Pocieszyłbym się nawet Sport Klubem.

 

Moim zdaniem najbardziej brakuje programów przyrodniczych i popularno-naukowych. Tylko że chodzi mi o kanały typu National Geographic a nie DIscovery gdzie leci ciągle to samo.

 

w ofercie cyfrowego polsatu jest Nat Geo Wild, Nat Geo HD i zwykły Nat Geo, Animal Planet, Planette, Animal Planet HD i kilka innych, Edusat, Travel i cośtam jeszcze + paczka Discovery. Jeśli Ci brakuje to trzeba było dokładnie przejrzeć pakiet jaki wybierałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...