Skocz do zawartości

W jakiej sieci mamy telefony?


Rekomendowane odpowiedzi

Używane na przemian to: nju mobile, heyah, tuBiedronka, Virgin Mobile, Mobile Vikings. Fakt Mobile. IZZI Mobile, INEA, UPC, VECTRA.

Nie używane ze względu na brak nawet podstawowego zasięgu 2G Plus na zewnątrz budynki mieszkalne to:

a2mobile, Plush, Premium Mobile, OTVARTA, Klucz Mobile, Lajt Mobile, LycaMobile, NAU Mobile, FM Group Mobile, NETIA, wRodzinie, w naszej Rodzinie, SatFilm i.t.p sporo tego jeszcze jest dodając do tego wszystkich operatorów tv kablowych w Polsce.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

T-mobile 69zł miesięcznie pełny no limit  (internet bez limitu danych i bez limitu prędkości..... gdybym mógł wszystko miałbym magentowe bardzo dobra sieć i bardzo dobre oferty przedłużeniowe w aplikacji. do tego można dobrać usługi które są potrzebne a nie tak jak. w orange love albo wszystko albo nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

 a nie tak jak. w orange love albo wszystko albo nic. 

Nikt nie zmusza do wzięcia 3 usług w Orange jednocześnie. 

Nie za bardzo zrozumiałem co chciałeś w swojej wypowiedzi przekazać. .

Pewnie przejdę z Plusa abonament na Orange.

 

Oprócz T- mobile są jakieś obecnie dobre oferty, gdzie dostęp do internetu jest no limit dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Paweł Szmit, oferta za którą i tak będziesz przepłacać. Dzisiaj abonament się totalnie nie kalkuluje. Najbardziej opłacalne moim zdaniem, to hybryda karty i abonamentu, gdzie podpinasz kartę i płacisz jak za Netflixa i nie wiążesz się żadna umową z operatorem. Korzystasz jak długo chcesz. W tej chwili coś takiego oferują: Mobile Viking działający na zasięgu Play oraz Orange Flex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877, w Mobile Vikings czy Orange Flex nie musisz sprawdzać czy musisz doładować telefon (dodatkowo niewykorzystane GB się kumulują), bo jak wspomniałem wyżej działa to na zasadzie subskrypcji jak za np. Netflixa. Chyba nie jesteś na bieżąco i nie wiesz, że w ostatnich latach trochę się w pewnych kwestiach pozmieniało i można mieć lepiej i taniej. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich sieciach można spotkać się różną obsługą i podejściem do klienta. Nie zapominajmy, że na tych infoliniach i działach utrzymania klienta często pracują średnio zorientowani pracownicy (przeważnie studenci), dlatego jest jak jest. Plus ma przede wszystkim kiepski zasięg i to jest jego wielką piętą Achillesową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Plus i T-mobile obie oferty na kartę i jakoś nie widze by ten Plus miał słaby zasieg. Zasieg obie te oferty maja bardzo zbliżony. Ale z tego co obserwuje to T-mobile ma lepszy internet. W Plusie często nawet przy pełnym zasiegu z internetem jest doość słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Plus i T-mobile obie oferty na kartę i jakoś nie widze by ten Plus miał słaby zasieg. Zasieg obie te oferty maja bardzo zbliżony. Ale z tego co obserwuje to T-mobile ma lepszy internet. W Plusie często nawet przy pełnym zasiegu z internetem jest doość słabo.
U mnie najgorszy zasięg ma Plus, nie porównujmy 2G, czy 3G, bo pokrycie tego jest obecnie tak duże, że chyba jakiś duży las sprawia brak zasięgu. Dawałem ranking u mnie, dopiszę, że np. u nas jest naście bloków mieszkalnych, a zasięgu nawet 3G/4G Plusa nie zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czerstwy napisał(a):

Mam obecnie Plus i T-mobile obie oferty na kartę i jakoś nie widze by ten Plus miał słaby zasieg.

Poprzemieszczaj się trochę po Polsce, lub wyjedź poza miasto, to zobaczysz o czym mowa z tym kiepskim zasięgiem w Plusie. Poza tym, sieć Plus ma ponad 8 tys. nadajników, Play dobija bodajże do 11 tys., zaś T-Mobile i Orange ponad 11-12 tys. To mówi samo za siebie odnośnie zasięgu u zielonych. Kolejna sprawa, zobacz ile ludzi lawino z roku na rok ucieka z Plusa. Myślę, że nie bez przyczyny. Ja jakiś czas temu będąc na starówce w knajpie Gdańsku, mając telefon w Orange miałem zasięg LTE/5G, zaś telefon w Plusie mojego kumpla nie miał prawie w ogóle zasięgu/ledwo 2G przez co nie mógł zapłacić telefonem. Dla mnie był to szok, tym bardziej, że jak wspomniałem, byliśmy nad Motławą w Gdańsku. Ja rozumiem, że wewnątrz budynków zasięg może być trochę słabszy, aniżeli na zewnątrz, ale w Plusie zasięg poleciał praktycznie do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mieszkam w mieście😂I u siebie w domu mam w Plusie najlepszy zasięg T-mobile jest minimalnie słabszy. Po drugie obecnie pracuje ok 400 km od domu i tak się składa że się troche przemieszczam po PL🤣 I pisze o zasięgu  głównie do dzwonienia o internecie juz napisałem że T-mobile ma lepszy z tego co widzę. Edit Play u mnie to problem by się dodzwonić lub normalnie zrywa nawet połączenia. Maja znajomi w Orange miałem w domu kilka lat temu notorycznie bez zasięgu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Poprzemieszczaj się trochę po Polsce, lub wyjedź poza miasto, to zobaczysz o czym mowa z tym kiepskim zasięgiem w Plusie. 

Nie trzeba daleko podróżować aby się o jakości tej sieci przekonać. To zwyczajne dno które tylko w warunkach Miejskich jakoś tam w miarę działa. Także ja podziękował za ich usługi, zwłaszcza za internet w technologi 2G, kpina jak na dzisiejsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam zasięgu ok 2 kreski w Plusie i T-mobile. Tylko w Plusie internet 0.48 a w T-mobile 1.92. Czyli tak jak pisałem w Plusie zasięg praktycznie taki sam jak gdzie indziej a nie gorszy. Problemem jest internet bo ja u siebie widziałem przy pełnym zasięgu mniej niz 1 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Po pierwsze nie mieszkam w mieście😂I u siebie w domu mam w Plusie najlepszy zasięg T-mobile jest minimalnie słabszy. Po drugie obecnie pracuje ok 400 km od domu i tak się składa że się troche przemieszczam po PL🤣 I pisze o zasięgu  głównie do dzwonienia o internecie juz napisałem że T-mobile ma lepszy z tego co widzę. Edit Play u mnie to problem by się dodzwonić lub normalnie zrywa nawet połączenia. Maja znajomi w Orange miałem w domu kilka lat temu notorycznie bez zasięgu.

Ja z 3-4 lata temu jak miałem telefon w Plusie, to w tych miejscach gdzie przebywałem, jeżdżąc na wakacje na Agroturystykę w Plusie nie miałem zasięgu, lub ledwie 2G podczas gdy Orange, T-Mobile i Play żadnych problemów z zasięgiem i prawie pełne LTE. Żaden operator nie zagwarantuje pełnego zasięgu w każdym rejonie PL. Jednak Plus z tego co widzę i czytam takich miejsc, gdzie zasięg szwankuje, lub go praktycznie nie ma, w porównaniu do konkurencji, ma najwięcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...