Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Taka mała ciekawostka:

Na stronie CP pojawiły się prezenty. Może one symbolizują niespodzianki? :D Cyfrowy Polsat coś przygotuje na pewno, można być o to spokojnym. Bo kto by się spodziewał, że to właśnie dziś zostanie wydany komunikat o HBO? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie AXN i TCM są w familijnym. Ja sądzę, że dorzucą jeszcze Comedy Central i coś jeszcze skoro ma być 14 kanałów w pakiecie Super Film.
Ale nic nie napisali, że w pakiecie Super film będzie 14 kanałów, tylko, że widz będzie miał dostęp do tylu filmowych, czyli PF (2 kanały) + PSF (12 kanałów) = 14 kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie napisali, że w pakiecie Super film będzie 14 kanałów, tylko, że widz będzie miał dostęp do tylu filmowych, czyli PF (2 kanały) + PSF (12 kanałów) = 14 kanałów.

 

Słuchaj piszą tak:

 

Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film. Posiadając ten pakiet widz będzie miał dostęp do 14 kanałów filmowych o światowych markach.

 

czyli moim zdaniem wyraźnie wskazują iż ten pakiet będzie miał 14 kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyście to wszystko wyczytali ? Bo ja nigdzie takowych wieści znaleźć nie moge

Ehh... zobacz tam :arrow:HBO w Cyfrowym Polsacie w pakiecie Super Film

tam są napisane takie słowa: "Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film."

satkurier.pl

 

Poczytaj w tym artykule, tam jest wiele napisane i nieco więcej niż tylko o HBO

Chyba nie pomyliłem żadnej treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pakiet Superfilm z 14 kanałami filmowymi,tzn. że co, że znikną mi kanały filmowe z opłacanego przezemnie RM.?

Nie znikną Zostaną a HBO będzie jako opcja dodatkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie AXN i TCM są w familijnym. Ja sądzę, że dorzucą jeszcze Comedy Central i coś jeszcze skoro ma być 14 kanałów w pakiecie Super Film.
Ale nic nie napisali, że w pakiecie Super film będzie 14 kanałów, tylko, że widz będzie miał dostęp do tylu filmowych, czyli PF (2 kanały) + PSF (12 kanałów) = 14 kanałów.

 

Dokładnie tak. Niektórzy szukają sobie tych nowych kanałów na siłę, a potem są pół roku jakieś smęty na forum, że coś miało być, a tego nie ma.

 

Nie wprowadzajcie innych w błąd pisząc, że CC czy Animax dojdzie do CP, bo to informacja wyssana z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy

 

Zone Europa

AXN SciFi

AXN Crime

Zone Romantica

Fox Life

TV 1000

Kino Polska

są w pakiecie relax mix film????

Ja mam w relax mix

Równie dobrze można powiedzieć że te wymienione przez ciebie wyżej kanały nie są z pakietu Relax Mix, a z pakietu Film...

Poprostu Relax Mix to jest zlepek pakietów Film, Sport, Bajeczka i Muzyka, natomiast Relax Mix Film zawiera dodatkowo oprócz tych 4 pakietów (tak jak RM) także pakiet Cinemax.

A SuperFilm raczej będzie także zawierał te wszystkie wymienione przezemnie wcześniej pakiety i oprócz tego także HBO.

 

Jeśli chodzi o te 14 kanałów w pakiecie Super Film to ja zrozumiałem że abonent tego pakietu będzie posiadał w sumie 14 kanałów filmowych, a jako że Familijny jest pakietem podstawowym którego wykupienie jest wymagane aby dobrać dodatkowe pakiety to raczej uwzględnili w tym kontrowersyjnym zdaniu także je, ponieważ abonent SF będzie miał automatyczny dostęp np. do takiego AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd CP będzie brał sygnał HBO z C+ czy ze swojego transpondera :?:

Raczej tak jak Cyfra, nie sądzę żeby uruchamiali na swoich TP, bo to nie miałoby najmniejszego sensu- strata jakości jeśli daliby do siebie(co to byłaby za jakość :?), głupie dublowanie kanałów. Wszystkiego dowiemy się za kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...