Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skad jest brany sugnal HBO ? Cos wczesniej czytalem ze Cyfrzaki narzekaja na jakosc... Rzeczywiscie nie jest najlepsza?

Sygnał brany jest z satelity Amos no i niestety jakość tych kanałów już na tej satelicie nie jest dobra ;[ HBO nie ma transpondera tylko dla siebie, ale jeden jest podzielony na kilka mniejszych i jakość jest niska, może za jakiś czas HBO weźmie dla siebie jeden TP i będzie na nim nadawał 5 kanałów (3xHBO+3xCinemax) dla Polski, wg. mnie to byłoby najlepsze rozwiązanie no i dzięki niemu mogliby w końcu dać rozdzielczość obrazu 720x576 i bitrate obrazu z 5 Mbps a dźwięk normalny (256 kbps minimum) i DD.

 

@james_b 3+3=6 powinno być 3xHBO + 2xCinemax :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na niektórych słowo HBO działa jak magia.Pewnie po I kwartale 2008 zmienią zdanie.Kanały HBO są poprostu słabe.I nie chodzi tylko o jakość techniczną.Osoby mające stały dostęp do oferty napewno to potwierdzą.Niemniej bardzo dobrze że będą we wszystkich trzech platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd będą brali sygnał ze swoich tp. czy tp.Cyfry+. A skąd te 14 kanałów jak razem z HBO jest 12 a gdzie te 2? :D:?:

Wyjaśniłem to na poprzedniej stronie:)

 

cyfra ma teraz tylko jeden atutu ale za to bardzo powazny -c+,

 

Canal+ może i byc na CP:)

Więc klienci CP mają dostep do HBo i Canal+, tyle tylko że canal+ kosztuje 39zł i potrzeba dokupić moduł z kartą, o ile oczywiście klient CP posiada własny dekoder z modułem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co??:

-HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN SciFi, AXN Crime, Zine Europa, Zone Romantica, Kino Polska, TV 1000, TCM, Fox Life

Takie będą kanały filmowe:P

 

A ma być to najbogatszy pakiet, więc jeszcze zapewne kanały z pakietu familijnego + Sport + Bajeczka + Muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli cielak1.. jest niezadowolony z oferty a my czekamy na HBO w CP :D czuje kościach że będzie to niedługi czas

 

Co do BBCbabies uważam że jest bardzo fajnaym kanałem , u mnie sie bardzo sprawdza :D ogląda go mój siosterzeniec tudzież też Boomerang

dlatego nie zgadzam się że to nie potrzebny kanał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co??:

-HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN SciFi, AXN Crime, Zine Europa, Zone Romantica, Kino Polska, TV 1000, TCM, Fox Life

Takie będą kanały filmowe:P

 

A ma być to najbogatszy pakiet, więc jeszcze zapewne kanały z pakietu familijnego + Sport + Bajeczka + Muzyka

 

Przecież AXN i TCM są w familijnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! To nie ma sensu. Wiadomo, że pakiet Super Film będzie można dokupić do pakietu familijnego, więc AXN i TCM nie powinny być liczone. Wydaje mi się, że dodadzą jeszcze Comedy Central i Movies24, ale to już przypuszczenia i nie ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj poprzednik może mieć rację, bo wyraźnie jest napisane, że Pakiet SuperFilm będzie składał się z 14 kanałów filmowych, więc nie można liczyć kanałów z Pakietu Familijnego, bo można naliczyć nawet 15, ponieważ w BBC Entertainment przeważają seriale, więc też można go zaliczyć do kanałów "filmowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...