Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywaj sobie jak chcesz. Ale ja zdecydowanie wole obejrzeć NBA, Premiership, OE czy jakiś film niż ligę szkocka czy jaką powtórkę na Polsacie. Różnica jest znaczna

A nie zapomnij, że dobre wyniki sprzedaży CP to pakiet mini, który w ostatnim czasie sprzedaje się nieźle w miejscowościach ze słabym zabiegiem naziemnym. kolejna grupa to abonenci nie muszący płacić abonamentu no i grupa osoby mające CP i C+ których tez jest sporo. No i liczba potencjalnych abonentów się zmniejsza z 1 mln do owiele mniejszej liczby. A przy obniżeniu ceny przez HBO( umowa na wyłączność na pewno ja podbija) nie wiadomo czy będzie opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ja bym tak nie lekcewazyl przeciwnika. Tzn CP rosnie w sile i mowienie ze C+ ma przewage bo jest dluzej jest bzdurne dla mnie. Co to ma do rzeczy. Wiadomo ze jak skonczy sie umowa na wylacznosc HBO moze rozpatrzyc oferty 3 platform i ktora bedzie najlepsza ta wybierze albo zrobi psikusa i udostepni swoj sygnal dla Nki i CP i wtedy co? Wtedy beda miec jeszcze wiekszy zysk a C+ zostanie tylko z jedna oferta premium. Choc szczerze powiedziawszy to czesciej ogladam C+ niz HBO jakos ostatnio ten kanal jakby sie zaniedbal i wedlug mnie nie jest juz tak niezwykly jak pare lat temu.

HBO nie zniknie z Cyfry.

 

Nie mowie ze zniknie mowie tylko ze moze takze trafic do konkurencyjnych platform i wtedy co C+ po HBO jak faktycznie bedzie miala tylko jedna oferte PREMIUM jako asa w rekawie, bo HBO bedzie dostepne w Nce i CP, moze tak byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się czepiacie osób, które o tym pisały, w końcu uzyskały taką informację na infolinii CP i tylko tam można się czepiać o fałszywe informacje, a ta osoba co o tym napisałe na forum, o ile pamiętam to było ich nawet kilka, to poprostu chciała się podzielić informacjami jakie uzyskała na infolinii, teraz można nazwać infolinie CP "Archwum X - niesamowite historie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiecie, to ze 10. stycznia nowe programy niemogly by dolaczyk bylo mniej wiecej pewne, bo i tak by sie tak szybko nie udalo.

 

Ale kto powiedzial ze rozmowy miedzy "Cyfrowym Polsatem" a "HBO" sa zakonczone ?

Niewiemy czy kanaly dolacza do oferty ale jest pewne ze rozmowy byli i nadal sa.

 

Pod tym wzgledem macie ale racje, ze to nie wart juz teraz o tym dyskutowac. Poczekajmy. Dopiero byl nowy kanal dolaczony do oferty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kto powiedział, że wygasła umowa na wyłączność z C+. A od tego aspektu trzeba zacząć a co będzie za rok czy 2 to nie ma co gdybać. Gdyby faktycznie umowa z C+ się kończyła to nawet jak nie na wyłączność to C+ musiał by ją znowu podpisać i o tym byłoby info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co robi nasza platforma ze swoimi abonentami trudno jest przewidzieć jakie sa szanse na to by kanał HBO Comedy pojawił się u nas.

Jest coś co przemawia za tym by ten kanał był w CP-jest to informacja z pewnego przecież źródła, że dojść jescze jeden kanał filmowy w najbliższym czasie, pierwszy z nich to FoxLife. No i te informacje z Bok CP od konsultantów na temat HBO, żed będzie 10 stycznia, tego właśnie dnia przecież odpowiednik KRRIT w czechach przyznał koncesję tego kanału na teren RP myślicie, że to dziwny zbieg okoliczności czy coś więcej?

Natomiast to zaczym nie przemawia fakt by HBO Comedy znalazł się na CP świadczy to, że Cyfra + ma wyłączność na paczkę HBO MaxPack więc nie wiem jak to będzie wyglądało.

Pisząc o tym chciałbym byście wy podzielili się na temat swoich odczuć w tej sprawie.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma na wylacznosc HBO Pak gdyz HBO MaxPak to HBO, HBO2, Cinemax i Cinemax2 a wiadomo ze Cinemaxy sa na wszystkich platformach cyfrowych. Zobaczymy czy HBO Comedy (Komedia) zawita do CP ale zapewne nie gdyz ten kanal bedzie rowniez tylko w C+ bo zapewne w umowie jest zaznaczone ze wszystkie kanaly HBO wchodzace do polski beda rowniez na wylacznosc a Cinemax to juz inna marka. wiadomo jego wlascicielem jest HBO tak samo jak AXN'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...