Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ircios napisał:

 

Viaplay nie jest zainteresowany, aby współpracować z C+. Pogrzeb w sieci, a znajdziesz artykuły  o tym.

Powtarzasz to juz setny raz a nie rozumiesz, że sytuacja mogła się zmienić i rozmowy kuluarowe mogą być już na jakimś etapie.

 

Jest w sumie kilka opcji:

 

- konsule mają nakaz mydlenia oczu i nie będzie żadnego komunikatu (możliwe)

- c+ będzie miał sublicencję na np. dwa najciekawsze mecze w kolejce + skróty (mało możliwe)

- komunikat będzie taki mniej więcej : nie mamy PL ale nabyliśmy prawa do polskiej ligi więc się cieszcie (bardzo możliwe)

- C+ doda do oferty viaplay i hucznie poinformuje, że PL w całości zostaje w ofercie (średnio możliwe)

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Viaplay nie jest zainteresowany, aby współpracować z C+. Pogrzeb w sieci, a znajdziesz artykuły  o tym.

Z tego co się orientuję, to do tej pory nie było żadnych oficjalnych informacji, ani potwierdzających, ani negujących możliwą współpracę pomiędzy tymi podmiotami. Pojawiały się, natomiast, plotki, ale jak wiadomo trzeba podchodzić do nich z dystansem. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
9 godzin temu, domin107 napisał:

Powtarzasz to juz setny raz a nie rozumiesz, że sytuacja mogła się zmienić i rozmowy kuluarowe mogą być już na jakimś etapie.

 

Jest w sumie kilka opcji:

 

- konsule mają nakaz mydlenia oczu i nie będzie żadnego komunikatu (możliwe)

- c+ będzie miał sublicencję na np. dwa najciekawsze mecze w kolejce + skróty (mało możliwe)

- komunikat będzie taki mniej więcej : nie mamy PL ale nabyliśmy prawa do polskiej ligi więc się cieszcie (bardzo możliwe)

- C+ doda do oferty viaplay i hucznie poinformuje, że PL w całości zostaje w ofercie (średnio możliwe)

 

Scenariusza, że Viaplay "przytuli" do siebie Polsat Box nie brałeś pod uwagę?

Rozmowy kuluarowe mogą się toczyć  nie tylko z Canal+  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim jesteśmy wątku ? Dot C+ ? czy nie ? ;)
 

Patrzyłem na to z tej perspektywy. Szczególnie, że c+ nie chce dramy z powodu utraty PL. Takie dramy już miał - utrata LM np., ale wtedy sobie poradził. 

Ale uważam, że w interesie viaplay jest rozmowa ze wszystkimi podmiotami i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś wskazówką była zaskakująca informacja o pozostawieniu magazynu "Jej wysokość..."

Fajnie, Twaro się pewnie cieszy z Nahornym i Rudzkim.

Skróty też pewnie będą.

Warto pamiętać, że to daje też możliwość powrotu możliwości oglądania rozgrywek Bundesligi i europejskich pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
4 minuty temu, mikoko napisał:

„Niewątpliwie wspaniała wiadomość dla użytkowników c+” - Z 10 meczy 2 emoji2357.png

2 kluczowe mecze każdej kolejki i szansa na dostęp do Viaplay w promocyjnych cenach to niewątpliwie dobra wiadomość w porównaniu do całkowitej utraty PL i subskrypcji w standardowej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mikoko napisał:

„Niewątpliwie wspaniała wiadomość dla użytkowników c+” - Z 10 meczy 2 emoji2357.png

Ale będzie można dopisać, że Premier League mają w ofercie. Dla tych co oglądają "do obiadu" to wystarczy. 

 

Mam nadzieję, że będą też skróty w "Sport+". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał:

Teraz już nie mam wątpliwości, żeby podpisać aneks z Canal+ na kolejny rok. :)

No ja jeszcze mam. Ale mam też 9 miesięcy na zastanawianie się i nadzieję, że Viaplay zostanie zaoferowane w jakiejś promocji dla posiadaczy C+.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...