Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastawiam się jeszcze nad jedną opcją czy nie lepiej przejść na umowę na czas nieokreślony i poczekać do wakacji a cóż może będą lepsze oferty. Przejście na czas nieokreślony wiąże się z dopłatą 15zł więcej niż teraz płacę czyli 129,99zł . Sam już nie wiem co zrobić bo aktualne promocje w kablówkach nie są tańszą opcją niż NC+.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XMAREKK30 napisał:

Zastawiam się jeszcze nad jedną opcją czy nie lepiej przejść na umowę na czas nieokreślony i poczekać do wakacji a cóż może będą lepsze oferty. Przejście na czas nieokreślony wiąże się z dopłatą 15zł więcej niż teraz płacę czyli 129,99zł . Sam już nie wiem co zrobić bo aktualne promocje w kablówkach nie są tańszą opcją niż NC+.

Wakacje to sezon ogórkowy z najgorszymi ofertami. Za chwilę będzie dwucyfrowa inflacja i nie zdziwię się jak nam jesienią podwyżkę zafundują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie przeglądam prawa telewizyjne różnych nadawców m.in Polsatu, Canal+, Eurosportu czy TVP.

 

W tym spisie teraz tak naprawdę widać jak Canal+ ma bardzo mało praw.

 

Oferta platformy Canal+ posiada prawa do jedynie 6 dyscyplin sportowych.

 

Taki Polsat ma prawa do aż uwaga - 26 dyscyplin sportowych - z czego Polsat posiada najciekawsze dla Polskiego widza transmisje. 

 

Już nawet SportKlub i Fightklub posiadają więcej praw sportowych niż Canal+. 

 

To już się robi mało śmieszne. Mam kolegę który posiada najmniejszy pakiet w Polsacie.

 

Od piątku do niedzieli co chwila coś ciekawego w kanałach sportowych polsatu ogląda. A to piłka nożna, siatkówka, UFC i inne..

 

A u nas co? xD To już nie jest platforma premium odnośnie sportu. Trzymają ich chyba tylko premiery filmowe i oryginalne produkcje.

 

Na ten moment bliżej mi do Polsatu.

 

Uwielbiam szczególnie siatkówkę. Kiedyś w Canal+ była liga mistrzów CEV. A teraz? kibic siatkówki w canal+ nie obejrzy niestety ani jednego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2022 o 19:53, Vaniliovsky napisał:

Tak sobie przeglądam prawa telewizyjne różnych nadawców m.in Polsatu, Canal+, Eurosportu czy TVP.

 

W tym spisie teraz tak naprawdę widać jak Canal+ ma bardzo mało praw.

 

Oferta platformy Canal+ posiada prawa do jedynie 6 dyscyplin sportowych.

 

Taki Polsat ma prawa do aż uwaga - 26 dyscyplin sportowych - z czego Polsat posiada najciekawsze dla Polskiego widza transmisje. 

 

Już nawet SportKlub i Fightklub posiadają więcej praw sportowych niż Canal+. 

 

To już się robi mało śmieszne. Mam kolegę który posiada najmniejszy pakiet w Polsacie.

 

Od piątku do niedzieli co chwila coś ciekawego w kanałach sportowych polsatu ogląda. A to piłka nożna, siatkówka, UFC i inne..

 

A u nas co? xD To już nie jest platforma premium odnośnie sportu. Trzymają ich chyba tylko premiery filmowe i oryginalne produkcje.

 

Na ten moment bliżej mi do Polsatu.

 

Uwielbiam szczególnie siatkówkę. Kiedyś w Canal+ była liga mistrzów CEV. A teraz? kibic siatkówki w canal+ nie obejrzy niestety ani jednego meczu.

Klienci kablówek nie mają takich rozterek.

Oferta sportowa w jednym miejscu.

W dniu 13.03.2022 o 19:57, czerstwy napisał:

Uwielbiasz siatkówkę i jesteś w C+😂C+ to zawsze głównie pilka.

Znajomy ma fetysz, podobają mu się rudowłose kobiety a i tak jest w związku z brunetką.  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie dzwoniłem do canal+ bo potrzebuję drugiej niezależnej umowy z dekoderem. Pan na infolinii powiedział żebym się udał do punktu w tej sprawie, punkt mam w odległości 60 km. Widać, że bardzo im zależy na klientach i nowych umowach 😏. Ma ktoś jakiś numer, pod którym dadzą mi jakąś ofertę, czy musze się udać do Polsatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ofertę na atrakcyjnych warunkach możesz otrzymać jeśli posiadasz obecnie Muliroom post CYFRA+ (na kartach Cameleon) przy przedłużaniu Umowy, w innym przypadku nie ma żadnych promocyjnych warunków na kolejną Umowę, obowiązują takie same jak dla nowych Abonentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, original napisał:

Wiem, że przynajmniej były takie oferty bo w zeszłym roku dzwoniła do mnie Pani z infolinii i chciała mi dać niezależny dekoder z niższym pakietem na bardzo dobrych warunkach. Niestety nie zapisałem numeru. 

Nie przedłużałeś w tym czasie przypadkiem umowy ?Była kiedyś specjalna oferta dla przedłużających umowę na zakup drugiej umowy. Nie pamietam czy było to jakieś mega atrakcyjne warunki. W każdym bądź razie była to oferta czasowa, więc dzisiaj i tak byś nie skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dekoder ADB czy Technicolora? 
Bo na moim ADB już jakieś 30 minut temu  (około 14:30) po wyłączeniu na kilka sekund zasilania wróciły Eurosporty. Wcześniej wyłączenie zasilania nie dawało efektu.

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...