Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.04.2020 o 20:34, PawelTSW napisał:

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/comfort-24m-d2d?dllist=zco

 

Comfort za 9,99 przez 5 miesięcy, potem 39,99, 

Średnio 33,74

 

Bardzo dobra oferta dla nowych 

 

Orientuje się ktoś może jak by później wyglądało dopełnienie do Extra+, Canal+ i HBO? Zakładając, że zamawiamy najpierw sam Comfort+, a dopiero później dobieramy te opcje będąc już abonentem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy.

 

Szukam jakiejś informacji, bo na dany moment chciałbym uniknąć dzwonienia na infolinie.

Chciałem się dowiedzieć, czy jest w C+ możliwość podpisania umowy na rok, a nie dwa lata?

 

Jaki doradzicie najtańszy pakiet, który posiada w sobie kanały C+ z 4K jak i bez 4K, bo rozumiem, że to lekka dopłata do owej przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maniek357 napisał:

Na własnym sprzęcie (dekoder lub moduł z oferty "na kartę") można było podpisywać roczne umowy. Nie wiem jak teraz. Trzeba dzwonić 22 430 77 77.

Myśli kolega, że na własnościowym taniej wyjdzie jak brać nowe od C+?

Mam gdzieś dekoder, który był po abonamencie oraz teraz zakupiłem świeży moduł z ECP.

 

Ok już znalazłem informację w tym temacie na stronie.

Cena abonamentu na własnościowym sprzęcie jest mniejsza o parę zł. i widzę, że umowy na 12 miesięcy mają, ale z wyższą opłatą za abonament (zrozumiałe)

Edytowane przez 77pbox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
14 minut temu, maniek357 napisał:

Moduły są bez problemu do kupienia w sklepach internetowych, np w Hollex. 

 

https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html


Niedokładnie mi o to chodziło. Chciałbym się dowiedzieć, czy taki moduł jest dostępny w tej ofercie, na umowę:
https://sklep.pl.canalplus.com/prepaid-mix?pm_source=pl_canalplus
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuje z CP i zamierzam przejść do c+. Jak wygląda sprawa z piłką nożną w Canal + ? Wiadomo czy nadal będzie liga hiszpańska w telewizji? Bo niby miała byc umowa na 3 lata (ale było to w 2018r). Wiem ze C+ się sporo dzieli z Eleven. Dlatego dla sportu wolę jednak C+ bo w Polsacie nie mam  Canal plus i to boli okrutnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Azazell napisał:

Rezygnuje z CP i zamierzam przejść do c+. Jak wygląda sprawa z piłką nożną w Canal + ? Wiadomo czy nadal będzie liga hiszpańska w telewizji? Bo niby miała byc umowa na 3 lata (ale było to w 2018r). Wiem ze C+ się sporo dzieli z Eleven. Dlatego dla sportu wolę jednak C+ bo w Polsacie nie mam  Canal plus i to boli okrutnie. 

Jeszcze rok będzie, potem kolejny przetarg na prawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...