Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info z jednej z grup na fb: 

 

Cytat

Od dziś zmiany w ofertach głównych, przedłużeniach, opcjach dodatkowych i upgradach dekoderów. Jest też inna polityka rabatowa w umowach mvno.

 

Z istotnych zmian to nie ma już przy przedłużeniach pakietu Start, Comfort, Optimum, Superpremium, Superpremium 4k.

 

W nowych pakietach brak już pakietów z samą pełną paczką Canal+ - jest ona skomponowana od razu z Liga Mistrzów.

 

Są też inne ceny Netflixa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Pewnie zrezygnowali z Optimum, bo jest miedzy nim a Extra mała różnica w kanałach a spora w cenie. Ciekawe co teraz będą oferować na przedłużenie tym co maja Optimum lub Comfort...

Ja sądzę, że Optimum był zbyt atrakcyjny w swojej cenie i dlatego wyleciał. Podobnie jak kiedyś Comfort. Ja np. nie potrzebuje masę śmieci z Extra, więc na pewno nie przedłużę umowy z tym pakietem. Chyba, że mi go dadzą w cenie Optimum :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Faktyczne, według tabelki z regulaminu na pakiet Entry+ więcej filmu składają się: Entry+, Canal+ Seriale i FIlmy, HBO + Max Stanrdowy, Filmbox oraz Netflix.

Czyli taniej. Było 100 jest 95 :)

W poprzedniej wersji tego pakietu nie było przypadkiem paczki canal+ z ich kanałami sportowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się przed chwilą, że pakiet Superpremium+4K został zastąpiony pakietem SuperVIP+4K. Niestety nie wiem jak ta nowa odsłona wygląda cenowo, natomiast podobno, oprócz tego co miała wcześniej, zawiera na stałe kanały: Sundance HD, History 1 i 2, Mezzo, Cinemax 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Ja sądzę, że Optimum był zbyt atrakcyjny w swojej cenie i dlatego wyleciał. Podobnie jak kiedyś Comfort. Ja np. nie potrzebuje masę śmieci z Extra, więc na pewno nie przedłużę umowy z tym pakietem. Chyba, że mi go dadzą w cenie Optimum :D

Ja mając pakiet Entry+ mogę w strefie CANAL+ w trakcie umowy zrobić rozszerzenie do Optimum+ za 39,99 zł/m, bo właśnie sprawdzałem.  Czyli wygląda na to, że nie można jedynie przedłużyć umowy z tym pakietem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No yo chyb od dzisiaj nie można. Dwa dni temu rozmawiałem w sprawie przedłużenia i jak najbardziej mogłem pozostać przy Optimum. Myślę, że przez kilka miesięcy jeszcze będzie to możliwe. Zawsze tak było, ze wycofywane pakiety w pierwszej kolejności dotyczyły nowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajdę najbardziej obrazowe przedstawienie jakie kanały są w danym pakiecie?

Pamietam, że kiedyś wygladało to tak, że była lista kanałów i jak wybrało się dany pakiet to te dostępne "podświetlały się".

Jest coś podobnego teraz?

 

co jest teraz odpowiednikiem pakietu optimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Martinos napisał(a):

co jest teraz odpowiednikiem pakietu optimum?

@Martinos Nie ma pakietu Optimum+ od dziś i nie będzie można przedłużyć umowy z odtworzeniem tego pakietu. Nie ma też odpowiednika tego pakietu i nie będzie. Od dziś będą do wyboru tylko trzy z podstawowych pakietów Entry+, Relax+ i Extra+. Biorąc od dziś nową umowę lub przedłużając obecną z pakietem Entry+ otrzymuje się w gratisie na miesiąc tak jak było dopełnienie do pakietu Relax+ z automatycznym wyłączeniem. Natomiast biorąc nową umowę lub przedłużając obecną umowę z pakietem Relax+ otrzymuje się w gratisie na miesiąc nie tak jak do tej pory dopełnienie do pakietu Optimum+, tylko uwaga dopełnienie do pakietu Extra+ z automatycznym wyłączeniem. Także po Relaxie+ następny pakiet to Extra+ i nie ma między nimi żadnego już pakietu od dziś w ofertach dla nowych i stałych Abonentów.

Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...