Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zgadzam się. Po aktualizacjach sport w Horizon TV bardzo dobrze wygląda na 55 calach. default_smile.png

Ja mam 40 cali, jakość na kanałach niesportowych wygląda bardzo dobrze w aplikacji Canal+, jest lepsza niż  w Player+. Dzięki aplikacji C+ dowiedziałem się, czym jest kometa zamiast piłki ?, w kablowce takich bajerów nie widziałem na swoim TV wcześniej.  W Horizon TV jest tylko 720p, o ile nie mylę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA, Play Now czy wspomniany Horizon GO też na początku zanim nie dostały aktualizacji jakością nie przyciągały uwagi.

Canal+ OTT, jak widać, w tym temacie nie jest wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingofsouth napisał:

Na 40 calach to i NC+GO wygląda rewelacyjnie ?

Edit:

Najlepiej wyglądające kanały w aplikacjach na moim 55 calowym Smart TV:

TOP 4

  1.  IPLA/Vectra Online
  2.  Play Now
  3.  Horizon TV
  4.  OTT Canal+

Możecie mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę, ale żadna z wymienionych aplikacji na dzień obecny nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej telewizji satelitarnej lub kablowej, biorąc pod uwagę takie czynniki jak: jakość ( bitrate na ekranach min 55 cali) i pakietyzację( dostęp do wachlarza kanałów od różnych nadawców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem , że wszystkie usługi streamingowe to dla mnie dodatek do tradycyjnej TV. Dzięki nim będąc abo PC+ mam w swoim domu kanały zarówno z oferty swojego operatora jak i CP.  Poza tym Idealnie się sprawdzają podczas wyjazdów oraz gdy mamy taką pogodę jak obecnie , ulewy, burze i inne kataklimzy

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i fajnie byłoby, gdyby abonenci platformy Canal+ mogli bez dodatkowych opłat i kombinowania szybko i wygodnie obejrzeć mecz na swoim TV przez internet, kiedy przez satelitę nie mogą. Mi odpalenie meczu na tv przez nc+ GO na tablet zajęło około 5 minut. Ta sama czynność przez OTT zajmuje 30s. Osobiście nie miałbym nawet problemu z tym, że jest mniej kanałów. Po prostu chcę mieć możliwość szybkiej zmiany SAT/IPTV, nawet jeśli tylko na kanałach sportowych (filmy i programy można szybko odpalić w nc+ GO na dekoderze). 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ czyli jesteś zainteresowany pakietem sportowym.

Pytanie jeśli poprawią  jakość,  to dopłacisz do tej usługi Canal+ za te udogodnienia, które wymieniłeś lub zmienisz sat na dostęp do aplikacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacać nie będę... Mam jeszcze 18 miesięcy do końca umowy sat. Liczę, że do tego czasu nc+ GO zmieni się na jakąś formę darmowego dostępu do nowego C+ dla abonentów. Czy zmienię sat na IPTV, czas pokaże. Na razie nie wyobrażam sobie moich współlokatorów zmieniających aplikacje tylko po to, żeby zmienić kanał. Choć mi osobiście na jakimś szybkim TV boxie już to nie przeszkadza i myślę, że to idzie raczej w tę stronę niż w stronę sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, _Artek_ napisał:

 liczę że do tego czasu nc+ go zmieni się na jakąś formę darmowego dostępu do nowego c+ dla abonentów

Zmienią nazwe z NC+GO na Canal+ i będziesz miał swoją nową upragnioną  usluge.  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...