Jump to content

Muki

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Muki

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślałem, że nagrywanie działa tylko oglądanego kanału, nie sprawdzałem dokładnie mydelniczki. A jak z ich działałaniem, wieszają się tak jak wifiboxy?
 2. Odnośnie 4k na tv 1080p nie powiem, ale to można by już powiedzieć jak 1080p o dobym bitrate, bo ciężko spotkać się z kanałem o bitrate powyżej 15mb. Tylko w nc+ go jest zablokowane rozumiem, że jako kanał tego nie sprawdza dopiero przy vod i nie da się tego ominąć?
 3. @Paweł Kolega planuje, się pozbyć swojego więc, nie nowy, max 110zl, chce rozbudować o kilka dekoderów, ale to nic pewnego. Jeśli będzie działała ta 24 bo to w sumie prawie to samo co 32 to może i warto spróbować.
 4. Tylko HB chyba, że nowe kanały 4k będą na Astrze bo nie będą mieć miejsca. Ten Inverto 32 kanałowy mi się najbardziej podoba bo jest biały ale taniej niż za 190zł nie mogę znaleźć bez przesyłki. Opticum wyjdzie coś około 105zł a Inverto 24 jakieś 80zł, ale czarny. Trudna decyzja.
 5. Tak, tylko, że do odbioru (nie nagrywania) i mają już swoje lata. Ciekawe czy będą rozwijać to w multi ?
 6. To co doradzacie Optimum 8 kanałowy czy ten Inverto 24 kanałowy ?
 7. Niby tak, ale kupując taki inverto 32 kanałowy nie kupujemy na 5 lat, tylko na dużo dłużej. Juz dawno powinni udostępniać lepsze dekodery do multi, żeby robić instalacje tylko na jednym przewodzie.
 8. Czy prawdą jest, że konwerter z czasem traci swoją żywotność, wzmocnienie? Spotkałem się z takim stwierdzeniem montera, co mnie bardzo zaniepokoiło iż klienci którzy nie mają doświadczenia będą wymieniać konwerter w razie pogorszenia sygnału (chociaż powód będzie inny).
 9. Czyli zostałem wprowadzony w błąd bo w Polsacie nie ma 32 kanałowego lecz 24, nie wiem skąd te informacje ?? Czym się różni oprócz tego , że jeden jest biały a drugi czarno biały IDLU-24UL40-PLSTM-BPP od IDLU-24UL40-UNMOO-OPP ?
 10. Ja mówię cały czas o Ultrabox. Jedynie jak mówisz problem może się pojawić w przypadku dekodera z multiroomu przy zastosowaniu rozdzielacza, tego nie wiem ciekawe czy ktoś na forum to testował, bo na Ultraboxie jest na liście i zajmuje pozycje od 9 do 16 jak podaje Robo92 to rozumiem, że wsparcie jest dla 32 kanałowego?
 11. Byłem w kilku salonach Polsat, ale tam mają tylko 24 kanałowe nie mają 32. Jak to jest ?
 12. W CP dają go chyba tylko do umowy za 69 ? Czemu Cie nie urządza potrzebujesz legacy ? Tego Opticuma 8 kanałowego nie ma na liście w Ultraboxie jest tylko ten 4 kanałowy. Inverto 32 ma dziurki, tam nie dostanie się woda albo wilgoć ?
 13. Gdzieś taki widziałem, myślałem, że sprzedawca wpisał glupoty bo jest identyczny, ale 170 to już prawie mamy 32 kanałowy za 200zł.
 14. Zastanawiam się czy warto dopłacać do Inverto 32 kanałowego, czy możemy w przyszłości np mając multiroom podłączyć sobie rozdzielacz i mieć te same funkcje na drugim dekoderze, problem jest jedynie taki, że w ofercie multi dają tylko zwykły dekoder co prawda jest wejście na Unicable, ale nic poza tym. Jeśli chodzi o listę ulubionych i fast zapping to fatalna sprawa, że to nie działa, dla mnie taka lista to podstawa, żeby nie widzieć programów SD albo tych których nie ma w ofercie lub się nie nadają. Odnośnie Ad 3 to nawet jeśli kanałów na konwerterze będzie 8 to i tak fast zapping ma zarezerwowane tylko 3 kanały. Opticumy różnią się elektroniką od inverto, czy podobne?
 15. Czyli rozumiem, że nie działa tylko na dCSS, ale na SCR również. 1. Działa to na zasadzie, że mając 4 kanały na konwerterze i nic nie nagrywając, pozostają 3 kanały do fast zappingu a kiedy nagrywamy 3 programy i 4 oglądamy fast zapping nie działa? 2. A jeśli mamy zrobioną listę ulubionych kanałów i np mamy kanał 1 a następny po nim z listy jest 4 lub 10 to może szybkie przełączanie nie działać poprawnie ? (przełączając p+/p-) 3. "Fast zapping korzysta z tylu ile ma dostępnych wolnych częstotliwości" - czyli maksymalnie 7, przewiduje 3 do przodu 4 do tyłu ? (oczywiście nic nie nagrywając)
×
×
 • Create New...