Jump to content

Muki

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Muki

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To świetnie, myślałem, że potrzebny jest programator do tego. Technicolor powinien być w multiroom jako drugie urządzenie.
 2. Już mam, i ten działa bez problemu. Jakbym chciał dodać kiedyś kolejny dekoder, to kupuje rozgałęziacz i ustawiam ręcznie częstotliwości, czy wchodzą tak samo z automatu ?
 3. Do dekodera tak, ja zrozumiałem, że mówisz o instrukcji do konwertera, przepraszam Już patrzyłem, faktycznie jest informacja o tym, że można przywrócić ustawienia producenta, tylko ja wcześniej interpretowałem słowo zaprogramowany w sensie, że aby go przeprogramować muszę posiadać programator który musiał bym zakupić, niestety nie zagłębiałem się w to jeszcze aż tak głęboko. w takim razie do czego ma służyć ten programator skoro ręcznie mogę to samo wykonać z pozycji dekodera ?
 4. Nie wiedziałem, że do tego konwertera istnieje instrukcja obsługi, zaskoczyłeś mnie
 5. Model Inverto 32 kanałowy zaznaczone pozycje z częstotliwościami w menu dekodera były 9-16 i tylko trzy działały. Rozmawiałem ze sprzedawcą i wymieni na nie zaprogramowany. Ja mam Utraboxa nie Evoboxa. Jakbym wiedział, że sam mogę przestawić to bym nie decydował się na wymianę, ale nikt nie tego nie napisał wcześniej.
 6. Okazuje się, że mam zaprogramowany pod CP, pod C+ nie trzeba programować.
 7. Tzn że każdy kto podłączyć musi sobie ręcznie częstotliwości wprowadzić ? Jak mam go ustawić żeby działał na wszystkich 8 ?
 8. Określiłem, że chce do canal+ bo można było wybrać na stronie. Na pudełku jest naklejka CP czyli wysłali konwerter zaprogramowany pod Cyfrowy Polsat?
 9. Tzn? Od 9 do 16 mam zaznaczone w trybie test mam 1128, 1164, 1256, 1292, 1328, 1364, 1458, 1494.
 10. Dekoder Ultrabox + Inverto unicable II Zmieniłem konwerter ze zwykłego na Unicable II i w ustawieniach mam kanał od 9 do 16 z czego około 78% pokazuje kanał 9, 14, 16 a inne 0%, czy trzeba korygować antenę po zmianie konwertera czy jest źle zaprogramowany ?
 11. To nie będzie My Canal ? Ogólnie to jak można za taki My Canal brać pieniądze przecież np w takim nc+go nie ma prawie żadnej jakości nie mówiąc już o filmach z 90 lat
 12. Myślałem, że nagrywanie działa tylko oglądanego kanału, nie sprawdzałem dokładnie mydelniczki. A jak z ich działałaniem, wieszają się tak jak wifiboxy?
 13. Odnośnie 4k na tv 1080p nie powiem, ale to można by już powiedzieć jak 1080p o dobym bitrate, bo ciężko spotkać się z kanałem o bitrate powyżej 15mb. Tylko w nc+ go jest zablokowane rozumiem, że jako kanał tego nie sprawdza dopiero przy vod i nie da się tego ominąć?
×
×
 • Create New...