Jump to content

Muki

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Muki

 1. To świetnie, myślałem, że potrzebny jest programator do tego. Technicolor powinien być w multiroom jako drugie urządzenie.
 2. Już mam, i ten działa bez problemu. Jakbym chciał dodać kiedyś kolejny dekoder, to kupuje rozgałęziacz i ustawiam ręcznie częstotliwości, czy wchodzą tak samo z automatu ?
 3. Do dekodera tak, ja zrozumiałem, że mówisz o instrukcji do konwertera, przepraszam Już patrzyłem, faktycznie jest informacja o tym, że można przywrócić ustawienia producenta, tylko ja wcześniej interpretowałem słowo zaprogramowany w sensie, że aby go przeprogramować muszę posiadać programator który musiał bym zakupić, niestety nie zagłębiałem się w to jeszcze aż tak głęboko. w takim razie do czego ma służyć ten programator skoro ręcznie mogę to samo wykonać z pozycji dekodera ?
 4. Nie wiedziałem, że do tego konwertera istnieje instrukcja obsługi, zaskoczyłeś mnie
 5. Model Inverto 32 kanałowy zaznaczone pozycje z częstotliwościami w menu dekodera były 9-16 i tylko trzy działały. Rozmawiałem ze sprzedawcą i wymieni na nie zaprogramowany. Ja mam Utraboxa nie Evoboxa. Jakbym wiedział, że sam mogę przestawić to bym nie decydował się na wymianę, ale nikt nie tego nie napisał wcześniej.
 6. Okazuje się, że mam zaprogramowany pod CP, pod C+ nie trzeba programować.
 7. Tzn że każdy kto podłączyć musi sobie ręcznie częstotliwości wprowadzić ? Jak mam go ustawić żeby działał na wszystkich 8 ?
 8. Określiłem, że chce do canal+ bo można było wybrać na stronie. Na pudełku jest naklejka CP czyli wysłali konwerter zaprogramowany pod Cyfrowy Polsat?
 9. Tzn? Od 9 do 16 mam zaznaczone w trybie test mam 1128, 1164, 1256, 1292, 1328, 1364, 1458, 1494.
 10. Dekoder Ultrabox + Inverto unicable II Zmieniłem konwerter ze zwykłego na Unicable II i w ustawieniach mam kanał od 9 do 16 z czego około 78% pokazuje kanał 9, 14, 16 a inne 0%, czy trzeba korygować antenę po zmianie konwertera czy jest źle zaprogramowany ?
 11. To nie będzie My Canal ? Ogólnie to jak można za taki My Canal brać pieniądze przecież np w takim nc+go nie ma prawie żadnej jakości nie mówiąc już o filmach z 90 lat
 12. Myślałem, że nagrywanie działa tylko oglądanego kanału, nie sprawdzałem dokładnie mydelniczki. A jak z ich działałaniem, wieszają się tak jak wifiboxy?
 13. Odnośnie 4k na tv 1080p nie powiem, ale to można by już powiedzieć jak 1080p o dobym bitrate, bo ciężko spotkać się z kanałem o bitrate powyżej 15mb. Tylko w nc+ go jest zablokowane rozumiem, że jako kanał tego nie sprawdza dopiero przy vod i nie da się tego ominąć?
 14. @Paweł Kolega planuje, się pozbyć swojego więc, nie nowy, max 110zl, chce rozbudować o kilka dekoderów, ale to nic pewnego. Jeśli będzie działała ta 24 bo to w sumie prawie to samo co 32 to może i warto spróbować.
 15. Tylko HB chyba, że nowe kanały 4k będą na Astrze bo nie będą mieć miejsca. Ten Inverto 32 kanałowy mi się najbardziej podoba bo jest biały ale taniej niż za 190zł nie mogę znaleźć bez przesyłki. Opticum wyjdzie coś około 105zł a Inverto 24 jakieś 80zł, ale czarny. Trudna decyzja.
 16. Tak, tylko, że do odbioru (nie nagrywania) i mają już swoje lata. Ciekawe czy będą rozwijać to w multi ?
 17. To co doradzacie Optimum 8 kanałowy czy ten Inverto 24 kanałowy ?
 18. Niby tak, ale kupując taki inverto 32 kanałowy nie kupujemy na 5 lat, tylko na dużo dłużej. Juz dawno powinni udostępniać lepsze dekodery do multi, żeby robić instalacje tylko na jednym przewodzie.
 19. Czy prawdą jest, że konwerter z czasem traci swoją żywotność, wzmocnienie? Spotkałem się z takim stwierdzeniem montera, co mnie bardzo zaniepokoiło iż klienci którzy nie mają doświadczenia będą wymieniać konwerter w razie pogorszenia sygnału (chociaż powód będzie inny).
 20. Czyli zostałem wprowadzony w błąd bo w Polsacie nie ma 32 kanałowego lecz 24, nie wiem skąd te informacje ?? Czym się różni oprócz tego , że jeden jest biały a drugi czarno biały IDLU-24UL40-PLSTM-BPP od IDLU-24UL40-UNMOO-OPP ?
 21. Ja mówię cały czas o Ultrabox. Jedynie jak mówisz problem może się pojawić w przypadku dekodera z multiroomu przy zastosowaniu rozdzielacza, tego nie wiem ciekawe czy ktoś na forum to testował, bo na Ultraboxie jest na liście i zajmuje pozycje od 9 do 16 jak podaje Robo92 to rozumiem, że wsparcie jest dla 32 kanałowego?
 22. Byłem w kilku salonach Polsat, ale tam mają tylko 24 kanałowe nie mają 32. Jak to jest ?
 23. W CP dają go chyba tylko do umowy za 69 ? Czemu Cie nie urządza potrzebujesz legacy ? Tego Opticuma 8 kanałowego nie ma na liście w Ultraboxie jest tylko ten 4 kanałowy. Inverto 32 ma dziurki, tam nie dostanie się woda albo wilgoć ?
×
×
 • Create New...