Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I później opinia o Polakach jest jaka jest. Zupełnie jak promocja w Lidlu gdzie brano produkty i po chwili oddawano puste bo produkt się nie spodobał. Nie zaprzeczam, że jak nie ma zabezpieczeń to aż trudno nie skorzystać . Ja na razie testuje ale za miesiąc to chyba wrócę do player lub ipli. Brakuje mi Discovery i samego hbo go. Jakoś mi zależy na listach oglądanych i obejrzanych odcinków seriali. A jakość zdaje się wszędzie ta sama- słaba jak to w naszym kraju. Niemieckie programy na satelicie w sd wyglądają lepiej niż u nas w hd więc czego się spodziewać po usługach w streamingu.

Uwaga do canal - na canal Premium od kilku dni brak programy oraz możliwości cofania. Dźwięk na różnych programach jest nie znormalizowany co skutkuje tym, że każdy kanał ma inny poziom dźwięku. Irytujące zwłaszcza w nocy.

Na player od kilku dni jest możliwość cofania tydzień wstecz więc w canal też by mogli to wziąć pod uwagę.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny minus tej usługi.

Taki Stars, Stopklatka, czy Zoom i inne  z lepszym bitrate ( HD) byłyby mile widziane,  ale operator uznał,  że po co. ..

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak  opłacalne byłoby to dla operatora.Od razu pojawiły by się rezygnacje z pakietu  Eleven  przez sat. Pakiet obecnie stanowi część umowy na Superpremium 4K, który jest jednym z droższych .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann , nie rozpędzaj się tak.

Ja napisałem , ze się kiedyś może pojawić , ale będzie dołączony do dekodera. Nie będzie tak jak ty sobie to myślisz.

Znowu widzisz świat przez różowe okulary ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o tym , ale już widzę te maślane oczy , niektórych userow ;)

PC+ nie pozwoli sobie na odpływ abo z satelity i nie da czegoś na czym by nie moglu zarobić.

Eleven Sports 1 4K + dekoder OTT Canal+ ,  tak to będzie wyglądać w przyszłości. :mrgreen:

Edit:

Ja się nie zdziwię jak tak samo będzie z Canal+4K w usłudze. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

@lukimann , nie rozpędzaj się tak.

Ja napisałem , ze się kiedyś może pojawić , ale będzie dołączony do dekodera. Nie będzie tak jak ty sobie to myślisz.

Znowu widzisz świat przez różowe okulary ;)

 

Jako pakiet ze zobowiazaniem, nawet nie jako odpowiednik pakietu sat a za to w wyższej cenie.Dekoder + oferta 4K.

Tak to sobie wyobrażam i  raczej nie przez różowe okulary ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to kanały sportowe dostępne przez PC+ z nawiązką rekompensują tą niedogodność..A jak komuś jeszcze  brakuje kanałów na sat to pozostaje np. streaming jako dodatek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...