Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, lukimann napisał:

Myślę, że moje podejście do tego tematu jednak też dotyczy pewnej liczby abonentów.

Mam identycznie jak Ty, dlatego dziwią mnie ludzie którzy twierdzą, że SAT nie jest w odwrocie i tylko co miesiąc sprawdzają jakie to filmy będą do obejrzenia na C+ albo HBO.

Z ponad rocznym opóźnieniem po  premierze w kinach oraz max w jakości HD od niedawna w 4K na Canal+ 4K ale to nie wszystkie wytwórnie.

Ponadto Bitrate Canal+ 4K a płyty UHD  czy nawet "czystego remuxu" nie ma nawet co porównywać

Dla mnie gdyby nie sport, Tv w jakiejkolwiek formie mogłaby nie istnieć.

Seriale z Netflixa i HBO GO a filmy z krążków UHD.

Edytowane przez Bushiken
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bushiken napisał:

 

Ponadto Bitrate Canal+ 4K a płyty UHD  czy nawet "czystego remuxu" nie ma nawet co porównywać

 

A kto porównuje???Chyba , tylko ty no może jeszcze z dwie osoby z forum ? 

Filmy na Canal+4K są dodatkiem , sport dla mnie się tam liczy. Do filmow i seriali w 4K to mam Netflix oraz Amazon.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kingofsouth napisał:

A kto porównuje???Chyba , tylko ty no może jeszcze z dwie osoby z forum ? 

Filmy na Canal+4K są dodatkiem , sport dla mnie się tam liczy. Do filmow i seriali w 4K to mam Netflix oraz Amazon.

 

Czyli masz takie samo podejście jak ja i kilku innych użytkowników forum , niestety jest nas tylko garstka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert03 napisał:

Przynajmniej 1x/mc mam telefon z CA z propozycją dokupienia pakietu Canal+. Niestety cena dla mnie jest za wysoka więc co miesiąc odpowiadam: Wykupię jak rozdzielicie sport od filmów....

Pełny pakiet 10C+ proponują pewnie za 25 zł.Jak doliczysz darmowy miesiąc aktywacji średnia wyjdzie jeszcze niższa. Myślisz, że po ewentualnym rozdzieleniu będą sprzedawać dostęp po około 13 zł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Trochę dziwna sytuacja, bo jak przeglądasz katalog filmy , to jest tam HBO. 

Wychodzi na to , że jest HBO OD a nie ma HBO GO 

Bo HBO Go jest usługą od HBO. MyCanal to usługa podobna do HBO Go oferowana od C+.  Więc jak w aplikacji mają umieścić drugą aplikację?. 

Być może apka HBO Go pojawi się na Boxach Canal+.  

 

@Pawel Januszom C+ Sport będą za 0 rozdawali po wykupieniu paczki C+ 10 sztuk  za 25 zeta :-D

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał:

Pełny pakiet 10C+ proponują pewnie za 25 zł.Jak doliczysz darmowy miesiąc aktywacji średnia wyjdzie jeszcze niższa. Myślisz, że po ewentualnym rozdzieleniu będą sprzedawać dostęp po około 13 zł ?

 

 

Nie myślę tak i tego nie oczekuję :-). Mi chodzi o zasadę a nie o cenę.  Jeżeli coś jest warte swojej ceny to porostu to kupię.  Nie uznaję zasady "więcej za mniej" bo wtedy czuję się oszukany i naciągnięty niestety. Nikt przecież czegoś za darmo nie daje.   

Nie chce płacić za kanały sportowe i nie chcę płacić za ilość kanałów.  Nie jestem Januszem  jak się tu niektórym mogłoby wydawać po tym co napisałem :-) .  Wolę sprzęt i technologię niż samą treść telewizyjną :-).

 

Pakiet OTT jest fajny bo zapowiada nowe rozdanie w pakietach telewizyjnych w podziale treści. Mi się podoba podejście widać że jakieś lody, skamieliny, pakietyzacji się kruszą. To dobry znak. Ktoś w końcu dostrzegł że może warto zaoferować konkret za dobrą cenę niż sieczkę z reklamami ża bardzo kiepską cenę. 

Druga fajna sprawa to biblioteka filmów - za abonament mam filmy i oglądam kiedy chcę. Kanały linearne Canal plus niekoniecznie są tam potrzebne. 

Trzecia fajna sprawa to brak dekoderów, szmerów bajerów i możliwość oglądania treści na kilku odbiornikach.  W zasadzie na każdym telewizorze w domu.

Wada - nie działa na systemie TIZEN. Dla mnie to podstawa bo niestety taki sprzęt mam... :(

 

Ja chętnie bym już dziś zrezygnował z pakietu Canal Plus (zostawił tylko pakiet start w telewizji na kartę) i w zamian wziął pakiet OTT za 50 PLN - filmowy z kanałami Canal+ i HBO.

Niestety dzwoniłem i w obecnej sytuacji jest to niemożliwe :-)  Muszę czekać do końca zobowiązania czyli jeszcze jakieś 15 miesięcy :-) . Czyli jak pisałem wyżej klienta nie widać zza procedur zasad i procesów :-).

Pakiet OTT przetestowałem i obecnie zrezygnowałem. Gdy chciałem wznowić subskrypcję zażądali pieniędzy. Czyli 2 x danego pakietu testować nie można :-). Jak się wycofasz nie ma powrotu do pakietu bez opłaty.

 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Robert03 napisał:

 

 Technologia 8K, 10K tego nie zmieni. Treść mi nie odpowiada a jakość jest fajna ale nie zatrzyma na długo przy ekranie :-)

Wada - nie działa na systemie TIZEN. Dla mnie to podstawa bo niestety taki sprzęt mam... :(

 

 

Tizen i konsole tego brakuje.

Co do technoligi to obejrzany mecz na Canal+4K powoduje to ,  że już na kanał HD nie zwracasz uwagi. Męczę się strasznie jak muszę oglądać w takiej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym dekoderku do MyCanal będzie pewnie możliwość instalacji aplikacji z Google Play sklepu jak na innych tego typu urządzeniach.

Ciekawe jak sobie poradzi z obsługą

  • HBO GO
  • Netflix
  • Tidal
  • Spotify
  • Amazon
  • Horizon TV
  • IPLA
  • WP Pilot

To wszystko zainstalowane , myślę , że nie zamuli takiej super technologi jaką PC+ ukrywa przed nami :rofl:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawop napisał:

Pojawił się w serwisie film Czarownica 2, co po raz kolejny potwierdza, że w C+ OTT jest HBO OD, a nie jak myśleli niektórzy HBO Go.

 

To nie tak, że niektórzy myśleli, tylko samo C+ tak twierdziło :). To jest grafika z oficjalnego komunikatu:

 

CANALplus-nowa-telewizja-przez-internet-

 

No ale jest tam też pakiet 4K UHD... ;).

A i tak właśnie jakoś pamiętałem, że na głównej stronie logo HBO GO też było (screen za spidersweb). Teraz już go nie ma. Profeska.

 

 

canal-plus-telewizja-przez-internet-3.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu mieli na wprowadzenie usługi , a oni taki bubel zaserwowali , który będzie trwał jak wirus ;)

Edit:

 

 

36 minut temu, Pawop napisał:

Pojawił się w serwisie film Czarownica 2

 

 

 

Pojawił się z  bitrate 2,5 Mb/s

Czarownica-2.jpg

Dziwne , gdyż kanał HBO w MyCanal ma bitrate około 6 Mb/s

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=55]Pawop[/mention]
Taaa...nikt nie ujrzy Z subskrybentów C+Film w OTT na oczy zawartości HBO Go bez wykupienia tej usługi. 
Zobaczymy. Skoro C+Film posiada kanały HBO, to nie moźna wykluczyć, że bedzie też dostęp do HBO Go, na podobnej zasadzie jak jest w sieciach kablowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @ircios , kwota jest malutka , ale nie jest to za darmo :D

A z innej beczki , to czy nie odnosicie wrażenia tak jak ja , że jak wyjdzie pełno prawna aplikacja MyCanal , pakietyzacja się zmieni i nie będzie już tak różowo? ;)

Jakby nie patrzeć to tylko testy. Coś co jest teraz do momentu wypuszczenia dekodera , może się mocno zmienić :rofl:

I wykupuje się pakietyzacje na miesiąc to spore pole manewru dla operatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...