Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam.

 

W moim przypadku przerzucili ruch z felernego węzła w TPIX 195.149.233.99 do... PLIX.

Zasoby pobierane z n-16-X.dcs.redcdn.pl pozostały w TPIX - idą z drugiej sprawnej rury 195.149.232.156 (tvp.tpix.pl)

Wszystko co leci n-22-X.dcs.redcdn.pl idzie teraz z PLIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem tv box T-Mobile który  teraz sprzedają za 9 zł miesięcznie i aplikacja jeżeli chodzi o obraz na samsung 32 cale nawet nawet na 55 cale, samsung już gorzej na Player tv na smart zdecydowanie lepiej, zwłaszcza jeżeli chodzi o sport. Jeżeli jednak C+ zniknie z Playera to i tak to wezmę bo interesują mnie filmy, więc pakiet za 50 zł jak dla mnie idealny, no i bez umowy. Dokupuje jeszcze ich box i gitara. Boję się wiązać umową z PC+ na 2 lata bo jest coraz większe rozdrobnienie praw i może być coraz gorzej, nie chcę całej masy bzdurnych kanałów, których nie oglądam. A tu jest wolność. No chyba ze wróci na satelitę multipakiet z samym C+ i HBO, w co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tracer10 napisał:

Powiem tylko jedno gwoli przypomnienia.

Odepnijcie karty bo łatwo można zapomnieć.

Dzięki za przypomnienie. Właśnie to zrobiłem.

 

Póki co to nie ma za co tam płacić. Shielda przepinam do sypialni. Ćwiczenia odwołane.

Chyba Player nawet zaczął mi działać dobrze. W takim razie nie ma co przepłacać za usługę, którą będę musiał oglądać z udostępniania obrazu z telefonu bo nie ma aplikacji na samsunga. Wstyd. Za 135zł...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2020 o 18:16, kingofsouth napisał:

@Kaz.699, z ciekawości pytam ;)  Na jakim TV ty to ogląda

Samsung 40 cali

27 minut temu, umek napisał:

Czyli zadanie wykonane..ludziska zostaną przy umowach:)

Aha czyli to krytykanctwo bylo po to.... W zasadzie można było się domyślić bo część zarzutów była absurdalna...cieszy że Canal Plus otworzył się na nowych klientów takie kiszenie się we własnym sosie uwstecznia;)))ps ja nie zostanę przy umowach bo ich po prostu nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kaz.699 napisał:

Samsung 40 cali

Aha czyli to krytykanctwo bylo po to.... W zasadzie można było się domyślić bo część zarzutów była absurdalna...

Pozdrawia user Samsunga Smart TV 55 cali..

Kalkulatory i zegarki w gotowości  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że na prędko uruchamiali serwis.

 

Teraz chciałem uruchomić zapisany materiał z 'moja playlista' - remont w 48h z domo+, klikam i

'L'application a perdu la connexion avec les serveurs CANAL. Vous pouvez reessayer dans quelques instants.'

 

Ponawianie uprawnień nie działa. A wyszukiwarka zamiast wyników wali 'Nie masz dostępu do tych treści'

Mały Zgon nadal wali: 'Erreur Błąd szyfrowania. La duree de la licence DRM est incorrecte'

 

W takiej postaci powinni uruchomić darmowy dostęp na czas nieokreślony i płacić za zgłaszane błędy.

Edytowane przez kozaa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest, że jak to jest dla kogoś pierwszy serwis tego typu to może go skutecznie zniechęcić do korzystania z VOD, telewizji przez Internet itd.

Rozmawialem wczoraj ze znajomą, która odpaliła sobie Canal+ na swoim Apple TV (i jeszcze trafiła tak, że u niej wszystko dwa dni cięło) i powiedziała mi, że gdyby nie to, że wie jak dobrze i bezproblemowo działa Netflix czy Prime Video to by stwierdziła, że streaming to dalej jest jakaś zabawa jak w czasach Real Playera ;).

Może z drugiej strony właśnie o to chodzi... Dużo ludzi stwierdzi, że to nie ma sensu i przedłuży umowę z dekoderem od operatora na kolejne dwa lata.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Oni postanowili odpalić to w takiej postaci jaką widzimy, dać wczesny dostęp kilku gościom z pajonk czy marczakwebu, zapłacić im kilkanaście tysięcy aby nakręcili 5 filmów i skrobneli 3 pisanki i uznali, że to się sprzeda.

 

No nic, może kiedyś poprawią.

 

 

Póki co na moje zgłoszenie, że siadł dwa dni temu ich serwis z TPIX nawet nie odpowiedzieli. Na plus, że sam wiceprezes zarządu atende pchnął mojego maila do admina i sobie z nim pisałem i badaliśmy co się stało ;)

Cytat

xxxxx.png

 

tak btw. Bo już z TPIX idzie wsio bez problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...