Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, śmiechu warte napisał:

To nie jest usługa dla takich jak ty, czyli wymagających dobrego obrazu. To jest usługa dla ludzi, którzy zamiast o jakości, nawijają o dzieleniu się na pół opłatami za konto albo kiedy dostaną za friko w ramach nc+GO. Narzekających będzie garstka dlatego nie sądzę, by mieli parcie na poprawę. 

Tu się z Tobą zgadzam. Większość tego naszego narodu to niestety ciemna masa. Mam wrażenie, że jakby bochenek chleba kosztował nagle 10 zł, to baranki zapłaciliby bez wahania i z podkulonym ogonem. I niestety Canal+ ma takie samo podejście od lat do klienta. Dlatego niepłacenie za g... usługę MOŻE ich zreflektuje. Ze mnie barana nie zrobią.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, śmiechu warte napisał:

To nie jest usługa dla takich jak ty, czyli wymagających dobrego obrazu. To jest usługa dla ludzi, którzy zamiast o jakości, nawijają o dzieleniu się na pół opłatami za konto albo kiedy dostaną za friko w ramach nc+GO. Narzekających będzie garstka dlatego nie sądzę, by mieli parcie na poprawę. 

Zapominają ludziska , że od byle jakości jest NC+GO, to tam mamy oglądać na laptopach, smartfonach, tabletach. MyCanal stworzony jest do tego by oglądać na dużych TV. Jednak sport w tej aplikacji to wyboista droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bugmenot napisał:

Jakość, do tego 7 dni catchupu bardzo fajnie zorganizowanego. Co do oferty programowej to też już co kto woli.

W OTT Polsatu są Eurosporty, Polsaty Sport Premium czy Cinemaxy, których się w OTT C+ nie uświadczy. Jest też normalne HBO GO.

Do tego tematyczne TVNy i Discovery.

Ott CP jest dostepne wyłącznie przez dekoder stąd być może obecność kanałów Discovery czy Eurosport. Poczekajmy aż c+ wprowadzi swój dekoder. Wydaje się że oferta na nim powinna być bogatsza bo inaczej nikt by im tego nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was zastanawia się nad rezygnacją z oferty satelitarnej PC+ i przejście na usługę MyCanal to zdecydowanie odradzam. Obecnie to nie ma sensu.

Zarówno oferta jak i jakość obrazu jest mało zadowalająca, chyba , że ktoś z was wyrzuca TV i będzie oglądał z rodziną na laptopie :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukimann napisał:

Poczekajmy na....C+ 4k, Eleven 4K... ;)

 

Że co?Nie rozśmieszaj mnie ;) Eleven Sports 1 4K to mit , każdy kto będzie miał możliwość zobaczenia sam się przekona. Czekam na 18:30 może wkońcu tam będzie Natywne 4K.

Co do C+4K jak oglądałem wczorajszy mecz, to stwierdza, że zanim się pojawi w MyCanal to im lata świetlne zajmie. Nie widzę tego. By pojawiła się jakość 4K HDR + 5.1 dzwiek to potrzebni są ludzie z Netflixa/Amazona.  PC+ w streamingu tego nie ogarnie :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na stronę,klikam darmowy miesiąc i mam info "TESTUJ bezpłatnie w pierwszym miesiącu".Dla mnie oczywiste jest,że te testy to bardziej są dla nadawcy,więc nie rozumiem tych narzekań na jakość usługi.Dopracują to w ciągu 1-2 miesięcy i będzie śmigać tak jak sobie wymarzyliście.Róbcie skriny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, levybydg napisał:

Wchodzę na stronę,klikam darmowy miesiąc i mam info "TESTUJ bezpłatnie w pierwszym miesiącu".Dla mnie oczywiste jest,że te testy to bardziej są dla nadawcy,więc nie rozumiem tych narzekań na jakość usługi.Dopracują to w ciągu 1-2 miesięcy i będzie śmigać tak jak sobie wymarzyliście.Róbcie skriny?

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, swordfish napisał:

Czy ktoś oglądał z was transmisje sportowe na Amazon Prime Video? Rok temu chyba był tenis. Czy da się porównać jakość przekazu APV i C+ w streamingu?

Widziałem tenis , siatkę oraz NFL . Szału nie było :/

Edit:

Siatka na Amazon :

https://www.primevideo.com/detail/0QX41I7QVC28MJ6BW31CAQA0QL/ref=atv_sr_def_c_unkc__63_1_3?sr=1-63&pageTypeIdSource=ASIN&pageTypeId=B07QXFSG8N&qid=1590824107

https://www.primevideo.com/detail/0QX41I7QVC28MJ6BW31CAQA0QL/ref=atv_sr_def_c_unkc__63_1_3?sr=1-63&pageTypeIdSource=ASIN&pageTypeId=B07QXFSG8N&qid=1590824271

 

Tenis na Amazon:

https://www.primevideo.com/detail/0NQ14RVLT811YC93ZP0X3QQCMY/ref=atv_sr_def_c_unkc__15_1_15?sr=1-15&pageTypeIdSource=ASIN&pageTypeId=B07W182NG1&qid=1590824395

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Premier League była w zeszłym roku i część meczy pokazywali w 4k HDR, wyglądało to bez zarzutu, ktoś tu z forum też chyba oglądał o ile pamiętam

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Ott CP jest dostepne wyłącznie przez dekoder stąd być może obecność kanałów Discovery czy Eurosport. Poczekajmy aż c+ wprowadzi swój dekoder. Wydaje się że oferta na nim powinna być bogatsza bo inaczej nikt by im tego nie kupił

Nie tylko, masz razem z tym CP GO i wszystkie te kanały też tam sa.

A jakość jest tam taka jak w Ipli, a nie jak np. w NC+ GO :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, levybydg napisał:

Wchodzę na stronę,klikam darmowy miesiąc i mam info "TESTUJ bezpłatnie w pierwszym miesiącu".Dla mnie oczywiste jest,że te testy to bardziej są dla nadawcy,więc nie rozumiem tych narzekań na jakość usługi.Dopracują to w ciągu 1-2 miesięcy i będzie śmigać tak jak sobie wymarzyliście.Róbcie skriny?

Zakładam, że nie poprawią tego w ciągu najbliższych 2 lat, o ile w ogóle.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, frankie1905 napisał:

Na szczęście są dostępne inne legalne zagraniczne aplikacje do oglądania meczów. Nie zapłacę Canal+, to zapłacę innym zagranicznym legalnym dostawcom treści sportowych, tj. za lepszą jakość, nawet 4K, za większą liczbę meczów (chociażby Premier League) i bez zobowiązań. 

 

To już OTT Cyfrowego Polsatu jest o niebo lepsze niż Canal+ OTT.

Np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GrubyBubu napisał:

Premier League była w zeszłym roku i część meczy pokazywali w 4k HDR, wyglądało to bez zarzutu, ktoś tu z forum też chyba oglądał o ile pamiętam

 

 

 

 

 

 

No oglądałem i było to dalekie od tego co piszesz. Zapewniam cię, aczkolwiek oglądałem przez VPN.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

NOWY CANAL+ to nowy wymiar transmisji sportowych. Specjalny system klatkowania dający efekt latającej komety pozwala widzowi, by sportowe emocje i wrzaski ogarnęły go zanim piłka wpadnie do bramki. Taki jest sport w CANAL+ Telewizja przez Internet. 

 

Mogą sobie dodać do opisu ich usługi :lol2:

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest aż tak źle, lecz nie widziałem obrazu na telewizorze. Zastanowię się czy dam im szansę tym bardziej że mam jeszcze inne serwisy, a jeśli do 19 czerwca będzie aplikacja na webIOS to raczej chociaż na miesiąc jeszcze spróbuję, a jak nie będzie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...