Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Denas napisał:

Ustawiłem jakość obrazu na najwyższą zamiast zalecanej i na każdym kanale co chwilę zatrzymuje mi się obraz. Czy to tylko u mnie tak jest czy też tak macie?

Miałeś tak na Android TV??

Ja miałem w zeszłym tygodniu taki problem w peaku w zeszłą sobotę o 21. W inne dni nie było takiego problemu.
Pisałem o tym ale jak wiadomo w zalewie postów mogłeś nie zauważyć.

Po zmianie na auto/zalecana działało i buforowało do takiej samej jak najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał:

Miałeś tak na Android TV??

Ja miałem w zeszłym tygodniu taki problem w peaku w zeszłą sobotę o 21. W inne dni nie było takiego problemu.
Pisałem o tym ale jak wiadomo w zalewie postów mogłeś nie zauważyć.

Po zmianie na auto/zalecana działało i buforowało do takiej samej jak najwyższa.

Na kanałach sportowych obraz wygląda gorzej na Ustawieniach zalecanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Denas napisał:

Ustawiłem jakość obrazu na najwyższą zamiast zalecanej i na każdym kanale co chwilę zatrzymuje mi się obraz. Czy to tylko u mnie tak jest czy też tak macie? Chodzi mi o Android tv

Ja od początku ustawiłem jakość obrazu na "najwyższa" i na palcach jednej reki mogę zliczyć przypadki przycięć video, intensywnie korzystam z aplikacji (Android TV), a jak nie to dzieci nadrabiają, generalnie kilka godzin dziennie bez problemów. 

Edytowane przez sebczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, damdol napisał:

https://zapodaj.net/bda966a59b8fa.jpg.html

 

Jak dobrze pójdzie to od jesieni i my abonenci będziemy mogli korzystać z Nowego Canal+ ?

Możesz korzystać już teraz :mrgreen:

Edit:

@Marek2009 , nie tylko tnie na Mi Box , ale również na Play Now Box TV. Słabo  widzę ,  sport w tej usłudze ....

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości działa mi przełączanie pilotem na kanałach live na android tv-chyba mnie wysłuchano. I ogólnie wydaje mi się, że pozycje przeszłe włączają się błyskawicznie na telefonie jak i na android tv. No i od wczoraj jest nowa kolekcja Polsat crime.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denas napisał:

Ustawiłem jakość obrazu na najwyższą zamiast zalecanej i na każdym kanale co chwilę zatrzymuje mi się obraz. Czy to tylko u mnie tak jest czy też tak macie? Chodzi mi o Android tv

 

 

Nie zapeszać ale od ponad godziny Canal+ sport bez żadnego zacięcia na najwyższej jakości ? ale na Eleven ciągle kicha ?

Edytowane przez Denas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Denas napisał:

Nie zapeszać ale od ponad godziny Canal+ sport bez żadnego zacięcia na najwyższej jakości 

Ruszy Ekstraklasa , to się skończy bez żadnego zacięcia ;)

Edit:

Jak porównuje Eleven Sports 1 (Play Now) z Eleven Sports 1 ( MyCanal) to obraz w usłudze MyCanal jest fatalny.

Oglądam na 55 calowym TV.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Usługa g...niana to kasa zaoszczędzona ? więcej kasy, mniej nerwów. 
 

Ja do tradycyjnej telewizji z umowami już nie wrócę. Jeśli OTT jeszcze się nie nadaje do oglądania to trudno. Za niedziałającą prawidłowo usługę nie zapłacę. 
 

Zdroworozsądkowo, na razie trzeba traktować to jako ciekawostkę. Wizję przyszłości. Póki co w bladych barwach ?

 

Poprawią, to będzie co kupować. Na razie nie ma czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście są dostępne inne legalne zagraniczne aplikacje do oglądania meczów. Nie zapłacę Canal+, to zapłacę innym zagranicznym legalnym dostawcom treści sportowych, tj. za lepszą jakość, nawet 4K, za większą liczbę meczów (chociażby Premier League) i bez zobowiązań. 

 

To już OTT Cyfrowego Polsatu jest o niebo lepsze niż Canal+ OTT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość, do tego 7 dni catchupu bardzo fajnie zorganizowanego. Co do oferty programowej to też już co kto woli.

W OTT Polsatu są Eurosporty, Polsaty Sport Premium czy Cinemaxy, których się w OTT C+ nie uświadczy. Jest też normalne HBO GO.

Do tego tematyczne TVNy i Discovery.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frankie1905 napisał:

Niestety, ale Ekstraklasy z tą jakością obrazu nie da się oglądać na TV. Na pewno nie zamierzam za takie g... płacić.

To nie jest usługa dla takich jak ty, czyli wymagających dobrego obrazu. To jest usługa dla ludzi, którzy zamiast o jakości, nawijają o dzieleniu się na pół opłatami za konto albo kiedy dostaną za friko w ramach nc+GO. Narzekających będzie garstka dlatego nie sądzę, by mieli parcie na poprawę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...